مشاوره وکالت آنلاین

اگر پول ندارید تا کسی را به عنوان نماینده خود در دادگاه استخدام کنید، به دنبال مشاوره از یک دانشجوی حقوق و قانون باشید .

معمولا زمانی که یک وکیل را استخدام می کنید ، به علت این است که از همسر سابق، شرکای سابق کسب و کار یا افرادی که با شما مشکل دارند می خواهید شکایت کنید. اما همانطور که برای پول در آوردن باید پول خرج کرد، گاهی اوقات شما باید پول خرج کنید تا پول خود را ذخیره کنید. اما وقتی به یک وکیل برای محافظت از حقوق خود نیاز دارید، پرسش اصلی این است که چه کاری باید انجام داد و چقدر هزینه لازم است

در یک دادرسی کیفری، اگر شما نمی توانید از کمک های قانونی برخوردار شوید، دادگاه یک وکیل را برای شما تعیین می کند. در یک پرونده مدنی که به طور کلی اختلاف بین دو طرف خصوصی تعریف شده است، شما باید خلاق باشید. در اینجا برخی از گزینه های شما را بررسی کرده ایم .

به دنبال کمک های قانونی رایگان باشید : جوامع حقوقی ، سازمان های غیر انتفاعی هستند که تقریبا در هر گوشه ای از کشور قرار دارند که خدمات قانونی رایگان را به افراد کم درآمد ارائه می دهند. این مسئله قطعا ارزش جستجو دارد، اما مشکل بسیاری از خانوارها این است که فرد یا زن و شوهر پول زیادی را برای واجد شرایط دریافت کمک بودن خرج می کنند .

از یک مدرسه حقوقی بازدید کنید : شما همچنین می توانید یک دانشجوی حقوق را استخدام کنید تا به شما مشاوره بدهد.

در مشاوره وکالت آنلاین به طور کلی ، دانشجویان در دانشکده های حقوقی میتوانند به عنوان کارآموز وکالت پیگیری پرونده های حقوقی را بر عهده بگیرند .

در مشاوره وکالت آنلاین ؛ حدود اختیارات وکلای کارآموز در هر جایی از کشور متفاوت است و این مسئله به جایی که در آن زندگی می کنید دارد.

مشاوره حقوقی آنلاین به سرعت تبدیل به یک مدل محبوب برای استفاده جوانان شده است. در این مقاله قصد داریم تعدادی از مزایای این روشش مشاوره وکالت آنلاین را برشماریم .

مزایا و معایب مشاوره وکالت آنلاین چیست؟

در حال حاضر مطالعات متعدد نشان می دهد که مشاوره اینترنتی، همراه با درمان رفتارشناسی، می تواند در بسیاری از موارد بالینی موثر باشد.

مشاوره وکالت آنلاین به خدمات مشاوره ای از طریق اینترنت اشاره می کند و شامل ایمیل ، اتاق های گفتگو ( chatroom ) و دوربین های وب می باشد. این نوع مشاوره به نامهای بسیاری مانند مشاوره اینترنتی ، e-therapy ، مشاوره الکترونیکی و مشاوره تلفیقی شناخته می شود.

در مورد اثربخشی این نوع مشاوره وکالت آنلاین در مقایسه با مشاوره سنتی ، بحث هایی در حال صورت گرفتن است . برای اثبات این مبحث، به برخی از مزایای مشاوره وکالت آنلاین اشاره می کنیم :

ـ در دسترس بودن

مشاوره وکالت آنلاین به راحتی برای همه کسانی که مایل به استفاده از آن هستند ، در دسترس است. مشاوره وکالت آنلاین موانعی که ممکن است دیگران را از جستجوی مشاوره متوقف کند برطرف می کند. برای مثال، افرادی که در مناطق روستایی یا دورافتاده زندگی می کنند و خدمات مشاوره ای آنلاین در دسترس شان نیست می توانند از دسترسی به مشاوره وکالت آنلاین بهره مند شوند.

کسانی که از لحاظ فیزیکی معلول هستند و یا قادر به ترک خانه خود نمی باشند ، نیز می توانند به راحتی به چنین خدماتی دسترسی پیدا کنند . کسانی که دارای اختلالات بینایی و شنوایی هستند نیز می توانند از چنین خدماتی بهره مند شوند. مشاوره وکالت آنلاین همچنین نشان داده است که در تشویق جوانان و قشر پویا و فعال جامعه برای دریافت مشاوره موثرتر است ؛ زیرا به نظر می رسد با استفاده از اینترنت راحت تر هستند .

ـ راحت و آسان بودن

مشاوره وکالت آنلاین بسیار راحت و ساده است و هم وکیل و هم موکل از استفاده از چنین سیستمی بسیار راضی تر هستند. این سبک مشاوره می تواند بدون هیچ زحمتی در مقایسه با برنامه ریزی و تعیین وقت های مکرر در تنظیمات سنتی رایج شود. این همچنین فرصتی برای وکیل فراهم می کند تا خدمات خود را به موکلین بیشتری ارائه دهد، زیرا قرار ملاقات ها می تواند به طور بالقوه بیش از 24 ساعت برنامه ریزی شده و به یک منطقه جغرافیایی بزرگتر منتج شود.

برای افرادی که درمورد مشاوره سنتی تردید دارند ممکن است مشاوره وکالت آنلاین مناسب تر باشد؛ بدین طریق مشخص شده است که مشاوره وکالت آنلاین برای کسانی که در هنگام مشاوره وکالت احساس راحتی نمیکنند بسیار ساده تر و راحت تر است .

ـ توان مالی

مشاوره وکالت آنلاین برای موکل و وکیل به صرفه تر است. به ویژه برای وکلایی که توانایی مالی برای اجاره یا خرید مکان و یا موسسه را ندارند ، در نتیجه هزینه های سرسام آور وکالت کاهش پیدا خواهند کرد .

ـ محرمانه و خصوصی بودن

مشاوره وکالت آنلاین همچنین باعث میشود که حریم شخصی افراد حفظ شود، مشاوره وکالت آنلاین اجازه دسترسی به چنین خدماتی را به صورت خصوصی و بدون نیاز به رفتن به مرکز مشاوره می دهد. مشاوره وکالت آنلاین می تواند با یک تصویر کاملا متفاوت در هنگام اجرا توسط موکل در خانه خود از طریق کامپیوتر انجام شود. این مسئله ممکن است به موکل اجازه دهد که کمتر احساس خجالت داشته باشد بدون این که بداند دیگرانی در اتاق انتظار ، کارمندان موسسه و یا هر شخصی دیگری که در آنجا حضور دارد متوجه مسئله شخصی او شده اند .

ـ ناشناس بودن

عدم وجود ارتباط چهره به چهره همچنین می تواند موکلین را به کسب اطلاعات بیشتر بدون نگرانی نسبت به نژاد، جنسیت، سن، اندازه یا ظاهر فیزیکی ترغیب کند. این مسئله ممکن است منجر به افزایش سطح صداقت و در نتیجه سطح اعتماد فی مابین گردد.این شکل از ارتباط وکیل و موکل را بدون پیش داوری های مرسوم به یکدیگر پیوند می دهد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *