وکیل طلاق در ایران

وکیل طلاق در ایران

استخدام وکیل طلاق در ایران

هنگامی که با طلاق مواجه هستید دشوار است که بدانید در کجا قرار گرفته اید . تعداد کمی از ما هرگونه تجربه قبلی را در رابطه با قانونی که در این روند دشوار وجود دارد ، تجربه می کنیم . در عمل تمرین طلاق ، داستان های زیادی از زمان و هزینه های تلف شده بسیاری که از جیب موکل صرف شده اند را می شود تعریف کرد . با این حال ، پیدا کردن وکیل طلاق در ایران در مقایسه با یک کابوس عاطفی و مالی طولانی و پیچیده ، بسیار مهم است و می تواند روند طلاق را سریع تر و ارزان تر کند . اما اگر شما نمی دانید که به هنگام استخدام یک وکیل ، در واقع دارید به چه کسی اعتماد می کنید ، چگونه می دانید که همه پول خود را و امید و آرزوهای خود را به درستی سرمایه گذاری می کنید؟

۳ گام طلایی برای انتخاب بهترین وکیل طلاق

این ۳ گام را دنبال کنید تا وکیل طلاقی را پیدا کنید که مناسب پرونده شما است :

واقع بینانه برخورد کنید و با خود صادق باشید

اولا شما باید درک کنید که طلاق یک روند قانونی است و تنها هدف آن از بین بردن اختلاف بر سر دارایی های شما و حل مسائل حضانت و نگه داری از فرزندان شماست . شغل بهترین وکیل طلاق شما این است که شما را به بهترین توانایی خود در این فرآیند معرفی نماید . در حالی که شما ممکن است بخواهید آنها به خشم ، سرخوردگی ، درد و غم شما گوش دهند ، اما باید بدانید که این کار آنها نیست . آنها آموزش ندیده اند که درمانگر یا روان شناس شما باشند و در واقع هم تمایلی برای انجام این کار ندارند . از آنجا که وکلای شما نرخ های بالاتری دارند و ساعت همواره در حال گذر است ، اگر بدانید چطور از آنها استفاده کنید ، از سوء استفاده های ناخوشایندی که در آینده ممکن است رخ دهند در امان خواهید ماند . وکلای طلاق همه چیز را در رابطه با پرونده شما دیده اند . آن چه برای شما بسیار مهم است ، ممکن است به سختی برای آنها در محدوده فرایند قانونی باشد . بنابراین در مورد نقش وکیل طلاق در ایران ، و آنچه که از آنها انتظار می رود ، واقع گرا باشید .

وکیل طلاق در ایران

روی هدف خود تمرکز کنید

هدف نهایی شما در این فرآیند این است که طلاق بگیرید و امیدوار باشید بتوانید این کار را انجام دهید بدون این که هیچ گونه تغییر عظیم دیگری در زندگی شما رخ دهد . اجازه ندهید که احساساتتان در هنگام صحبت کردن در مورد چیزهای مادی که برای شما مهم نیست به نظر بزرگ برسند ، و حرف زدن تان پرشور و سرگردان شوند . اگر شما این کار را انجام دهید ، طلاق شما طولانی تر ، قانع کننده تر، و قطعا گران تر از دیگر مسائل خواهد بود . ارزششو داره؟ خیر، بنابراین تمرکز خود را بر روی تقسیم کردن به سرعت و با کمترین آسیب مالی ، که ممکن است بگذارید. از خود بپرسید، چه نوع طلاق برای من مناسب خواهد بود؟

بدانید که چه می خواهید

قبل از اینکه عجله کنید تا یک وکیل پایه یک دادگستری استخدام کنید ، گزینه های دیگری را برای دادرسی های سنتی مورد توجه قرار دهید . اگر شما به طور کامل با فرزندان و امور مالی خود مشکلی ندارید ، می توانید یک واسطه ای برای کمک به مذاکره در مورد شرایط طلاق خود استخدام کنید . واسطه سریعترین و ارزان ترین راه برای طلاق است و شما مجبور نیستید وکیلی را استخدام کنید ! اگر مذاکرات شما پیچیده تر باشد ، باید یک وکیل طلاق استخدام کنید تا با وکیل همسر شما مذاکره کند . یا شما می توانید طلاق توافقی را در نظر بگیرید . طلاق توافقی بر روی مذاکره با هدف حفظ یک رابطه والدینی متمرکز است . آخرین نکته شما یک محاکمه است . به طور معمول ، این مواردی هستند که هیچ یک از طرفین بر سر آن مصالحه نخواهند کرد . بنابراین شما باید بر اساس شرایط منحصر به فرد خود ، وکیل طلاق را برای خود مشخص کنید . متوجه شوید که هر وکیل طلاقی که با او صحبت می کنید سعی خواهد کرد که شما را در جهت تخصص خاص خود هدایت کند. برای شما مهم است که اولا بدانید چه چیزی می خواهید ، بنابراین پس از گذر از این مرحله شما می توانید انتخاب درست تری را انجام دهید . به یاد داشته باشید که بهترین وکیل طلاق در ایران کسی نیست که به راحتی درب منزل شما سبز شود .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *