وکیل طلاق توافقی

اخیراً در کشور ما ، آمار طلاق بسیار بالا رفته است . اگر طلاق توافقی بگیرید ، بسیار مهم است که با وکیل طلاق توافقی واجد شرایط برای مشاوره حقوقی خانواده صحبت کنید .

سوالاتی که باید از وکیل طلاق توافقی خود بپرسید شامل چه پرسش هایی است ؟ مهمترین مسئله این است که بدانید ایشان در مسائل مربوط به  طلاق و حضانت کودک متخصص هستند . مهم است که بدانید که آیا وکیل انتخاب شده شما دارای تخصص و مهارت است یا خیر . در حالت ایده آل ، شما می خواهید وکیلی را انتخاب کنید که تنها مسئله طلاق را حل و فصل نماید ، زیرا این وکلا تمایل دارند تجربه و دانش بیشتری از موارد مختلف دیگری داشته باشند .

به عبارت ساده ، طلاق می تواند فاجعه بار باشد . مسائل زیادی باید بررسی شده و به آن ها رسیدگی شود . این مسائل شامل موارد مختلف مالی ، نگهداری از کودکان و مالکیت است که باید با هماهنگی حل شود . برای اطمینان از این که وکیل طلاق توافقی می تواند به درستی کار خود را انجام دهد ، باید قبل از دادگاه و صادقانه در مورد همه چیزهایی که در دوران جدایی شما اتفاق افتاده است ، با وکیل مورد نظر خود صحبت کنید . این مسئله همچنین شامل ارائه اطلاعاتی از جمله اظهارات مربوط به رابطه زناشویی ، اظهارات بانکی ، و مساله اجرت المثل ایام زوجیت می شود . همیشه با وکیل خود شفاف باشید و به او اطلاعات بیشتری بدهید.

وکیل طلاق توافقی ۱

در حالی که ممکن است مجبور نباشید همیشه در طول فرآیند طلاق با وکیل پایه یک دادگستری خود ارتباط برقرار کنید ، ایده خوبی است که به روز باشید تا بتوانید مسائل را درک کنید . از وکیل خود بخواهید اگر اتفاق جدیدی در طول پرونده رخ داد ، یا اگر که به حضور شما نیاز بود با شما تماس بگیرد و شما را در جریان امور قرار دهد . نکته دیگری که می توانید به آن توجه داشته باشید این است که برخی مواقع ممکن است لازم داشته باشید که از وکلای دیگری که در زمینه مالی متخصص هستند نیز کمک و مشورت بخواهید.

هر وکیل طلاق توافقی چیزهای مختلفی را مدیریت می کند . بعضی ها فقط می خواهند با وکیل شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنند تا بتوانند همه چیز را سریعتر حل کنند ، با این وجود اگر درخواست خاصی داشته باشید یا اولویت دیگری دارید بهتر است که این مسئله را با بهترین وکیل طلاق  در میان بگذارید .

حالا آیا به مسائل مربوط به حضانت نیز رسیدگی می کنید؟ باز هم این پاسخ به وکیل شما بستگی دارد . معمولا وکلای طلاق تصمیم به رسیدگی به پرونده نگهداری از کودک نیز می کنند ، اما ممکن است به این نکته توجه داشته باشند که پرونده شما به یک وکیل حضانت نیز احتیاج داشته باشد .

آیا نیاز به مشاوره حقوقی دارید؟ اگر هرگونه سوالی در این زمینه داشتید همین امروز با وکلای خبره ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

شما هستید که اغلب تماس می گیرید… این درست است …. اگر در اواخر ماه می توانید لایحه قانونی خود را دریافت کنید و از حد بالای آن شگفت زده می شوید … اکثر وکلای طلاق توافقی به صورت ساعتی هستند که در توافقنامه شما ذکر شده است . موکلین برای زمان مشاوره خود وکالت می پردازند .

وکیل درمانگر شما نیست ، اگرچه من همیشه به موکلین می گویم که تا زمانی که می خواهید با شما صحبت می کنم، اما زمانی که این قبض هزینه ها را دریافت می کنید شگفت زده نشوید . من نیاز موکل را درک می کنم و با او صحبت می کنم. این بسیار مهم است ، اما این مسئله بیشتر کار یک درمانگر است. اگر می خواهید پول خرج کنید ، ممکن است این کار را به یک مشاور حرفه ای واجد شرایط بدهید.

وکیل طلاق توافقی ۲ وکیل حقوقی شما با شما تماس خواهد گرفت وقتی که او از شما چیزی می خواهد . دوره هایی در هر پرونده ای وجود دارد که در آن هیچ چیز جدیدی اتفاق نمی افتد . وکیل شما وظیفه دارد که به طور مرتب در رابطه با پرونده شما به شما گزارش دهد اما باید بدانید که تماس های غیر ضروری بر هزینه های شما می افزاید .

سعی کنید به تنهایی با همسر خود کنار بیایید . سپس ، اگر نمی توانید آن ها را حل کنید ، فکر کنید که چقدر اوضاع بد است و آیا گرفتن وکیل ارزشش را دارد. وکلای خوب به موکلین خود می گویند که چه چیزی ارزش مبارزه و هزینه دارد و چه پرونده ای به نتیجه نخواهد رسید و موفق نخواهید شد . در نهایت ، این تصمیم موکل است ، اما دوباره … زمانی که شما یک قبض با هزینه های بالا مواجه می شوید نباید شکایت کنید .

اگر به بهترین وکیل طلاق توافقی خود کمک نکنید او نیز نمی توانید به شما کمک کند. به یاد داشته باشید، وکلای شما حامی شما هستند ، حتی اگر شما همیشه احساس نمی کنید که این قضیه صحت دارد . با این حال ، او خواننده ذهن شما نیست . وکیل شما تنها می تواند با آنچه که به او می گویند کار کند و فقط بر سند ها و صحبت های شما می تواند اتکا کند .

بهترین موکلین من کسانی هستند که برای ملاقات با من آماده هستند. منظورم این است که آن ها به هنگام ملاقات با دست پر و تمام اسناد و مدارک لازم به قرار می آیند و نیازی به توضیحات اضافه ای وجود ندارد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *