وکیل مواد مخدر

وکیل مواد مخدر چه کاری می تواند برای شما انجام دهد. یک وکیل خبره و مجرب در زمینه ی جرائم مربوط به مواد مخدر بهترین شخصی است که می تواند در این گونه مواقع به شخص کمک کند.

متاسفانه مواد مخدر و اعتیاد امروزه رشد چشمگیری میانه اقشار مختلف مردم و به خصوص جوانان و نوجوانان داشته است و به همین علت از اهمیتی مضاعف برخوردار است.

وکیل مواد مخدر

وکیل مواد مخدر

امروزه مواد مخدر به دو دسته تقسیم می شوند:

مواد مخدر سنتی: که از گیاهان یا ترکیب آن ها به دست می آید مانند تریاک، خشخاش،گل و …

مواد مخدر صنعتی: که از ترکیب مواد شیمیایی و در آزمایشگاه های مخصوص به دست می آید. میزان اعتیاد به مواد مخدر صنعتی بسیار بیشتر از مواد مخدر سنتی است و به همین علت مجازات آن نیز بسیار سنگین تر است.

همان گونه که احتمالا خود نیز می دانید مجازاتی که برای حمل، نگهداری و مصرف مواد مخدر در نظر گرفته می شود، بسته به نوع آن و هم چنین اندازه و مقدارش محاسبه خواهد شد.

به همین دلیل توصیه می کنیم که از یک وکیل پایه یک دادگستری که در امور مواد مخدر صاحب نظر و خبره است استفاده کنید. پرونده های مواد مخدر به شدت پیچیده و دشوار هستند و تعداد وکلایی که در سطح تهران این گونه پرونده ها را می پذیرند شاید به تعداد انگشتان دست باشد. گروه وکلای سفیر صلح آماده است تا کلیه پرونده های مرتبط با مواد مخدر را پیگیری کند.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱

۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶

دفاع از متهم مواد مخدر

دفاع از متهم مواد مخدر کار بسیار سخت و پیچیده است. اگر مواد مخدر مربوطه، از گروه مواد مخدر صنعتی باشد، این دفاع سخت تر هم می شود.

اما با این همه می توان به نحوی در مجازات های مربوطه تخفیف گرفت و این مسئله جز به کمک بهترین وکیل تهران میسر نخواهد بود .

مواقعی که تخفیف شامل حال متهم مواد مخدر خواهد شد :

عدم داشتن سوءپیشینه (در صورتی که به جرم حمل مواد مخدر دستگیر شوید ، این مسئله می تواند موجب تخفیف در مجازات شما شود)

وجود انگیزه شرافتمندانه در انجام جرم

همکاری با مامورین پلیس جهت یافتن شرکای جرم و مدارک و شواهد

اما همان گونه که برخی موارد و شرایط موجب تخفیف در مجازات می شوند ، مواقعی نیز وجود دارد که مجازات تشدید می گردد :

  • تشکیل باندهای حرفه ای مواد مخدر و شبکه توزیع آن
  • استفاده از اطفال یا مجانین
  • حمل اسلحه گرم

اقرار در مواد مخدر

معمولا در صورتی که مواد مخدر به همراه متهم باشد، بیشتر آن ها در همان کلانتری اقرار خواهند کرد. اما برخی مواقع نیز پیش می آید که متهم حاضر به اقرار نیست و عقیده دارد که مواد مخدر متعلق به وی نبوده است. در چنین مواقعی یک وکیل مواد مخدر می تواند بهترین راهنما و مشاور متهم باشد.

وکیل مواد مخدر

وکیل مواد مخدر

گروه وکلای سفیر صلح در خدمت شماست.

لایحه دفاعیه از متهم مواد مخدر

نوشتن لایحه دفاعیه از متهم مواد مخدر کار سخت و بسیار پیچیده ای است و گاهی نمی توان وکیلی را پیدا کرد که قادر باشد به درستی چنین لایحه ای را بنویسد. به همین دلیل توصیه می کنیم که به علت ظرافت و پپیچیدگی این گونه پرونده ها با یک وکیل خبره در امور مواد مخدر صحبت کنید تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود.

دکتر مرتضی امیری وکیل دادگستری و رییس گروه وکلای سفیر صلح، فارغ التحصیل حقوق خصوصی از دانشگاه تربیت مدرس هستند. ایشان معتقدند وکیل باید قبل از هرگونه اظهار نظر در مورد پذیرش یا عدم پذیرش پرونده مراجعه کننده، تمامی مدارک و مستندات مربوطه را بررسی کند و تمام مطالبی که مراجعه کننده در رابطه با موضوع بیان می کند را به دقت گوش کرده و همه نکات و زوایای پیدا و پنهان مساله را در نظر بگیرد .

از دیدگاه ایشان اعتبار کلام وکیل، نقطه قوت شخصیت وی و تعیین کننده جایگاه ایشان در جامعه حقوقی است. بنابراین یک وکیل حرفه ای، هنگامی که نظر کارشناسی خود را ابراز می نماید، باید با اطمینان و قوت قلب صحبت کند و از اظهار نظرهای غیر کارشناسی و بی ربط خودداری کند .

شما هموطن عزیز می توانید برای مشاوره تخصصی با شماره وکیل پایه یک دادگستری، دکتر مرتضی امیری، با شماره تلفن 26643908 ـ 021 و یا 09121994176 تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *