وکیل در قلهک

قوانین کسب و کار بسیار وسیع است و وکلای تجاری اغلب با قوانین مختلفی درگیر خواهند شد ، از جمله اشتغال ، مالکیت ، و ادغام شرکت ها . گاهی اوقات این وکلا تنها به وظایف قانونی کسب و کار اصلی مانند تشکیل شرکت می پردازند ، در حالی که دیگران با مسائل بیشتری درگیر می شوند و به تمام انواع نیازهای کسب و کار از مسائل مربوط به اشتغال و مالیات کار خواهند کرد . همچنین برخی از وکلا تنها در مورد کسب و کارهای کوچک و شروع کار شرکت ، فعالیت دارند و در حالی که دیگران بر شرکتهای بزرگ متمرکز هستند .

بعضی از وکلا علاقمند به حوزه حقوق کار هستند و دقیقا همانطور که از نام آن ها پیداست ؛ مسائل مربوط به اشتغال را مدیریت می کنند. آنها عمدتاً با اطمینان از اینکه کسب و کارها با قوانین کار دولتی و قانونی مطابق هستند مقابله می کنند . خیلی شبیه به وکلا شرکت های بزرگ ، وکلای دادگستری و وکلای استخدام نیز قراردادی هستند. متقاضیان استخدام کسانی هستند که به دادگاه می روند و زمانی که یک مسئله تجاری ، شرایط قرارداد کاری یا قانون ایالتی را نقض می کند ، به دادگاه می روند. در حالی که وکلای استخدام بیشتر در حال تهیه پیش نویس اسناد استخدامی هستند . بعضی از وکلای استخدام هر دو کار دادرسی و معاملات را با هم  انجام می دهند.

وکلای مالی و اوراق بهادار فقط در یک زمینه بسیار خاص از قانون عمل می کنند . آنها تمایل دارند فقط به مسائل مربوط به بانک ها و افرادی که پولشان را صادر می کنند یا به شرکت هایی که سهامشان را می پردازند رسیدگی کند .

یکی از اموری که وکیل قلهک در آن متبحر است و می تواند به موکلین خود مشاوره حقوقی دهد ، خرید و فروش شرکت های بزرگ است که فرآیند بسیار طولانی و پیچیده ای می باشد که معمولا نیاز به کار گروهی تعداد زیادی وکیل دارد. وکلای قلهک تمایل دارند در قوانین مالی و اوراق بهادار، و همچنین قانون مالیات، بسیار فعال باشند تا مطمئن شوند که معاملاتشان، مانند خرید یا فروش شرکت های موکلین خود، درست باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *