توانایی های وکیل برای حل مسئله شما چیست؟

اگر می خواهید کسی امور حقوقی شما را انجام دهد به علت اینکه شما نمی توانید در جلسات دادگاه حضور داشته باشید یا نمی توانید این کار را انجام دهید، ممکن است استخدام یک وکیل مالی ( بهترین وکیل تهران ) راه حل شما باشد.

قدرت وکالت چیست؟

قدرت یک وکیل یک سند حقوقی است که شخص را مجاز به عمل از طرف و به نیابت از شما می کند. فردی که این مجوز را می دهد، خواهان یا خوانده نامیده می شود و فردی که اختیار عمل را به عهده می گیرد، وکیل حقوقی است.

قدرت و توانایی یک وکیل مدنی چیست؟

یک وکیل مدنی نوع خاصی از وکیل است که شخص را مجاز به انجام کارهای مالی موکل می کند. بسیاری از ایالت ها دارای قدرت رسمی وکالت هستند.

قدرت یک وکیل برای امور مالی چگونه کار می کند؟

وکالت محرز شد ، اصل این سند به نماینده شما داده می شود و پس از آن ممکن است این مدرک را به عنوان شخص ثالث و مدرکی از اختیارات خود برای انجام اقدامات حقوقی به شما ارائه دهد (مانند استخراج پول از حساب بانکی شما یا امضای اسنادی به جای شما به هنگام بستن قراردادهای املاک و مستغلات). شما از لحاظ قانونی به عنوان یک شخص ثالث مکلف شده اید که به جای موکل خود در رابطه با تمام اقدامات قانونی و حقوقی عمل کنید و نماینده او باشید.

قدرت یک وکیل چه هنگامی موثر خواهد بود؟

بسته به نوع اصطلاح، وکیل می تواند بلافاصله یا پس از وقوع یک رویدادی که در آینده رخ می دهد  موثر باشد. اگر بهترین وکیل تهران بلافاصله پس از رخ داد موثر باشد، نماینده شما می تواند از طرف شما عمل کند، حتی اگر شما در دسترس بوده و ناتوان نباشید ( به عبارتی خودتان آگاهی و توانایی لازم برای حل مشکل موجود را داشته باشید). این کار زمانی انجام می شود که شخصی برای یک معامله خاص حضور نداشته باشد، یا اینکه همسر شخصی که در حال حاضر حضور ندارد به جای او اقدام کند.

با این حال، به طور کلی، مردم نمی خواهند به شخص دیگری اعتماد کنند تا زمانی که خودشان میتوانند کارهای خود را انجام دهند.. اگر بهترین وکیل تهران برای  وقوع یک رویداد آتی موثر باشد، آن را به اصطلاح  یک قدرت وفاداری « بهار » می نامند، زیرا اگر رخداد اتفاق بیفتد آشما در بهترین حالت واکنشی خود برای مقابله با آن هستید . شایع ترین رویداد آینده ناتوانی جسمی است. ناتوانی جسمی هنگامی رخ می دهد توسط چند پزشک سندی امضا شده باشد و تایید گشته که شما به عنوان یک فرد به لحاظ ذهنی یا جسمی قادر به تصمیم گیری برای خود نیستید. این امر می تواند به علت بیماری هایی مانند بیماری روحی، بیماری آلزایمر، در کما بودن یا عدم توانایی برقراری ارتباط سالم با افراد باشد.

چه هنگامی قدرت یک وکیل پایان می یابد؟

مجوز ارائه شده با مرگ موکل همیشه ابطال خواهد شد و وکیل مورد نظر دیگر نمی تواند نماینده شما باشد، مگر اینکه این وکالت یک نوع وکالتی است که با مرگ موکل نیز ادامه خواهد داشت. همچنین در صورتی که وکیل نتواند بیش از این خدمات خود را ارائه دهد نیز سند وکالت ابطال شده و شما می توانید او را خلع کنید.

چه کسی باید نماینده شما باشد؟

تنها الزام قانونی برای وکیل بودن این است که فرد ذهنیت درستی داشته باشد و حداقل هجده سال را گذرانده باشد. ضروری است که نماینده شما کسی باشد که به آن اعتماد دارید. نماینده شما دارای وظیفه قانونی است که بر طبق آن باید برای ثبت سوابق و تلفیق اموال شما به نفع شما عمل کند و در تضاد با آن نباشد. با این حال، وکیل شما  هنوز هم قادر به انجام اعمال غیرقانونی است، بنابراین بسیار مهم است که به فردی که انتخاب می کنید اعتماد کامل داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *