آیا به یک وکیل جرایم سایبری نیاز دارید؟

جرایم سایبری بخش بزرگی از جرایم اینترنتی است که می تواند از سرقت تا کلاهبرداری رایانه ای طبقه بندی شوند. ممکن است یک رایانه یا اتصال به اینترنت برای ارتکاب جرم مورد استفاده قرار گیرد یا هدف جرم قرار بگیرند . جرایم سایبری می تواند شامل موارد زیر باشد :

  • دسترسی به کامپیوتر دیگران
  • ایجاد شبکه یا سیستم بدون مجوز مناسب
  • گرفتن یا تغییر برنامه ها یا داده ها دیگران
  • پخش ویروس ها و کرم های اینترنتی
  • تقلب آنلاین
  • شرط بندی آنلاین

با توجه به افزایش چشمگیر جرایم سایبری در سال های اخیر، دولت به وسیله بخش جرایم سایبری در ساختار دادگستری و همچنین اداره تحقیقات پلیس ( فتا ) با این قبیل جرم ها مبارزه می کند. این سازمان ها دارای منابع و نیروی بیشتری از پلیس محلی هستند .

انواع مختلف تقلب کامپیوتری و اینترنت عبارتند از:

 ورود اطلاعات نادرست به یک سیستم کامپیوتری

تغییر یا سرقت اطلاعات افراد دیگر

تقلب های بانکی

تقلب در هنگام دریافت وام

اخاذی و یا سرقت هویت

جرایم  سایبری یا آزار و اذیت از طریق اینترنت نیز غیرقانونی است . این مسئله معمولا در سایت های شبکه های اجتماعی یا اتاق های گفتگو اتفاق می افتد . قاچاقچیان سایبری و شکارچیان آنلاین نیز به منظور یافتن قربانیان و پیگیری آنها از اینترنت استفاده می کنند. جرایم جنسی نیز از طریق این بستر رخ می دهد  و می توان فرد را به عنوان یک جنایتکار جنسی ثبت کرد  و مورد تعقیب قرار داد . برخی از این اتهامات ممکن است نادرست بوده و شما بی گناه به این جرم متهم شده باشید . در این هنگام بهترین راه این است که از یک وکیل جرایم سایبری استفاده کنید تا به شما در حل این قبیل مناقشات حقوقی کمک کند .

همان گونه که جنایاتی که مجرمان سایبری ممکن است مرتکب شوند ، متفاوت است ، بنابراین مجازات هایی که می توانند بوجود آیند نیز مختلف است. با ملاقات با یک وکیل جرایم سایبری ، یک متخصص حقوقی می تواند پرونده شما و تمام شواهد علیه شما را مورد بررسی قرار دهد . بسیاری از افراد به صورت غلط به جرائم اینترنتی محکوم شده اند . بسیار مهم است که در اسرع وقت به دنبال کمک یک فرد حرفه ای ( وکیل جرایم سایبری ) باشید . آینده و آزادی خود را با نادیده گرفتن کمک های لازم از طرف یک وکیل جرایم سایبری به خطر نیاندازید .

امروزه مسئول رسیدگی به این قبیل جرائم ، سازمان فتا است که مسئولیت اصلی آن مبارزه با جرائم سایبری است . با افزایش چشمگیر استفاده از دنیای مجازی و اینترنت ، دست افراد مجرم برای استفاده از این فضا جهت جرم و جنایت نیز باز تر شده است . باید در نظر داشت که ممکن است هرگونه اقدام تا به جایی در فضای مجازی زیر مجموعه جرائم سایبری قرار گیرد . این اقدامات می تواند شامل حتی یک اسکرین شات از چت خصوصی با افراد باشد .

در این مواقع اثبات بی گناهی افراد ممکن است سخت و پیچیده باشد و شاید نتوانید به تنهایی از پس آن بر آیید .

پیشنهاد گروه وکلای سفیر صلح به شما این است که از مشاوره حقوقی یک وکیل جرایم سایبری استفاده کنید تا به بهترین نحو در این مسیر پر پیچ و خم شما را راهنمایی کند و بتوانید این قبیل پرونده ها را حل و فصل نمائید .

آیا به دنبال وکیلی برای جرائم سایبری در تهران می گردید؟ برخی از رایج ترین جرایم سایبری که امروز تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند جنایت های جنسی اینترنتی است. اگر از طریق اینترنت و یا تلفن همراه مورد سوء استفاده قرار گرفته اید و یا مورد تعرض جنسیتی قرار گرفته باشید ، می توانید فرد متجاوز و متعرض را با جریمه های جسمی و جریمه های سنگین مالی مواجه کنید . لازم به ذکر است این که آیا شما مرتکب جرم سایبری با استفاده از چت یا ابزار شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک یا توییتر شده اید ، باید بدانید که دولت جریمه های سنگینی برای این قبیل جرم ها تعیین کرده است .

البته برای اینکه شما یک مجرم جرائم سایبری به حساب آیید باید به سن قانونی رسیده باشید که در این صورت بهتر است هرچه سریع تر در فکر استخدام یک وکیل جرایم سایبری باشید . پیشنهاد ما به شما این است که به وب سایت سفیر صلح مراجعه کرده و مشکل خود را به صورت آنلاین مطرح کنید و یا اینکه با شماره تماس های درج شده در آن جا تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *