وکیل در ظفر

هیچ کس انکار نمی کند که طلاق بسیار سخت و دشوار است . اما طلاق برای افراد مختلف ، متفاوت است . برای حرفه ای های جوانی که فقط چند ماه با هم بوده اند ، احتمالا می توان به یک راه حل سریع و بدون درد ، دست یافت. برای کسانی که دارایی های خود را از طریق ازدواج در هم آمیخته اند ، این  روند ممکن است بسیار پیچیده تر باشد.

در ایالات متحده آمریکا فردی که به مسائل قانونی  آشنا هست ، وکیل یا نماینده نامیده می شود. در ایران نیز وکلا نهادی تحت عنوان کانون وکلا در اختیار دارند که شعبه های مختلفی از آن در سرتاسر کشور وجود دارد . در تهران نیز به این شکل است که هر منطقه ای وکلای مربوط به خود را دارد و چنانچه شما ساکن یک منطقه از تهران هستید ، بهتر است برای استخدام یک وکیل به منطقه خود مراجعه کنید ( مثلا وکیل در ظفر )

دفاتر وکلا به نام « دفتر وکالت » یا « موسسه حقوقی » نامیده می شود . وکیل در ظفر می تواند چنین موسساتی را تاسیس کرده و به راحتی به امر وکالت مشغول شود . افراد زیادی هستند که این شکل از شغل را می پسندد و یا اینکه به دیگر شرکت ها و موسسات مالی مشاوره حقوقی ارائه می دهند . کافیست نام « وکیل در ظفر » را در مرورگر خود جست و جو کنید و یک وکیل در ظفر را برای خود انتخاب کنید.

در ایران ، وکلای دادگستری تنها کاری که انجام می دهند دفاع از منویات و تمایلات و منافع موکل است ، به این شکل که پرونده موکل را به خوبی و با دقت تحلیل و آنالیز می کنند ، سپس راه حل پیش رو را در نظر می گیرند ، بعد از آن از میان تمام راه حل ها یکی را برمی گزینند که بیش از همه احتمال موفقیت در آن وجود دارد . یک وکیل خوب در ظفر با موکل خود صادق است و پیش از آن که مسئولیت یک پرونده را به عهده بگیرد در ابتدا بررسی خواهد کرد که آیا امکان حل این پرونده وجود دارد یا خیر ؟ در صورتی که هیچگونه احتمالی برای برد وجود ندارد ، از همان ابتدا این مسئله را به موکل خود اطلاع می دهد تا از صرف هزینه های بیشتر توسط موکلش جلوگیری کند .

متاسفانه امروزه وکلایی پیدا می شوند که رفتاری غیرصادقانه با موکل خود دارند و او را به یک امید واهی برای برد پرونده دل خوش می کنند و ضرر و خسارتی دو چندان به موکل وارد می سازند

بهتر است به عنوان یک موکل هنگامی که با وکیل در ظفر ملاقات می کنید ، سوالاتی که می خواهید از او بپرسید را آماده داشه باشید . سوالاتی که ممکن است در حین ملاقات با وکیل در ظفر برایتان مطرح باشد ، شامل موارد زیر است :

هزینه وکالت چقدر است؟

چند در صد احتمال برد این پرونده وجود دارد؟

استراتژی شما برای پیش برد پرونده چیست؟

ملاقات های ما باید چند وقت یک بار باشد؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *