هزینه وکیل طلاق

هزینه وکیل طلاق چقدر است ؟

آیا می دانید هزینه وکیل طلاق چقدر است؟

این سوالی است که ممکن است در ابتدای روند طلاق شما را دچار تردید کند و صادقانه بگوییم که حتما باید فکری به حال آن بکنید . اما پیش از هزینه وکیل طلاق بهتر است نکات دیگری را در نظر داشته باشید

شناسایی حداقل سه وکیل بالقوه

اولین وکیلی که دیده اید را استخدام نکنید چرا که همه آنها یکسان نیستند . حداقل سه وکیل طلاق پیدا کنید که قبل از تصمیم گیری می توانید با آن ها مصاحبه کنید . واضح است که شما باید یک وکیل استخدام کنید که متخصص در قانون خانواده باشد و یکی از کسانی که در نوع خاص طلاق که شما فکر می کنید بهترین است باید برای مسئله خود در نظر بگیرید . وکیل حقوقی ایده آل دارای آگاهی و تجربه حقوقی است که به آن نیاز دارید ، به شما در درک روند ، ارتباطات و مذاکره خوب ، حل مشکلات به صورت خلاقانه و تجربه در سیستم دادگاه خاص شما کمک می کند .

بنابراین شما نیاز به یک وکیل محلی دارید. صرف نظر از اینکه آیا طلاق شما به دادگاه منتهی می شود ، وکیل شما باید با قضات قانون خانواده در حوزه صلاحیت خود کار کند تا بتواند به طور مناسب در استراتژی قانونی به شما مشاوره دهد . چگونه وکیل بالقوه را پیدا می کنید ؟ برای توصیه های شخصی از دوستان خود بپرسید که آیا وکیلی را در این زمینه خاص قانونی می شناسند . از وکیل معتمد یا وکیل املاک خود برای معرفی یک وکیل طلاق سوال کنید . به وب سایت های وکلا نیز می توانید سر بزنید . در این قبیل وب سایت ها عموما هزینه وکیل طلاق نیز درج می شود .

 

هزینه وکیل طلاق

مصاحبه با وکلای بالقوه

با تماس تلفنی اولیه شروع کنید . از آنها درباره تجربه و تخصص خود در قانون خانواده بپرسید . از آنها بپرسید که چه نوع موکلی را به طور معمول نمایندگی می کند. از آنها درباره نرخهای آنها و قیمتشان بپرسید. هزینه وکیل طلاق  به صورت ساعتی پرداخت می کنند . بعضی از وکلا همچنین هزینه وکیل طلاق را به صورت اقساطی دریافت می کنند . وقت خود را در یک جلسه هدر ندهید . اگر آنها خارج از محدوده هزینه شما هستند به استخدام آن ها فکر نکنید . بیشتر وکلا طلاق مشاوره حقوقی رایگان برای بحث در مورد وضعیت خاص شما و روش های قانونی خود ارائه می کنند .

به طور معمول، وکلایی که با آنها ملاقات خواهید کرد، مسائل روزمره مربوط به پرونده خود را نادیده نگیرید ، بنابراین برای دیدار با همکاران یا همکارانی که می خواهید، با آنها تماس بگیرید . روند طلاق همچنین می تواند شامل استخدام کارشناسان مالی ، هماهنگ کننده های حضانت ، مربیان تسهیل کننده و ارزیابی های قانونی باشد . دسترسی به بهترین وکیل طلاق را از این منابع پیدا کنید و اگر مورد مربوط به پرونده شما باشد ، به این دلیل که هزینه کلی آن را تحت تاثیر قرار می دهد . و حتی اگر شما قصد نداشتید که به دادگاه برسید، به پرونده دادرسی و تاریخ موفقیت در دادگاه نگاه کنید . این رکورد نشان دهنده موفقیت وکیل شما در مذاکره است.

به دنبال علامت های هشدار دهنده در طول ملاقات با وکیل باشید

متاسفانه ، بسیاری از وکلا به شما می آنچه را که می خواهید بشنوید می گویند . فقط برای این که معامله جوش بخورد . در حالی که این زندگی شماست ، برای آنها فقط یک کسب و کار است . هیچ تضمینی در این فرایند وجود ندارد، بنابراین اگر یک وکیل وعده داد ، آن را باور نکنید . اگر یک وکیل در مورد مشتریان با مشخصات بالا صحبت کند یا اطلاعات محرمانه را براساس پرونده های دیگر به شما بگویید ، به احتمال زیاد این کار را در حق شما نیز انجام خواهد داد . اگر آنها به وکلای دیگر طلاق احترام نگذارند ، این نشان می دهد که آنها به شما هم احترام نخواهند گذاشت . اطمینان حاصل کنید که وکیل شما بر اساس اخلاق حرفه ای شغل خود را انتخاب کرده است و به شما احترام و توجه کافی را مبذول خواهد داشت . این ممکن است کسب و کار آنها باشد ، اما زندگی شما است . مطمئن شوید که وکیل مورد نظر شما حساسیت این موضوع را درک می کند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *