وکیل برای طلاق

وکیل برای طلاق

وکیل برای طلاق ممکن است فراوان پیدا شود اما نکته ای که در این میان بسیار مهم است انتخاب بهترین و صالح ترین وکیل ممکن است که می تواند در جهت تسریع روند طلاق به شما کمک کند.

 

هیچ دو ازدواجی یکسان نیست و بنابراین تنها نتیجه ای که می شود گرفت این است  که هیچ دو طلاقی هم یکسان نخواهد بود. به همین خاطر توصیه ما به شما این است که از کمک های بهترین وکیل طلاق استفاده کنید.

در حقیقت، اگر شما یک زن هستید که در مورد طلاق فکر می کند، گزینه های متعددی در مورد نحوه ادامه این روند دارید.

هزینه وکیل طلاق

بهترین مشاوره ای که می توانیم در مورد طلاق انجام دهیم این است که خودتان آن را انجام ندهید! نگران مسائل مالی آن نیز نباشید.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱

۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶

طلاق بسیار پیچیده است، هم درباره مسائل قانونی هم مالی . شما به راحتی می توانید اشتباهاتی را انجام دهید و اغلب این اشتباهات غیرقابل برگشت هستند. تنها سناریویی که می توانیم تصور کنیم این است که طلاق ممکن است حساسیت بیشتری داشته باشد ممکن است در مواردی باشد که ازدواج فقط دو یا سه سال طول کشیده  و هیچ فرزندی وجود ندارد، کمی یا هیچ دارایی یا بدهی برای تقسیم وجود ندارد.  . در یک مورد این چنینی، طلاق ممکن است توسط خودتان به سرعت و ارزان انجام شود. با این وجود، هنوز بسیار توصیه می کنیم که هر یک از طرفین وکیل جداگانه خود را برای دعاوی  داشته باشند و این گزینه را انتخاب کنند .بهترین وکیل دادگستری در تهران آماده خدمت رسانی به شما دوستان و عزیزان می باشد

(وکیل برای طلاق )

منافع یک طلاق توافقی

  • رابطه بهتری با همسر سابقتان خواهید داشت چرا که به هنگام طلاق دگیر نشده اید

 

  • در مواردی که دادرسی طلاق ممکن است بیشتر صلح آمیز باشد، برای فرزند شما بسیار راحت تر و ساده تر خواهد بود .

 

  • توافقنامه را تسریع می بخشد

 

  • هزینه ها را به شدت کاهش می دهد

 

  • به شما در کنترل طلاق کمک می کند زیرا تصمیم خود را اتخاذ می کنید و این تصمیم در دادگاه و توسط قاضی گرفته نمی شود .

 

 

با این حال ممکن است در طول طلاق توافقی دچار مشکلاتی نیز شوید

 

  • وقت و پول شما به هدر برود . اگر مذاکرات شکست بخورد، لازم است همه چیز را دوباره از اول شروع کنید.

 

  • ناقص یا غیرقابل توجیه برای یکی از طرفین باشد. اگر واسطه ناپذیر و غیر منصفانه باشد ، نتیجه ممکن است برای شما نامطلوب به نظر برسد .

 

  • نتیجه یک توافق غیر قابل اجرا که از هر لحاظ دچار ضعف هایی است ، می تواند به راحتی به چالش کشیده شود.

 

  • منجر به عوارض قانونی شود

برای درخواست طلاق باید کجا رفت

امروزه اکثر زوج های طلاق از مدل “سنتی” طلاق استفاده می کنند.

وکیل برای طلاق

وکیل برای طلاق

 

با این حال، به یاد داشته باشید، “شکایت” به این معنا نیست که طلاق در دادگاه به پایان می رسد. در واقع، اکثریت قریب به اتفاق موارد طلاق (بیش از ۹۵ درصد) به توافقنامه حل و فصل غیر داوری می رسند. “دادرسی” یک اصطلاح قانونی است که به معنی “اجرای دعوی” است.

 

(وکیل برای طلاق )

چرا پرونده ها بخشی از طلاق هستند؟ از آنجا که بر خلاف اعتقاد عامه، طلاق معمولا شامل دو نفر نیست  که با یکدیگر موافقند که ازدواج خود را متوقف کنند. در ۸۰ درصد موارد، تصمیم به طلاق یک طرفه است؛ یکی از طرفین می خواهد طلاق بگیرد و دیگری چنین تصمیمی ندارد . این مسئله به خاطر ماهیت طلاق ، از زمان شروع یک وضعیت دفاعی ایجاد می کند و اغلب میانجیگری و طلاق توافقی را رد می کند، زیرا هر دو روش به همکاری کامل دو طرف و افشای داوطلبانه تمام اطلاعات مالی متکی هستند.

 

واضح است که اگر شما با یک وضعیت دفاعی و بسیار احساسی رو به رو شوید، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که همکاری یا میانجیگری ناکام بماند. چرا با وجود ریسک شکست خوردن این شیوه ها برخی افرا هم چنان ، وقت و پول خود را هدر می دهند  ؟

طلاق از طرف زن چقدر طول می کشد

مهم ترین و سخت ترین بخش های هر طلاق، توافق در مورد نگهداری از کودک، تقسیم دارایی ها و بدهی ها و پرداخت اقساط وام  می باشد (چه مدت دار و چه بدون مدت). اگر چه شما می خواهید وکیل خود را به عنوان یک مذاکره کننده ماهر استخدام کنید ، اما احتمالا  نمی خواهید کسی که بیش از حد مبارز  است، و  آماده است که  برای هر چیزی مبارزه و جدل راه بیاندازد استخدام کنید . رویکرد بیش از حد متضاد نه تنها موجب طولانی شدن رنج ناشی از طلاق  می شود و هزینه های حقوقی شما را افزایش می دهد، بلکه برای همه کسانی که درگیر این مسئله هستند ، به ویژه کودکان، مضر خواهد بود.

(وکیل برای طلاق )

به یاد داشته باشید: بیشتر وکلای طلاق (و یا حداقل کسانی که ما توصیه می کنیم) همیشه تلاش می کنند تا به حل و فصل معقول با طرف دیگر برسند. اما اگر آن ها نمی توانند به یک معامله معقول دست یابند یا اگر طرف دیگر کاملا غیر منطقی باشد، متاسفانه، رفتن به دادگاه یا تهدید به انجام این کار ممکن است تنها راه حل این مسائل باشد.

 

اگر همه چیز را امتحان  کرده اید و در دادگاه به نتیجه نرسیده اید، همه چیز واقعا می تواند تند و زننده باشد. تا این نقطه، هر دو وکیل، “مذاکره کنندگان” بودند، در تلاش بودند تا طرفین  را راضی کرده  و به حل و فصل معقولانه دست پیدا کنند . اما هر بار در دادگاه، نقش هر وکیلی تغییر می کند. مذاکرات و مصالحه به سمت جلو حرکت می کنند. شغل جدید آنها “برنده شدن” است و بهترین نتیجه ممکن را برای موکل خود دریافت می کند.

(وکیل برای طلاق )

و فراموش نکنید، هنگامی که شما در دادگاه هستید، یک قاضی است که خیلی درباره شما و خانواده تان ، ، اموال، پول و زندگی شما اطلاعات خواهد داشت . این یک خطر بزرگ برای هر دو طرف  است – و همین دلیل است که تهدید به رفتن به دادگاه معمولا بازدارنده خوبی است.

 

آخرین توصیه های گروه وکلای سفیر صلح  در مورد دعاوی خانواده  اینجاست: گزینه های طلاق را با دقت ارزش یابی کنید. خط پایین این است که هر خانواده و هر طلاق متفاوت است. بدیهی است اگر شما بتوانید با هسمرتان  توافق کنید تا تصمیم بگیرید و هر دو شما صادق  و منطقی هستید، ممکن است میانجی گری یا روش توافقی بهترین باشد. اما اگر تردید دارید، بهتر است که با طرح جایگزینی هم داشته باشید که آن رفتن به دادگاه و طرح دعاوی مربوطه است و یا این که یک وکیل برای طلاق استخدام کنید.

 

شما می توانید جهت تماس با مشاورین و وکلای گروه سفیر صلح اینجا را کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *