وکیل طلاق 

وکیل طلاق 

هر کسی که در روند گرفتن طلاق بوده باشد ، می تواند به شما بگوید این روند چندان آسان نیست. تنش ها بالا می روند و زوج ها اغلب تصمیم های بدی را در اثر احساسات لحظه ای می گیرند. با توجه به کوهی از جزئیات مالی، عملی و عاطفی که باید مرتب شوند ، تعجب آور نیست که بسیاری از زوجین در حال انجام مراحل طلاق مرتکب اشتباهات فراوانی شوند . گفته می شود که تعدادی مسائل کلیدی هست که باید انجام دهید یا این که به طور خاص انجام ندهید ، برای کاهش احتمال گرفتن تصمیمات غلط بهتر است از بهترین وکیل طلاق استفاده کنید .

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

 26643908-021

09121994176

بدون توجه به جایی که زندگی می کنید یا شرایط کنونی تان، تصمیم به گرفتن طلاق یک مسئله بسیار دشوار و سخت است.

اما در حالی که برخی ممکن است تصور کنند که گرفتن این تصمیم ، سخت ترین بخش از روند طلاق است ، انتخاب واسطه برای طلاق در مقایسه با وکیل طلاق ؛ می تواند یک مسئله بسیار پیچیده تر باشد اگر که شما تفاوت های بین این دو را نمی دانید و با کمی آموزش، می توانید تصمیم بگیرید که کدام مورد برای موقعیت شما مناسب است.

قبل از اینکه برخی از تفاوت های بین استفاده از واسطه طلاق و وکیل طلاق را تشریح کنیم، مروری در مورد چگونگی کار هر یک از این گزینه های طلاق خواهیم داشت:

بهترین وکیل طلاق در تهران

نقش وکیل طلاق حمایت از یکی از طرفین طلاق است که آنها را برای رسیدن به مطلوب ترین نتایج دلخواه موکلی که وی را استخدام کرده است ، می باشد . یک وکیل طلاق تنها می تواند نماینده یکی از طرفین باشد.

مراحل مختلفی در طلاق به کمک وکلا وجود دارد و این مراحل از یک کشور به کشور دیگر، شهرستان به شهرستان و زوج به زوج متفاوت است . اما در سطح بسیار بالایی، در یک پرونده طلاق استاندارد، هر یک از زوجین وکیل خود را برای شناسایی ، مذاکره و تلاش برای حل مسائل ضروری جهت پایان دادن به ازدواج خود استخدام می کنند.

دو وکیل از طرف موکلین خود در مورد مسائل راجع به طلاق وارد مذاکرات می شوند. اگر توافق بر روی یک یا چند مسئله با استفاده از این رویکرد قابل دسترسی نباشد ، طلاق از طریق سیستم دادگاه خانواده (دادرسی) ادامه خواهد یافت.

نتایج دادرسی طلاق نامعلوم خواهد بود و هر وکیل طلاق همراه با زوجی که او را استخدام کرده است پرونده را آماده خواهد کرد.

شاهدان یا کارشناسان بیرونی برای شهادت وارد خواهند شد و فرزندان زوجین حتی ممکن است به سمت جایگاه خوانده شوند.

همه اینها در دادگاه در مقابل یک قاضی خانواده است که در نهایت درمورد حضانت و زمان های ملاقات با فرزند ، نگهداری از کودک ، نفقه کودک ، اعطای وام و تقسیم دارایی های وام و ازدواج، تصمیم گیری می کند.

واسطه ؛ یک شخص ثالث مستقل و بی طرف است که بین زوجین میانجیگری می کند. او به افراد درگیر یک اختلاف کمک می کند تا اختلافات خود را حل و فصل نمایند .

برای زوج هایی که به دنبال طلاق هستند و طلاق خود را مناقشه برانگیز می دانند ، نقش واسطه برای کمک به هر دو طرف (همسران) شناسایی ، مذاکره و توافق قابل قبول در مورد مسائل مختلف و مسائل مالی ضروری جهت پایان دادن به ازدواج طرفین خارج از دادگاه خواهد بود .

واسطه طلاق به طور فعال در مذاکرات شرکت می کند ، اما همسران کنترل کاملی بر تصمیماتی که در اختیار دارند ، خواهند داشت که بر خلاف داوری است که داور به عنوان یک قاضی عمل می کند و روند تصمیم گیری را کنترل می کند.

وکیل طلاق توافقی

میانجیگری یک مهارت فی نفسه است و همچنین زمینه ای غیر قابل کنترل است. بنابراین یک واسطه می تواند یک وکیل باشد یا این که غیر وکیل ( متخصص مالی، متخصص بهداشت روان و غیره ) باشد.

برخی از وکلای طلاق یا قضات بازنشسته احساس می کنند که حضور در دانشکده حقوق مهارت هایی را که برای انجام واسطه گری نیاز دارند ، فراهم می کند ، بنابراین شما متوجه خواهید شد که تعداد زیادی وکیل برای طلاق وجود دارد.

اما در حالی که ممکن است درک قوانین را داشته باشند، ممکن است ندانند که چگونه می توانند یک واسطه موثر و بی طرف باشند. یک وکیل در تهران همچنین ممکن است فاقد تخصص مالی لازم برای حل بسیاری از مسائل مالی پیچیده پیرامون مسئله طلاق باشد.

هزینه وکیل طلاق 

هر یک از وکلا ، هزینه ها و مخارج مخصوص به خود را دارند و این هزینه بسته به مهارت و تجربه آن ها و هم چنین نوع پرونده تان بستگی دارد.گروه وکلای سفیر صلح با در اختیار داشتن بهترین وکیل پایه یک دادگستری تضمین می کند که بهترین نتیجه ی ممکن را از پرونده ی شما حاصل نماید.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

 26643908

09121994176

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *