بهترین وکیل تهران | وکیل در تهران

بهترین وکیل تهران انتخابی است که افراد درگیر یک پرونده حقوقی باز با آن در گیر هستند و انتخاب وکیل در تهران بسیار دشوار است. وکلا مسائل حقوقی مختلف موکلین خود را اداره می کنند . وکیل در تهران ممکن است نماینده و وکیل حقوقی فردی متهم به جرم و جنایت، یا فردی که درگیر مسائل طلاق است ، باشد .

ویژگی های بهترین وکیل در تهران

آیا می دانید حرفه ای ترین وکیل در تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در ادامه می خواهیم خصوصیات بارز یک وکیل حرفه ای در تهران را بررسی نماییم.

مهارت های ارتباطی

بهترین وکیل تهران باید مهارت های ارتباطی زبانی خوبی داشته باشند تا در دادگاه موثر باشند و استدلال قانع کننده ای برای قضات ارائه دهند . آنها باید مهارت های ارتباطی نوشتاری نیز داشته باشند ، زیرا ممکن است مجبور به نوشتن اسناد مختلف از جمله مطالعات موردی باشند . آنها همچنین باید شنوندگان خوبی نیز باشند ، تا بتوانند به خوبی مفهوم و منظور موکل را دریابند.

توانایی تفکر انتقادی

توانایی تفکر انتقادی برای وکلا بسیار مهم است. آنها باید قادر به پیگیری زنجیره وار منطقی باشند تا زمینه های احتمالی ضعف را در استدلال های خود شناسایی کرده و نقاط ضعف در استدلال های ارائه شده توسط طرف مخالف را نیز به خوبی تشخیص دهند .

توانایی متقاعد کردن موکلین

بهترین وکیل تهران باید قادر باشد موکلین را به پیروی از توصیه هایشان متقاعد کنند یا طرف مقابل را برای نشستن بر سر مذاکره متقاعد کنند. این مسئله به توانایی خواندن ذهن افراد نیاز دارد و در هنگام ارائه یک پرونده ، وکلا باید بتوانند چگونگی واکنش به اظهارات و شهادات را بدانند و بدانند که قضات چگونه واکنش نشان می دهند و باید ذهن شهود را به شکلی بخوانند تا دریابند که آیا شهادت او صادقانه بوده است یا خیر.

تجزیه و تحلیل درست اطلاعات پرونده

همچنین وکلا باید اطلاعات زیادی را در طول تحصیل در دانشکده حقوق و هنگام مطالعه یک پرونده کسب کنند ، سپس بتوانند این اطلاعات را به روشی منطقی سازماندهی و تجزیه و تحلیل کنند. اگر بیش از یک قانون یا سابقه در مورد یک وضعیت وجود داشته باشد، وکیل در تهران باید ارزیابی کند که کدام استدلال، بهترین انتخاب آنهاست.

دکتر مرتضی امیری وکیل دادگستری و رییس گروه وکلای سفیر صلح ، فارغ التحصیل حقوق خصوصی از دانشگاه تربیت مدرس هستند . ایشان معتقدند بهترین وکیل و یا یک وکیل حرفه ای باید قبل از هرگونه اظهار نظر در مورد پذیرش یا عدم پذیرش پرونده مراجعه کننده ، تمام مستندات مربوطه را بررسی کند و زمانی که نظر کارشناسی خود را ابراز می نماید، باید با اطمینان و قوت قلب صحبت کند و از اظهار نظرهای غیر کارشناسی و بی ربط خودداری کند .

شما هموطن عزیز می توانید برای مشاوره تخصصی با ایشان با شماره تلفن ۲۶۶۴۳۹۰۸ ـ ۰۲۱ و یا ۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶ تماس بگیرید . 

آیا با داشتن مدرک لیسانس می توانیم بهترین وکیل در تهران شویم؟

اقدام به تبدیل شدن به یک وکیل مستلزم تعهد زیادی است. شما باید در ابتدا مدرک لیسانس حقوق را گرفته و سپس برای آزمون وکالت اقدام کنید . یک مشاور حقوقی اغلب مجبور است زمان زیادی را برای آماده سازی پرونده اش صرف کند. آنها زمان زیادی را صرف تحقیق ، تهیه اسناد و مصاحبه با شاهدان خواهند کرد . لازم است که بهترین وکیل تهران زمان زیادی را برای رسیدن به این مهم صرف کند.

وکلای بزرگ در جهان ایده آل وکلای موفقی نیز خواهند بود. اما متاسفانه، بسیاری از وکلای بزرگ موفق نیستند (و گاهی اوقات موفق ترین وکلا لزوما یک وکیل عالی نیستند).

مشخصات وکیل در تهران

بهترین وکیل تهران در موسسه حقوقی سفیر صلح

تیم حقوقی سفیر صلح جزو بهترین موسسات ارائه دهنده خدمات حقوقی در تهران به شما می روند. مهمترین دلیل برای اثبات این ادعا این است که در تیم حقوقی سفیر صلح جزئیات پرونده شما به نحوی برایتان توضیح و تشریح خواهد شد که شما بدون داشتن هیچ گونه اطلاعات حقوقی بتوانید مسائل پرونده خود را به درستی و به وضوح درک کنید و شبهه ای در مورد جزئیات پرونده وجود نداشته باشد و به این ترتیب بتوانید تصمیم درستی در رابطه با آینده خود بگیرید.
اگر به بهترین وکیل تهران نیاز دارید، بهتر است وقت خود را بیش از این تلف نکنید و مستقیما با تیم حقوقی سفیر صلح تماس بگیرید. این تیم حقوقی انواع پرونده ها از جمله پرونده های مدنی و کیفری، خانواده و مالی را پوشش می دهد و برای هر نوع از پرونده ، وکیل ماهر مخصوص به خود را در اختیار دارد و شما بسته به نوع پرونده خود می توانید یکی از این وکلا را انتخاب کنید .
مسئله دیگری که قابل توجه است؛ این است که تجربه این موسسه به سال های سال می رسد و بیشتر وکلای این مجموعه جزو بهترین وکلای تهران به شما می روند و تخصص و تجربه آن ها در زمینه مورد نظر شما اثبات شده است.

اگر اخیرا به انجام یک جرم متهم شده اید، شاید بهترین راه این باشد که به فکر استخدام یک وکیل در تهران باشید تا بتواند به شما در زمینه پرونده تان کمک کند و این گونه بتوانید از مخمصه ای که در آن گیر افتاده اید نجات پیدا کنید.

گروه وکلای سفیر صلح با بهره گیری از بهترین وکلای دادگستری و مبرزترین مشاورین حقوقی و حقوقدانان کشور ، آماده انجام امور حقوقی شما عزیزان هموطن و حضور در دادگاهها و مراجع قضایی برای دفاع از حقوق شما عزیزان می باشد .

شماره های تماس و نشانی موسسه حقوقی سفیر صلح

شماره های تماس :

۲۶۶۴۳۹۰۸ ـ ۰۲۱

۱۹۹۴۱۷۶ ـ ۰۹۱۲

نشانی : تهران ـ خیابان شریعتی ـ تقاطع خیابان دولت ـ خیابان امامزاده ـ پلاک ۱۴ ـ طبقه سوم ـ واحد ۹

میزان هوش بهترین وکیل تهران

وکیل بودن نیاز به ترکیبی از هوش بالا، مهارت های تحلیلی و حمایت قوی و توانایی برقراری ارتباط موثر (هم به صورت شفاهی و هم نوشتاری) دارد.

وکیل معمولا اشتیاق به یک تخصص خاص و یا یک منطقه دارند، و وکیل پایه یک دادگستری به عنوان یک متخصص، سطح تعهد به کار خود را افزایش می دهد. به طور مثال شما برای انتخاب بهترین وکیل طلاق از میان بهترین وکیل دادگستری می توانید اقرادم نمایید، زیرا این افراد بهترین های حوزه تخصصی خود هستند.

آنها همچنین اهداف موکلین خود را درک می کنند و بر این اساس از آنان حمایت می کنند ( نه بر اساس قانون و در تنهایی خویش ). به عنوان مثال، اگر بهترین وکیل به یک موکل پرونده تجاری مشاوره می دهد مسائل مالی آن کسب و کار را به خوبی مسائل قانونی آن فرا خواهد گرفت.

اما حتی اگر با تمام این ویژگی ها متولد شده و متعهد به پیگیری تخصص واقعی خود باشید هم موفقیت شما تضمین شده نیست، زیرا در بعضی موارد شما احتمالا باید عظمت و بزرگی خود را بفروشید و اینگونه خود را ارتقا دهید.

هوش بهترین وکیل تهران

ترفند های جذب موکل توسط بهترین وکیل تهران

علاوه بر این، اگر شما در یک شرکت مشغول به کار هستید، باید خدمات خود را به فروش برسانید و موکلین را جذب کنید، چیزی که نیاز به مهارت کاملا متفاوتی دارد .

اما، « عظمت » بدون کسب و کار ارزش کمی برای شرکت دارد. با توجه به این موضوع، شما به عنوان وکیل در تهران باید ارتباطات خود را با مخاطبین و موکلین تقویت کرده و وقت آزاد خود را صرف مهارت های بازاریابی و شبکه ای خود کنید. بسیار ( ساده لوحانه ) است که فکر کنید که این باید به اندازه کافی یک وکیل حرفه ای بزرگ با شهرت ستاره ای برای انجام کار با کیفیت بالا باشد.

در نهایت، و ناگزیر، یک موسسه از بهترین وکیل تهران انتظار دارد که بیش از حد استعدادهای حقوقی داشته باشد و کسب و کاری برای موسسه به ارمغان بیاورد.بنابراین پاسخ به سوال شما این است که هر وکیلی می تواند برای عظمت تلاش کند – اما برای کسب موفقیت بیشتر باید مهارت های گرفتن موکل را نیز در خود افزایش بدهید.

اسطوره ای وجود دارد که هوشمند بودن، صلاحیت و مهارت کلید تبدیل شدن به یک وکیل موفق است. اما اگر لیستی از ۱۰ نفر برتر در هر رشته ای را تهیه کنید و آن را با فهرستی از ۱۰ نفر برتر در همان رشته که درآمدهای بالایی دارند مقایسه کنید متوجه خواهید شد که ارتباطی کمی میان آنها وجود دارد. همین امر برای وکلا نیز صادق است. یک وکیل بزرگ کافی نیست، به ویژه در این دوره رکود اقتصادی. در واقع ، موفقیت مهارت خاص خودش را دارد. فراتر از یک وکیل خوب بودن، کلید موفقیت حرفه ای در حقوق، تسلط بر سه مهارت انتقادی است.

جذب موکل توسط بهترین وکیل تهران

ارتباط موثر با موکلین

به همین ترتیب، چون رابطه خوب پایه و اساس موفقیت است، کلید تسلط بر این مهارت ها در درک افراد است. بدین ترتیب اگر در این زمینه نیازمند موفقیت هستیم ، باید مردم را درک کنیم – چگونه بهتر با مردم ارتباط برقرار کنیم – برای درک بهتر اینکه چه گونه به افراد در پرونده های حقوقی شان کمک کنیم ، چگونگی موکلینی به دست آوریم که به خدمات نیاز دارند  و چگونه به طور موثر با همکاران شرکت حقوقی خود همکاری و مراوده کنیم . بهتر است که  سر خود را از کتاب ها، مطالعه موارد، مقررات و مقررات بیرون بیاوریم . راز واقعی موفقیت، در فهم مردم و استفاده از این درک برای استحکام این سه مهارت انتقادی است: بازاریابی قانونی، توسعه کسب و کار و رهبری موسسه های حقوقی.

توانایی حل مسائل و مشکلات موکلین

در نتیجه، شما سعی می کنید خدمات خود را به فروش برسانید نه راه حلی که آنها می خواهند. موکل ، با این حال، به دنبال « وکلای دادگستری » نیست؛ وی در جستجوی یک راه حل برای یک مشکل است: « من شکایت کردم » یا « کسی حقوق ثبت اختراع من را رعایت نمی کند ». اطلاع از این که شما راه حل هایی را برای حل این مسائل دنبال می کنید، موثرترین راه برای فروش خدماتی است که شما ارائه می دهید و اینگونه می توانید مشکلات افراد را حل کنید.

معیار های انتخاب وکیل در تهران

وکلای بسیار زیادی در تهران وجود دارند که شما می توانید با توجه به نوع پرونده خود به آن ها مراجعه کنید.اما نکته بسیار مهم به هنگام انتخاب بهترین وکیل تهران این است که، وکیلی را انتخاب کنید که در نزدیکی شما باشد. چرا که اگر وکیلی را انتخاب کنید که فاصله شما با ایشان زیاد باشد ، باعث می گردد که ناچار شوید هزینه اضافه تری را متحمل شوید تا بتوانید با وکیل خود ملاقات کنید. پس جستجوی وکیل یکی از پارامترهای مهم و تاثیرگذار در پرونده شما است.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است که ضروری است وکیلی را انتخاب کنید که در حوزه ی پرونده شما متخصص باشد، به طور مثال یک وکیل طلاق شاید نتواند به خوبی یک وکیل چک در امور مربوط به چک به شما کمک کند و لذا حتما این فاکتور را نیز در نظر بگیرید.
می توانید از دیگر وکلا نیز درخواست کنید که وکیل مورد نظر را به شما معرفی کنند. به طور مثال، اگر پرونده شما در مورد طلاق و مسائل مربوطه به آن ( از جمله نفقه ، حضانت ، مهریه و… ) است، بهتر است از وکیلی که در حوزه مسائل مالی فعالیت می کند درخواست کنید که یک وکیل در حوزه مسائل خانواده به شما معرفی کنید. وکیل در تهران ، تفاوت چندانی با دیگر وکلا ندارد و فقط حوزه جغرافیایی فعالیت او با دیگر وکلا متفاوت است. به طور مثال اگر شما در اصفهان زندگی می کنید بهتر است به فکر استخدام وکیل  را از سر بیرون کنید و این تصور غلط را دور بریزید که وکیل در تهران احتمالا توانایی و تخصص بیشتری نسبت به وکلای ساکن در منطقه شما دارد.

انتخاب وکیل در تهران

وکیل شخصی کیست؟

شما نیازی به استخدام یک نوع خاص از وکیل برای ادعایی قانونی مثلا بر علیه شهر داری ندارید ـ شما به دنبال وکیل ( مسئولیت مدنی ) هستید ؛ اما ممکن است بخواهید یک وکیل شخصی داشته باشید که تجربه مشابهی در برابر همان شهرداری داشته باشد که شما به دنبال شکایت از آن هستید ـ بنابراین بهتر است شما بهترین وکیل دادگستری را برای این کار استخدام کنید.

از منظر کلی ، نوع پرونده ای که شما در مورد آن صحبت می کنید ، « پرونده دعوی » نیست حداقل ، آن را به عنوان یک دعوی شروع نمی کنند . شما نمی توانید به راحتی پرونده ای علیه یک اداره دولتی یا کارمند دولتی تشکیل دهید ، چرا که شما یک شهروند یا شرکت خصوصی هستید . برای این کار لازم است بهترین وکیل تهران را استخدام کنید تا بتواند در زمینه پرونده های بزرگ به شما کمک کند.

شهرستانها و استان ها می توانند قوانینی را وضع کنند که بتوانند مسئولیت ایجاد صدمات و خسارت به افراد دیگر را به عهده بگیرند . یکی از نتایج  این آزادی این است که اکثر شهرداری ها روش های سختی را برای یک متقاضی تعیین می کنند که قبل از اینکه فرد بتواند جبران خسارت را دریافت کند، باید آن ها را انجام دهد. معمولا در طول مدت کوتاهی پس از حادثه یا آسیب شما معمولاً ادعا می کنید ( معمولاً ۳۰ تا ۱۸۰ روز پس از حادثه ). محدودیت زمانی خاصی برای این مسئله وجود دارد که این محدودیت توسط قاضی مشخص می گردد .

وکیل شخصی کیست

جستجوی وکیل در تهران

اگر در جستجوی وکیل حرفه ای در تهران هستید. سعی کنید مطابق معیار هایی که در بالا بیان کردیم بهترین وکیل مطابق با پرونده خود را انتخاب کنید. برای این کار میتوانید با سرچ کوتاهی در اینترنت و تماس با افرادی که می شناسید بهترین وکیل تهران را پیدا کرده و پرونده خود را با خیال راحت به او بسپارید. اگر در جستجوی وکیل دچار مشکل شدید کافی است با شماره های مندرج در صفحه تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان موسسه سفیر صلح بهره مند شوید.

اگر به یک جرم و خلاف متهم شده اید و به وکیل نیاز دارید، بدترین مسئله این است که به هر کسی اعتماد کنید و پرونده و آینده خود را به دستان ناتوان آن ها بسپارید. به عنوان بهترین وکیل تهران به خود مفتخریم که همواره بهترین روش ها و خدمات خود را برای کمک به موکل خود در نظر گرفته ایم و همچنین قیمت منصفانه و مناسبی را برای ارائه خدمات حقوقی ارائه می دهیم.