وکیل خانواده در موسسه حقوقی سفیر صلح

قانون خانواده بخشی از حقوق است که مربوط به مسائل حقوقی مانند روابط خانوادگی ، طلاق و نگهداری از کودک می شود. وکیل خانواده معمولا به مسائلی مانند طلاق ، نگهداری از کودکان ، حمایت از فرزندان و دیگر مسائل قانونی مرتبط رسیدگی می کند. بعضی از وکلای خانواده در مسائل فرعی نیز درگیر می شوند و دولت حق تعیین « الزامات قانونی معقول » برای ازدواج ، از جمله سن و ظرفیت قانونی را دارند. به همین ترتیب ، قوانین معمولا قوانین و روش های مختلف برای طلاق و دیگر مسائل مربوط به قانون خانواده را در بر می گیرند.

مسائلی که باید بدانید

رهایی: یک فرآیند دادگاهی که از طریق آن فرد خودکفا می شود، مسئولیت بالاتری را برای رفاه خود می پذیرد و دیگر تحت مراقبت والدینش نیست.

املاک ازدواج: ملکی که توسط هرکدام از زوجین در طول ازدواج ، به دست می آید و قابل تقسیم است .

نفقه: میزان هزینه ای که برای روجه و در طول ازدواج در نظر گرفته می شود و بر اساس شان زوجه خواهد بود . البته این حق نفقه برای فرزندان نیز در نظر گرفته می شود

اثبات والدین بودن: منشاء یا تبار پدر (برای اثبات پدر و مادر بودن، تأیید هویت بیولوژیک پدر کودک است).

توافق پیش از موعد: یک توافق بین یک مرد و یک زن قبل از ازدواج صورت می گیرد و فرد ملتزم می شود که هرچه که در طول ازدواج به دست می آید را پس از طلاق یا مرگ با همسر خویش تقسیم کند .

دلایل استخدام یک وکیل خانواده

بهترین وکیل طلاق ، موکلان را در پرونده های طلاق و سایر امور مرتبط با طلاق راهنمایی می کند. اما قانون خانواده یک محدوده عملی نسبتا وسیع است، از قبیل مسائل مربوط به حضانت و نفقه. اغلب دلایل استخدام یک وکیل خانواده عبارتند از:

طلاق: هر کدام از زوجین وکیل مختص به خود را استخدام می کند که به منظور پیشبرد یک محاکمه به او کمک خواهد کرد و یک طرح برای حل و فصل مشکلات فی مابین پیشنهاد خواهد داد. وکلای طلاق معمولا در تقسیم دارایی های زناشویی، محاسبه نفقه همسر، و پیشنهاد یک برنامه برای نگهداری از کودک، بازدید و پشتیبانی (در صورت وجود) مهارت دارند. اگر به یک وکیل خانواده احتیاج دارید به سایت سفیر صلح مراجعه کنید

نگهداری از کودک / حمایت از کودکان : دستورات دادگاه و توافقنامه های حل و فصل شامل نگهداری(حضانت) و حمایت از فرزند می شود و معمولا در پرونده طلاق های بزرگتر گنجانده می شوند ، اما ممکن است در صورت تغییر شرایط بازنگری شوند. برای مثال پس از تغییرات وضعیت مالی پدر و مادر ، ممکن است حضانت کودک تغییر کند .

اثبات پدر و مادر بودن : بعضی اوقات برای تعیین و اثبات والدین بودن آزمایشات مختلفی از جمله آزمایش DNA گرفته می شود .

حضانت کودکان بی سرپرست : بهتر است در این زمینه با یک وکیل خانواده مشورت کنید تا تمام مسائل و چالش های پیش رو را با شما در میان بگذارد تا بتوانید بدون مشکل حضانت کودک را بر عهده بگیرید.

یک وکیل خانوادگی چه کاری می تواند برای شما انجام دهد

اگر مایل هستید طلاق بگیرید ، وکیلی را انتخاب کنید که راجع به قوانین خانواده متخصص باشد. یک وکیل خانواده می تواند به عنوان یک واسطه عمل کند، برای از دست ندادن فرزندانتان مبارزه کند، به شما کمک کند تا از پس مسائل مالی پس از طلاق برآیید . تلاش کنید وکیلی را انتخاب کنید که در نزدیکی شما باشد .

وکلای خانواده چگونه حقوق می گیرند؟

متخصصان حقوق خانواده شیوه های پرداخت متفاوتی را مطابق با نیازهای مالی موکلین خود ارائه می دهند. شکل های پرداخت وکلا به صورت زیر است:

نرخ ساعتی : شما یتوانید به صورت ساعتی با وکیل مورد نظر خود کار کنید. این شیوه پرداخت بسیار رایج است اما باز هم به منطقه ای که در آن سکونت دارید بستگی دارد .

هزینه مقطوع : شما مبلغ مورد نظر را مستقیماً پرداخت می کنید. این شیوه پرداخت معمولا تنها در صورتی ارائه می شود که یک مورد بسیار ساده باشد، مانند طلاق توافقی .

حقوق وکیل خانواده شما به موارد زیر بستگی دارد:

  • شهرت، تجربه و توانایی وکیل خانواده شما.
  • مقدار زمان وکالتی که برای شما صرف می شود.
  • پیچیدگی پرونده شما .
  • هزینه های مربوط به پرونده شما، از جمله هزینه های وکیل خانواده.
  • نتیجه نهایی پرونده شما .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *