وکیل در میرداماد

اگر به دنبال وکیلی برای پیگیری پرونده های خود نیازی دارید بهتر است چند نکته را در نظر بگیرید که اهمیتی حیاتی در هنگام انتخاب یک وکیل دارند . یکی از این مسائل منطقه ای است که وکیل مورد نظر شما در آن فعالیت دارد . مثلا یک وکیل در میرداماد بهتر است که موکلینی در همان منطقه داشته باشد . این مسئله چندین حسن و منفعت خواهد داشت و اولین نکته آن این است که موکل متحمل هزینه های اضافی رفت و آمد و هزینه های متفرقه برای ملاقات با وکیل خود نخواهد شد . اگر به طور مثال شما در میرداماد سکونت دارید ، بهتر است کلید واژه « وکیل در میرداماد » را جستجو کنید و به نتایجی که گوگل برایتان در نظر می گیرد اعتماد کنید . در مرحله بعد این است که وکیلی را که انتخاب می کنید ارزیابی کنید . مطمئن شوید که در همان ابتدای کار از میزان تجربه و مهارت وکیل خود آگاهی کافی  دارید .

برخی وکلا به منظور جذب موکل ، تلاش می کنند که خود را بالاتر و بهتر از آن چه که هستند نشان دهند . مراقب این گونه وکلا باشید و به هنگام انتخاب یک وکیل چشمان خود را به دقت باز کنید ، چرا که شکست در یک پرونده ممکن است زندگی موکل را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

Image titled Become a Lawyer in the United States Step 6

رزومه و سوابق وکیل را حتما جستجو کنید . این مسئله به شما کمک می کند که در رابطه با همه چیزهای پیش رو آمادگی داشته باشید و به راحتی فریب نخورید . نکته بعدی این است که به هنگام ملاقات با وکیل در میرداماد باید سوالاتی را از او بپرسید که دانستن پاسخ آن ها ضروری و لازم است . اگر بدانید که باید چه چیزهایی بپرسید زمان مشاوره شما به بهترین نحو مدیریت خواهد شد و هزینه ای که صرف می کنید به هدر نخواهد رفت . برخی سوالاتی وجود دارند که باید از وکیل خود بپرسید :

هزینه پرونده شما چه مقدار خواهد شد و البته شیوه بازپرداخت آن به چه صورت خواهد بود ؟

شیوه گزارش دهی در رابطه با پیشرفت پرونده از سوی وکیل به چه صورت و به شکلی خواهد بود ؟

استراتژی و روش وکیل برای پیشبرد پرونده چه خواهد بود ؟ آیا چیز دیگری وجود دارد که شما باید بدانید؟

اگر مسئله شما به این صورت است که لازم باشد در دادگاه حضور داشته باشید ، بهترین شیوه حضور در دادگاه چگونه است؟

وکیل شما به چه نوع اسناد و مدارکی برای حل و فصل پرونده نیاز دارد؟

دیگر موکلین راجع به وکیل انتخابی شما چه نظری دارند؟

یکی از بهترین راه های شناختن اینکه آیا یک وکیل مناسب شماست یا خیر، بررسی سابقه او از طریق دیگر موکلین اوست . آنچه موکلین قبلی درباره وکلای خاص و تجربیات خود گفته اند را بخوانید. هنگامی که یک وکیل را برای تماس انتخاب کردید ، تمام نظرات مربوط به آن وکیل خاص را بخوانید تا بدانید که چگونه ممکن است پرونده شما را اداره کنند و با شما ارتباط برقرار کنند.

Image titled Become a Lawyer in the United States Step 13

چه هزینه هایی را باید انتظار داشته باشم؟

معمولا وکلا چه نوع پرداختی را قبول می کنند؟

اکثر وکلای روش های پرداخت استاندارد مانند نقدی ، چک و کارت های اعتباری را قبول می کنند. گاهی اوقات روش پرداخت شامل بخشی از مبلغ پرداختی می شود ، پس قبل از امضای توافقنامه پرداخت ، مطمئن شوید که گزینه های پرداخت را با وکیل خود در میان بگذارید . اکثر وکلا نیز مایل به ایجاد یک طرح پرداخت در صورت لزوم هستند.

توافق مالی چیست ؟

توافقنامه پرداخت ، یک جور توافق مالی میان وکیل و موکل است . این می تواند شامل چندین صفحه باشد ، یا به سادگی یک صفحه از توافق نامه را در بر بگیرد . این سند شامل مسائل کلیدی مانند این است که چه مقدار پول باید در ازای خدمات ارائه شده ، پرداخت شود ، نحوه پرداخت این پول به وکیل ، زمان بندی پرداخت ، و این که کدام وکیل ( در صورت وجود چندین وکیل در موسسه ) بر روی پرونده شما  کار کند . قبل از امضای قرارداد ، بخاطر داشته باشید که دقیقاً بدانید چه چیزی از شما و وکیل شما انتظار می رود و از این بابت اطمینان کافی را کسب کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *