سایت وکیل

شما به عنوان یک وکیل، احتمالا می خواهید برای برقراری عدالت مبارزه کنید و به همان اندازه ممکن است بخواهید به مردم کمک کنید. یکی از بهترین روش های افزایش شهرت و ارتقاء تخصص شما ایجاد یک وب سایت وکیل برای فعالیت یا شرکت حقوقی شماست.

خوشبختانه، وقتی که شما ابزار مناسبی برای انجام این کار دارید ایجاد یک وب سایت وکیل آنقدر که به نظر میرسد سخت نیست. ساده ترین راه ایجاد یک وب سایت وکیل حقوقی بسیار سریع استفاده از وردپرس است که یک پلت فرم بسیار محبوب است که به شما اجازه می دهد تا هر نوع وب سایتی را ایجاد کنید. این سایت وکیل دارای تم های سایت های حقوقی فراوانی است و شما می توانید با استفاده از پلاگین ها به راحتی به سایت وکیل خود دسترسی داشته باشید.

هنگامی که بحث وب سایت های حقوقی پیش می آید، تم های سایت فراوانی وجود دارد که بر صنعت حقوقی تمرکز می کنند. در آموزش امروز ما به شما کمک میکنیم تا از طریق وردپرس وب سایت وکیل حقوقی خود را راه اندازی کرده و از تم های ویژه حقوقی آن استفاده کنید.

قبل از اینکه به جزئیات مربوط به ایجاد وب سایت وکیل خود بپردازید، در اینجا چند مثال از وکیل الهام بخش و بهترین وب سایت های حقوقی در سراسر وب می آوریم.

سایت های زیر کار بسیار خوبی برای ترکیب همه عناصر مهمی که هر وب سایت وکیل حقوقی باید داشته باشند، انجام می دهند. آنها دارای یک طراحی مدرن و تمیز هستند که در همه دستگاه ها به خوبی ظاهر می شود و به راحتی قابل مشاهده است که کدام کارشناسان حقوقی متخصص هستند.

آنها همچنین از اعضای تیم حقوقی خود نیز استفاده می کنند، و همچنین بسیار واضح است که چگونه می توان یک مشاوره رایگان را برنامه ریزی کرد و برای برقراری تماس اقدام کرد. از طریق این بهترین نمونه های وب سایت وکیل را مرور کنید تا ایده هایی در مورد اینکه سایت قانونی شما باید شامل چه چیزهایی شود کسب کنید:

Safirsolh.com

Safirsolh.ir

چگونه ساخت وب سایت وکیل خود را شروع کنید ؟

برای ایجاد وب سایت وکیل جدید خود و کمک به جستجوی وکیل، شما باید نام دامنه و همچنین هاست را خریداری کنید. شما همچنین باید تمام محتویاتی را که می خواهید در سایت وکیل حقوقی خود قرار دهید جمع آوری کنید، از جمله اطلاعات بیوگرافی وکیل، تصاویر، پیوندهایی به نشریات و نظرات موکلان حقوقی سابق .

حالا بیایید با اصول اولیه شروع کنیم :

  1. نام دامنه

به عنوان یک وکیل، مهم است که نام دامنه ای را انتخاب کنید که شما را به دقت معرفی کند. شما می توانید از نام خود و یا نام شرکت خود استفاده کنید. با این حال، شما همچنین می توانید یک نام دامنه را انتخاب کنید که حاوی حوزه های حقوقی است که در آن تخصص دارید. در صورت امکان، یک برنامه افزودنی ( COM ) را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید سعی کنید با اضافه کردن کلماتی مانند وکیل، وکالت، حقوق، یا حقوقی، را به نام اصلی وب سایت وکیل خود اضافه کنید .

  1. هاست حرفه ای وردپرس

گام بعدی این است که یک هاست را انتخاب کنید که وب سایت وکیل شما را در آنجا قرار بدهد و بازدیدکنندگان را قادر می سازد تا شما را به صورت آنلاین پیدا کنند.

  1. تم وردپرس

پس از تصمیم گیری درباره وردپرس ارائه دهنده هاست وب و نام دامنه، شما باید یک تم که تمام ویژگی های لازم برای وب سایت وکیل را داشته باشد پیدا کنید. بسیاری از تم های وردپرس فوق العاده ای  برای انتخاب وجود دارد که همه آنها پشتیبانی حقوقی و به روز رسانی منظم را ارائه می دهند .

  1. محتوا

اگر بخواهید سرعت  ساخت وب سایت وکیل خود را افزایش دهید ، داشتن مطالب حقوقی ضروری است. بیشتر تم های Pro WP به شما اجازه می دهد تا با یک کلیک وارد محتویات نسخه ی نمایشی و پوسته ها شوید، بنابراین بسیار آسان است که محتوای آنها را به سادگی حذف کرده و اطلاعات خود را به جای آنها کپی و جای گذاری کنید. اطمینان حاصل کنید که این اطلاعات شامل اطلاعات مربوط به شما، حوزه فعالیت شما، لوگوی شما و تصاویری است که می خواهید استفاده کنید.

  1. نصب پلاگین های مورد نیاز وردپرس

گام بعدی شما این است که تمام پلاگین های مورد نیاز وردپرس را نصب کنید. یک اعلامیه در داشبورد وجود دارد که نشان می دهد کدام پلاگین ها مورد نیاز است و با یک لینک به طور مستقیم به صفحه نصب اشاره می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *