وکیل دعاوی ملکی

وکالت دعاوی ملکی

وکالت دعاوی ملکی

دعاوی ملکی یکی از رایج ترین پرونده های موجود در دادگاه ها می باشد و پیچیدگی ها و ظرایف بسیاری دارد که تنها با حضور یک وکیل متخصص در امور ملکی می توان نسبت به حل آن ها اقدام نمود.

وکالت دعاوی ملکی

به هنگام خرید و فروش املاک ، باید دقت زیادی صورت بگیرد چرا که هرگونه اشتباهی در این روند ، می تواند منجر به بروز مشکلات حقوقی در آینده شود و فرد را متحمل هزینه های سنگینی نماید که البته هر کسی از عهده ی آن ها بر نخواهد آمد.

وکالت دعاوی ملکی

اما بهترین اقدام ممکن چیست ؟ در این مطلب به سراغ وکیل پایه یک دادگستری ،رفته ایم و نظرات وی را در این باره جویا شده ایم.با ما همراه باشید.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

دکتر مرتضی امیری وکیل دادگستری چنین اذعان داشته است که یکی از پر تکرار ترین پرونده های موجود مربوط به دعاوی ملکی است که مناقشات بسیاری در چگونگی حل و فصل آن ها وجود دارد

یکی از مهم ترین دعاوی ملکی مربوطه به تنظیم سند و قولنامه است.

متاسفانه بیشتر افراد برای تنظیم سند و قولنامه به جای این که به یک وکیل ملکی متخصص و ماهر مراجعه کنند ، نزد یک بنگاه دار رفته و تمام این مسائل را به وی می سپارند اما در نظر داشته باشید که بنگاه دار هیچ گونه اطلاعاتی راجع به قوانین ملکی ندارد و به همین خاطر نمی تواند شما را از تمام ریزه کاری ها و ظرایف عقد یک قرارداد ملکی آگاه سازد.

تنظیم سند به دو شکل انجام می شود :

سند عادی و سند رسمی

سند عادی قراردادی است که بر اساس توافق طرفین نوشته می شود و در همان بنگاه به امضای هر دو طرف قرارداد خواهد رسید.

اما سند رسمی سندی خواهد بود که در دفاتر تنظیم سند رسمی امضا خواهد شد و کد پیگیری ملک دریافت خواهد شد.

متاسفانه بیشتر افراد به هنگام قولنامه ی یک ملک ، تبصره ی الزام به تنظیم سند را درج نمی کنند و همین مسئله مشکلاتی را برای آنان به وجود خواهد آورد که حل آن ها پیچیده و با دردسرهای زیادی همراه است.

به علت نوسانان بازار املاک، بیشتر افراد تصور می کنند که قولنامه بهترین راه حل ممکن برای عقد یک قرارداد ملکی است اما این مسئله تنها به ضرر هر دو طرف خواهد بود.

در نظر بگیرید که فروشنده ملکی را به خریدار فروخته باشد و تنها سند موجود راجع به این مسئله ، قولنامه ای است که در بنگاه نوشته شده!!

اما پس از مدتی قیمت ملک فروخته شده به شدت بالا می رود و همین مسئله به این منجر خواهد شد که فروشنده نسبت به این فروش پشیمان شود.

و به این علت که هیچ گونه وجه التزامی در نظر گرفته نشده است ، به راحتی می توان این قولنامه را باطل کرد.

وکالت دعاوی ملکی

اما به کمک یک وکیل می توان از بروز چنین مشکلاتی پیشگیری به عمل آورد

وکیل متخصص ملکی

وکیل متخصص ملکی می تواند به شما کمک کند تا به طور نسبی نسبت به قوانین ملکی آگاهی کسب کنید.

یکی دیگر از مسائل و پرونده های مربوط به ملک، تخلیه ملک می باشد. قراردادهای اجاره می توانند بسیار مناقشه برانگیز باشند و دعواهای زیادی در این رابطه به وجود می آید .

مواقع بسیاری پیش می آید که مستاجر با ادعاهای مختلف ؛ حاضر به تخلیه ملک مورد نظر نمی باشد و به دلایل متفاوت ، این امکان برای شما وجود ندارد که با راههای موجود اقدام به تخلیه ملک خود نمایید.

به همین خاطر معمولا توصیه می شود که در این گونه مواقع نسبت به استخدام یک وکیل پایه یک دادگستری اقدام نمایید.

وکالت دعاوی ملکی

بهترین وکیل ملکی تهران

گروه وکلای سفیر صلح با در اختیار داشتن بهترین وکیل ملکی آماده است تا در زمینه کلیه دعاوی املاک به شما عزیزان مشاوره حقوقی ارائه دهد.

هم چنین این مجموعه متعهد می شود که تا آخرین مراحل پیگیری پرونده همراه شما بوده و بهترین نتایج ممکن را برای شما به همراه داشته باشد.

مشاوره تلفنی نیز یکی دیگر از خدمات متنوع و جذاب گروه وکلای سفیر صلح می باشد و شما می توانید با تماس تلفنی سوالات خود درباره ی موضوعات مختلف را مطرح نمایید.

البته به خاطر داشته باشید که مشاوره تلفنی تنها برای موضوعات کوچک و مسائل ساده مناسب است و برای پرونده های بزرگ ملکی بهتر است کلیه مدارک و اسناد خود را به نزد وکیل ببرید و منتظر نتایج تحلیل و بررسی وی از مستندات پرونده باشید.

تنها در آن هنگام است که می توان نظری قطعی راجع به پرونده های ملکی شما عزیزان داشت.

وکیل متخصص املاک

همان گونه که ذکر کردیم ، افراد بسیاری هستند که به هنگام عقد یک قرارداد ملکی ، مشاوره با یک وکیل را در نظر نمی گیرند و ترجیح می دهند به توصیه های خام دستانه ی بنگاه دار اعتماد کنند.

اما نوشتن یک قرارداد یا قولنامه مسئله ای بسیار تخصصی می باشد که تنها یک وکیل متخصص املاک از عهده ی آن برخواهد آمد.

وکلا می توانند به هنگام عقد قرارداد فروش در کنار شما حضور داشته باشند و درباره تمام بندها و تبصره های قرارداد با شما صحبت کنند.

علاوه بر این خود وکیل مربوطه نیز می توانند بندها و تبصره هایی به قرارداد اضافه کنند که منافع شما در این قرارداد را تامین کنند.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *