وکیل پایه یک دادگستری

اگر مشکل قانونی شما پیچیده است یا شامل مقدار زیادی پول می شود، ممکن است بخواهید بدون داشتن وکیل پایه یک دادگستری تلاش کنید که کل موضوع را مدیریت کنید. به هر حال، وکلای پایه یک دادگستری خدماتی بیش از ارائه اطلاعات حقوقی انجام می دهند. آنها مشاوره استراتژیک ارائه می دهند و مهارت های فنی پیچیده را به مشکلات قانونی اعمال می کنند. در حالت ایده آل شما می توانید یک وکیل را پیدا کنید که مایل است به عنوان مشاور حقوقی در خدمت شما باشد تا بتواند تا حداکثر ممکن شما را آموزش دهند و در صورت لزوم فقط به عنوان مشاور حقوقی شما فعالیت کنند .

چگونه وکیل پایه یک دادگستری مناسبی پیدا کنید ؟

انتخاب یک وکیل پایه یک دادگستری خوب که بتواند به طور موثری به شما کمک کند ، ممکن است آسان نباشد. انتظار نداشته باشید یک وکیل خوب را به سادگی در دفترچه تلفن یا خواندن یک آگهی پیدا کنید. در این گونه منابع، اطلاعات کافی برای کمک به شما در یک قضاوت معتبر وجود ندارد.
یک رویکرد مناسب این است که با افرادی که در اطراف شما مشکلی داشته اند صحبت کنید مثلا اگر ادعای آزار و اذیت جنسی داشته باشید، با یک گروه حمایت از زنان صحبت کنید. از آنها بپرسید که وکلای آنها چه کسانی بوده اند و چه فکری راجع به آنها می کنند. اگر شما با نیمی از افرادی که مشکل حقوقی مشابهی با شما داشته اند صحبت کنید، احتمالا می توانید به نتایج بسیار خوبی برسید .
اما تصمیم گیری در مورد یک وکیل صرفا بر اساس توصیه اشخاص دیگر نیست. افراد مختلف به سبک و شخصیت یک وکیل پایه یک دادگستری واکنش متفاوتی نشان خواهند داد؛ قبل از اینکه یک وکیل را ملاقات کنید به فکر استخدام او نباشید و پرونده را برای او شرح ندهید، مگر هنگامی که به هر لحاظ احساس راحتی با وکیل مورد نظر کنید .
رزومه کاری یک وکیل پایه یک دادگستری از مهمترین عواملی است که اعتماد و توجه موکلین را به خود جلب میکند و وعده ی یک همکاری را خواهد داد. اگر این رزومه به درستی نوشته شده باشد ، موکل می تواند تصمیم بهتری گرفته و تشخیص داد که آیا می تواند با این وکیل کار کند یا خیر. بیوگرافی وکیل عموما شامل اطلاعاتی مربوط به مدارک وکالت ، از جمله تحصیل و سابقه کار است. یک بیوگرافی به خوبی نوشته شده به موکلین کمک می کند تا شناخت بهتری از وکیل پایه یک دادگستری داشته باشند.
وکلای محترم نیز بهتر است بدانید که شیوه نوشتن شما نیز اثر گذاری ویژه ای خواهد داشت . در ابتدا جامعه هدف خود را مشخص کنید . اگر برای کسب و کارهای بزرگ رزومه خود را می نویسید بهتر است از ادبیاتی فاخر استفاده کنید و روشن و شفاف و دقیق تمام توانایی های خود را ذکر کنید . اما اگر برای یک موکل می نویسید بهتر است از زبانی ساده و بدون تکلف استفاده کنید تا موکل شما بتواند بدون پیچیدگی منظور شما را به خوبی دریافت کند.

استفاده از خدمات آنلاین وکیل پایه یک دادگستری

بسیاری از سایت ها، از جمله safirsolh.ir راهی برای برقراری ارتباط با وکلای پایه یک دادگستری و بر اساس مکان سکونت شما و نوع پرونده ارائه خواهند داد. شما چند سوال در مورد پرونده خود و اطلاعات تماس شخصی پاسخ می دهید، سپس وکیل متناسب با پرونده شما به طور مستقیم با شما تماس می گیرد.
شرکت هایی که خدماتی را برای وکلای مختلف ارائه می دهند، می توانند به شناسایی وکیل های مورد نظر شما کمک کنند. به عنوان مثال، اگر شما علاقه مند به قوانین کسب و کارهای کوچک هستید، می توانید با بانکدار، حسابدار، نماینده بیمه و کارگزار املاک و مستغلات صحبت کنید. این افراد به طور مرتب با وکلای مختلف در تماس هستند و می توان به قضاوت این گونه افراد درباره وکیل پایه یک دادگستری اعتماد کرد .
یک متخصص را در نظر بگیرید
اکثر وکلا در حوزه های خاصی تخصص دارند . بیش از نیمی از وکلای پایه یک دادگستری در یک زمینه خاص حقوقی تجربه و مهارت کافی دارند و ماهر بودن در همه زمینه های حقوقی برای یک وکیل پایه یک دادگستری امری غیر ممکن است . به این ترتیب شما می توانید از این واقعیت استفاده کرده و وکیلی را انتخاب کنید که در زمینه پرونده شما اطلاعات و مهارت بیشتری داشته باشد.
وقتی چندین وکیل پایه یک دادگستری را در فهرست احتمالی خود قرار دادید، گام بعدی این است که با هر کدام از آنها صحبت کنید. اگر همه چیزها را آماده کنید، بسیاری از وکلا حاضر خواهند شد بدون هیچ هزینه ای به مدت نیم ساعت با شما صحبت کنند تا بتوانید آنها را ارزیابی کرده و تصمیمات آگاهانه بگیرید .