وکیل خانواده

وکیل خانواده

وکیل خانواده

وکلای خانواده به مواردی که شامل ازدواج، طلاق، حمایت از فرزند، نفقه و حضانت هستند، رسیدگی می کنند. قوانین خانواده شاخه ای از قوانین مدنی هستند که کاملا از نظام حقوق کیفری جدا می شود. اگر به یک توافق قبل از ازدواج احتیاج دارید، می خواهید طلاق بگیرید، یا در نظر دارید که حضانت فرزند خود را به دست آورید، می توانید از مزایای استخدام بهترین وکیل طلاق بهره مند شوید.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

 26643908-021

09121994176

تعیین کنید که آیا به یک وکیل خانواده نیاز دارید یا خیر. اولین قدم در یافتن وکیل خانواده مناسب این است که متوجه شوید که آیا به آن نیاز دارید یا خیر !!. شما همچنین باید بدانید که در وضعیت شما به کدام متخصص حقوقی نیاز است. اگر هر کدام از موارد زیر با وضعیت شما تطبیق دارد، می توانید از استخدام یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور خانواده بهره مند شوید:

  • قبل از ازدواج ، به دنبال یک توافق نامه برای شروط ضمن عقد هستید ؛
  • شما در حال طلاق، لغو ازدواج یا جدایی قانونی هستید ؛
  • شما باید یک قرارداد طلاق را اصلاح کنید ؛
  • شما برای مراقبت از کودک و حضانت نیاز به راهنمایی دارید ؛
  • شما می خواهید کودکی را به فرزندی بپذیرید ؛
  • به دنبال دریافت حق و حقوق خود پس از طلاق هستید .

تعیین محل رسیدگی به پرونده : به طور معمول شما پرونده حقوقی را در منطقه ای که هر دو طرف در آن زندگی می کنند و یا در منطقه ای که طرف مخالف در آن زندگی می کند ، ارائه می دهید. به عنوان مثال، اگر شما طلاق می خواهید ، باید در شهرستانی که شما یا همسرتان در آن زندگی می کنید درخواست دهید. اکثر پرونده های حقوقی در حال حاضر توسط شهرستانی مورد رسیدگی قرار می گیرند که  شاکی در آن زندگی می کند.

استثنائاتی در این سیاست گذاری وجود دارد، مثلا زمانی که فرد در ارتش مشغول به خدمت باشد یا در بیش از یک کشور ساکن است .

به دنبال یک وکیل خانواده مناسب باشید. همانطور که تصمیم گرفتید که شکایت خود را ارائه دهید فهرستی از وکلای ممکن را ایجاد کنید. هرچه زودتر یک لیست ایجاد کنید و جستجوی  وکیل را آغاز کنید، زودتر راهنمایی قانونی مناسب را دریافت خواهید کرد. وکلائی که با قضات، کارکنان دادگاه، آداب و رسومات محلی و سایر وکلای محلی ، آشنا باشند، بهتر می توانند به نیازهای شما پاسخ دهند. به دنبال وکیل هایی باشید که در منطقه محل زندگی شما کار می کنند و به آن آشنا هستند . شما می توانید وکلا را از چندین راه مختلف پیدا کنید.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

 26643908-021

09121994176

وکیل خانواده معروف

قوه قضاییه معمولا فهرستی از وکلای قابل اطمینان دارد که می توانید از این طریق آنها را بشناسید. این خدمات ارجاعی اغلب شامل یک مشاوره رایگان نیز می باشند.

همچنین می توانید از طریق وب سایت کانون وکلا به دنبال وکیل مورد نظر خود باشید . این وب سایت بسته به محل زندگی شما فهرستی از تمام وکلای ساکن و مشغول به کار را ارائه می دهد .

از وبسایت های خصوصی بهره ببرید : به طور مثال وب سایت موسسه حقوقی سفیر صلح فهرستی از وکلای مختلف با تخصص های گوناگون را به شما معرفی می کند .

از دایرکتوری آنلاین استفاده کنید : بسیاری از وب سایتها دایرکتوری های جستجوگرانه وکلا هستند. به آگهی وکالت در صفحات کتابچه های تبلیغاتی خود نگاهی بیاندازید. هر گونه اطلاعات تماس کسانی را که خدمات حقوقی خانواده را تبلیغ می کنند، یاداداشت کنید. از موتور جستجوی مورد علاقه خود برای جستجوی وکیل مورد نظر خود استفاده کنید. از یکی از خانواده یا دوستانی که همان مشکل شما را تجربه کرده اند بخواهید که شخصی را به شما معرفی کنند.

وکیل خانواده مشاوره رایگان

از وکیل خود درخواست کنید که وکیل خانواده مناسبی به شما معرفی کند. اگر در حال حاضر وکیل خانواده دیگری برای مسائل دیگر خود دارید ، اما به متخصصی در زمینه حقوق خانواده نیاز دارید، وکیل شما ممکن است بتواند برخی از گزینه های معتبر را به شما معرفی کند.

تحقیق کنید : بعضی از تحقیقات ساده آنلاین می توانند به شما در زمینه یافتن وکیل خانواده مناسب و همچنین اطلاعات پیش زمینه ای کمک کند. برخی از چیزهایی که باید جستجو شوند عبارتند از:

وب سایت ها اکثر وکلا حداقل یک وب سایت پایه ای دارند که زمینه تخصصی و اطلاعات تماس آنها را فهرست می کند. دیگران وب سایت هایی با اطلاعات دقیق درباره تخصص، تجربه و مدارک خود دارند.

پروفایل های رسانه های اجتماعی یک جستجوی سریع در توییتر، فیس بوک، Google+ و LinkedIn می تواند شما را به وکیل خانواده مناسب پرونده تان برساند. پروفایل های رسانه های اجتماعی و به روز رسانی های وضعیت می توانند اطلاعات مربوط به یک فرد یا کسب و کار را ارائه دهند.

همچنین اخبار و گزارش های خبری نیز می توانند منبع عالی اطلاعات مربوط به وکلا و شرکت های حقوقی باشند.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

 26643908-021

09121994176

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *