هزینه طلاق توافقی

۷ علامت برای ضرورت استخدام وکیل حضانت

آیا شما در حال تلاش برای تصمیم گیری درست هستید ؟ آیا لازم است واقعا یک وکیل حضانت کودک را استخدام کنید؟ گرچه همیشه می توانید بدون وکیل در دادگاه ظاهر شوید و نماینده خودتان باشید اما در این مقاله تلاش می کنیم که هفت علامتی را به شما خاطر نشان کنیم که نشان می دهند شما قطعا به استخدام یک وکیل حضانت احتیاج دارید و بایستی از خدمات و راهنمایی های وکیل طلاق استفاده کنید .

همسر سابق شما یک وکیل حضانت دارد

اگر در حال حاضر میدانید که همسر سابق شما یک وکیل حضانت کودک استخدام کرده است پس زمان آن فرا رسیده که شما نیز این کار را انجام دهید. اگر مسئله پول است، به دنبال کمک های حقوقی رایگان در منطقه خود باشید. آخرین چیزی که در این دنیا می خواهید این این است که پرونده به شیوه دلخواه شما پیش نمی رود فقط به خاطر اینکه همسر سابق شما یک وکیل حضانت استخدام کرده است و شما این کار را نکرده اید .

مورد شما بسیار پیچیده تر شده است

گاهی اوقات شما با یک پرونده بسیار ساده شروع می کنید که به مرور زمان پیچیده می شود. به عنوان مثال، ممکن است همسر سابق شما در خصوص حضانت مشترک ، تغییر عقیده داده باشد، یا اینکه تلاش می کند تا به دادگاه ثابت کند که شما صلاحیت مراقبت از فرزندتان را در هنگام حضانت ندارید. این علائم نشان می دهد که زمان استخدام یک وکیل حضانت کودک است.

 فاصله زیاد

اگر شما و همسر سابقتان در استان های مختلف یا حتی کشورهای متفاوتی زندگی می کنید، باید یک وکیل را برای نمایندگی خود در نظر بگیرید. شما هنوز هم می توانید همه چیزهایی را که می توانید در مورد قوانین حضانت کودک وجود دارد به تنهایی یاد بگیرید، اما به طور کلی جستجوی وکیل به دنبال مشاوره برای هر پرونده ی قضایی توصیه می شود.

باور دارید که فرزندان شما در خطر هستند

این وضعیتی است که همیشه باید به هنگام وقوع آن به فکر استخدام یک وکیل حضانت باشید. زمانی که یقین داشته باشید که امنیت فرزندان شما در خطر است ، هزینه و تاوان از دست دادن پرونده حضانت فرزندتان خیلی بالا است . علاوه بر این، هر بار که فرزندانتان در معرض خطر مستقیم قرار می گیرند، باید با 110 تماس بگیرید. در این نوع موقعیت، اگر درباره امنیت فرزندان خود نگران هستید، نگرانی های خود را با یک وکیل حضانت به اشتراک بگذارید.

همسر سابقتان تلاش می کند تا ازدیدار شما با فرزندانتان جلوگیری کند

اگرهمسر سابق شما تلاش میکند تا تماس شما را با فرزندتان محدود کرده ، زمان های ملاقات را رد کرده و یا حتی در آخرین لحظه آنها را کنسل می کند باید از یک وکیل حضانت بخواهید که به شما کمک کند و نماینده قانونی شما در دادگاه باشد . این نوع رفتارها می تواند نشان دهنده این باشد که شما به وکیلی واجد شرایط و با تجربه در دادگاه نیاز دارید.

اگر دادگاه از شما بخواهد که در کلاس های آموزشی خاصی شرکت داشته باشید

در صورتی که دادگاه شما را وادار به شرکت در کلاس های نگهداری از کودک یا کلاس های مدیریت خشم و یا درمان اعتیاد به  مواد مخدر یا الکل کرده باشد ، احتمالاً در چشم دادگاه موقعیت نا مناسب و ناخوشایندی دارید. در این وضعیت، بهتر است که یک وکیل حضانت را برای نمایندگی خود استخدام کنید.

شرایط پرونده شما به طور موثر و چشمگیری تغییر کرده باشد

در نهایت ، اگر شرایط شما و همسر سابقتان به طور قابل توجهی تغییر کرده باشد ، می توانید یک وکیل حضانت کودک را برای نمایندگی خود استخدام کنید. به عنوان مثال، اگر هر یک از شما درگیر جابجایی و نقل مکان ، ازدواج مجدد و یا حتی هم خانه شدن با شخص دیگری است ، ممکن است ایده خوبی باشد که یک وکیل حضانت را استخدام کنید تا به جای شما نمایندگی تان را در دادگاه بر عهده داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *