وکیل حضانت

مشاوره رایگان

مساله این است که چگونه برای کسب و کارهای کوچک خود مشاوره حقوقی رایگان یا با هزینه کم دریافت کنیم؟ برای رسیدن به این هدف این مقاله را دنبال کنید :

1 ـ یک وکیل در تهران را استخدام کنید که تمایل داشته باشد با هزینه های پایین مشاوره  حقوقی رایگان بدهد

شما ممکن است تعجب کنید که بدانید شرکت های حقوقی تا چه حد در زمینه های مالی قابل انعطاف هستند ، به همین علت ضرر ندارد که درباره روش های پرداختی آنان سوال کنید بدون توجه به اینکه امور مالی شما در چه حد و در چه زمینه ای هستند .

برای مثال شما می توانید درباره هزینه احتمالی وکالت با وکیل مورد نظر خود صحبت کنید . به طور خلاصه ، در این مسئله شما فقط درصد خاصی از هزینه وکالت را پرداخت می کنید و برای مابقی مبالغ می توانید گفت و گو کرده و حتی به صورت اقساطی آن را پرداخت کنید.

شما همچنین می توانید در مورد هزینه های ثابت یا قیمت گذاری مبتنی بر وظایفی که غالباً با آنها سر و کار دارید ، مانند تهیه پیش نویس قراردادها، ثبت اسناد تشکیل کسب و کار یا ارائه پرونده های ثبت اختراع ، با وکیل خود مذاکره کنید . بعضی از شرکتها با استفاده از مدل های صورتحسابی خود ، یا حتی با خلاقیت بیشتر، برای کسب و کارهای کوچک و رو به رشد ، از جمله ارائه طرح های مشاوره اشتراکی بر اساس تقاضا و نرخ های ماهانه برای کارهای معمول مشاوره هزینه های وکالت را بررسی کرده و پیشنهادهای خاص خود را ارئه می دهند.

استخدام مشاوران حقوقی کم تجربه و تازه کار برای مشاوره حقوقی رایگان که مایل هستند که مدل های پرداختی خود را با شرایط شما تطبیق دهند ، می تواند راهی فوق العاده و کم دردسر برای کاهش هزینه های حقوقی شما باشد . به این ترتیب، شما یک وکیل آماده دارید که می توانید بلافاصله در شرایط اضطراری حقوقی با او مشورت کنید.

به کانون وکلای شهرستان یا ناحیه خود مراجعه کنید تا برای یافتن چنین وکلایی به شما کمک کنند . گروه وکلای سفیر صلح در تهران نیز مرجع مناسبی برای یافتن این قبیل وکلا است.

2 ـ مراجعه به سایت های کانون وکلا و همچنین سایت های حقوقی خصوصی

اگر به دنبال مشاوره حقوقی رایگان یا کم هزینه در مورد اوراق بهادار، مالیات و یا مسائل مربوط به تشکیل کسب و کار هستید ، بسیاری از وب سایت های سازمان های دولتی مانند وب سایت کانون وکلا و همچنین وب سایت های خصوصی می توانند مکان خوبی برای پیدا کردن راهنمایی های مفید و نظرات مشاوره ای باشند.

3 ـ با موسسات حقوقی کار کنید

اگر در مورد مسائل حقوقی خود حساس نیستید ، بسیاری از دانشکده های حقوقی وجود دارند که خدمات حقوقی ارائه می دهند تا به این شکل کارآفرینان بتوانند برای کم کردن هزینه های حقوقی با دادرسی های استاندارد ، مذاکره و کارهای معاملاتی به آنها دسترسی داشته باشند. این یک معامله پایاپای و به صرفه است ، به این فکر کنید که شما هم مشاوره حقوقی رایگان در زمینه مالی دریافت می کنید ، هم به یک کارآموز وکالت کمک می کنید که تجربه و مهارت کافی برای ورود به دنیای واقعی وکالت به دست آورد .

از آنجایی که باید درخواست خود برای مشاوره به این قبیل موسسه ها ارسال کنید ، در نظر داشته باشید که خدمات حقوقی این موسسه ها ممکن است در زمینه های خاصی باشند . به طور مثال اگر به دنبال مشاوره در تمامی امور مالی هستید پیش از ارسال درخواست خود مطمئن شوید که موسسه مورد نظر شما خدماتی در این زمینه ارائه خواهد داد .

اگر شما علاقه مند به رفتن در این مسیر هستید، می توانید به فهرست موسسه های حقوقی سراسر کشور مراجعه کنید تا موسسات حقوقی دولتی یا این قبیل دانشکده ها را به شما معرفی کنند . همچنین گروه های حقوقی خاصی مانند گروه حقوقی سفیر صلح نیز وجود دارند که می توانید با هزینه های منطقی مشاوره حقوقی در تمامی زمینه های مالی را از بهترین وکیل تهران دریافت کنید.

برخی شرکت های حقوقی نیز وجود دارند که بن های تخفیفی در زمینه مشاوره حقوقی ارائه می دهند . می توانید از طریق این شرکت ها به این تخفیفات دست پیدا کنید و در زمینه مورد نظر خود مشاوره حقوقی دریافت کنید . به این ترتیب در هزینه های حقوقی خود صرفه جویی به سزایی داشته اید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *