وکیل جرایم رایانه ای | گروه وکلای سفیر صلح

وکیل جرایم رایانه ای

 

تلاش برای شکایت از یک شرکت که دارای یک وبسایت هک شده است، اغلب مشکل و سخت خواهد بود. وکیل استخدام شده ابتدا باید مسئولیت کسب و کار را بر عهده بگیرد و مسئول این حادثه باشد. سپس، در صورتی که حساب کاربری محافظت بیشتری فراهم کرده باشد، این میتواند به نفع شرکت باشد.

 

وکیل جرایم رایانه ای

وکیل جرایم رایانه ای

 

با این حال، اگر اقدامات پیشگیرانه انجام نشود و نرم افزار یا سخت افزار به اندازه کافی برای جلوگیری از تلاش های هکر مناسب نبود در آن صورت، صاحب وب سایت باید مسئول سرقت اطلاعات  باشد. یک متخخص کامپیوترا شبکه ها یا وب سایت های آنلاین ممکن است در این موارد لازم باشد نگرانی های پیش رو به قاضی یا هیئت منصفه توضیح دهد.

مشاور حقوقی گروه وکلای سفیر صلح در خدمت شماست

وکیل جرائم رایانه ای گروه وکلای سفیر صلح می تواند بهترین انتخاب شما به هنگام مواجه با چنین مسائلی باشد.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱

۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶

هنگامی که یک وکیل استخدام شود، مهم است که به عوامل نقض اطلاعات نگاه کنیم. اگر شرکت بر اساس آنچه مالک یا مدیریت تلاش کرده یا سعی در انجام آن برای کاربر قبل یا بعد از نقض داشته باشد، محتمل است که پیش از آنکه آسیب های بیشتری به اطلاعات فرد وارد شود این مسئله به طور جدی مورد تحقیق قرار بگیرد.با این حال، اگر کسب و کار در هر مسئله ای مانند عدم فعالیت یا امنیت کافی از اطلاعات کاربران محافظت نمی کند، ،ممکن است که فرد در مقابل شرکت طرح دعوا کند.. یک وکیل باید پیش از انجام هرگونه پیگیری قدرت و شدت قضیه را به خوبی بررسی کند.

 

قبول وکالت  پرونده های اینستاگرام تلگرام مدلینگ سایت های شرط بندی و کلاهبرداری اینترنتی و تحصیل مال از طریق نامشروع و قمار و هک یا دسترسی غیرمجاز به وب سایت و ایمیل، جعل اینترنتی و رمز عبور انتشار تصاویر خصوصی یا مستهجن و همچنین برداشت غیرمجاز از حساب بانکی، بورس وسهام و فروش تجهیزات دریافت ماهواره یا توهین فحاشی تهدید و نشر اکاذیب در فضای مجازی به ویژه تلگرام بیت کویین استارت آپ ها

 

شکایت برای نقض اطلاعات

 

اگر سازمان بتواند ثابت کند که همه اقدامات پیشگیرانه را  برای جلوگیری از وقوع این حوادث انجام داده است ، آنوقت طرح دعوا برای نقض اطلاعات فرد علیه شرکت سخت و دشوار خواهد بود.. شرکت های چندگانه بسیاری درگیر چنین شرایطی میشوند از  قبیل حساب های میزبان، سازمان هایی که دامنه وب میفروشند، مدیرهای  شبکه و هر کس دیگری که نظارت بر امنیت داده ها را بر عهده داشته باشد .حتی اگر کسب و کار دارای یک وب سایت باشد،این نقض اطلاعات ممکن است دیگر سازمان هایی که مسئول حفظ اطلاعات بوده اند را نیز درگیر کند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *