وکیل طلاق توافقی در تهران

وکیل طلاق توافقی در تهران

پس از اتمام زندگی مشترک زوجین یکی از غم انگیز ترین اتفاقاتی که رخ می دهد این است که افرادی که تا مدتی پیش در کنار یکدیگر زندگی می کرده اند، امروز دیگر قادر به این نیستند که حتی برای لحظاتی در یک اتاق مشترک به سر ببرند و بر سر مسائل مختلف توافق کنند.

این مسئله گرچه بسیار غم انگیز است اما می توان به راحتی آن را درک نمود و به همین خاطر غالب وکلا برای این استخدام می شوند که روند طلاق را بدون این که نیازی به حضور زوجین در کنار یکدیگر باشد، انجام دهند.

مشاور حقوقی گروه وکلای سفیر صلح اظهار می دارد که یکی از شروطی که بیشتر زوجین به هنگام طلاق توافقی درخواست می کنند ، این است که هیچ گونه نیازی به حضور آن ها در روند طلاق نباشد.

به همین خاطر به هنگام طلاق توافقی بیشتر وکلا از صفر تا صد امور را به دست گرفته و با وکالت نامه ای که از زوجین دریافت می کنند ، می توانند نماینده آن ها در روند طلاق باشند.

بهترین وکیل طلاق ،شخصی است که بتواند به بهترین نحو پرونده شما را پیگیری کرده و نتیجه ی مورد نظر شما را حاصل نماید.

شما می توانید جهت اخذ مشاوره و نوبت دهی جهت مشاوره حضوری با وکلای سفیر صلح با شماره های زیر تماس بگیرید

26643908

09121994176

طلاق توافقی چقدر طول می کشد؟

در گذشته و پیش از این که قانون جدید طلاق توافقی وضع شود ، این روند در چند روزی کاری طی می شد ، و زوجین با تقدیم دادخواست طلاق خود می توانستند ، به راحتی و در عرض نهایتا دو هفته طلاق خود را بگیرند.(البته این مسئله به شرطی بود که هیچ گونه محل دعوا و مناقشه ای در روند طلاق وجود نداشته باشد )

اما امروزه برای طلاق توافقی نیز روند اندکی پیچیده تر شده و افراد باید پیش از هر چیزی به مراکز غربالگری محل زندگی خود مراجعه کرده پس از گذراندن مراحل مشاوره خانواده، گواهی عدم امکان سازش دریافت کرده و پس از آن به دفاتر قضایی مراجعه کنند و درخواست طلاق توافقی خود را به ثبت برسانند.

طی کردن همین روند ، ثبت طلاق توافقی را اندکی طولانی تر کرده است و به همین دلیل دیگر نمی توان به مدت سه روز طلاق گرفت.اما متاسفانه هم چنان شاهد این هستیم که برخی وکلا ، تبلیغاتی از این دست دارند و ادعا می کنند که می توانند در حتی 1 روز کاری طلاق زوجین را بگیرند.

روند طلاق توافقی به طی نمودن پروسه طلاق توسط زوجین دارد. هرچه سریع تر این روند طی شده و مدارک لازم جمع آوری شوند می توان زودتر طلاق گرفت.

هر وکیلی البته بنا بر تجربه و مهارت خود قیمت و هزینه های متفاوتی خواهد داشت.اما عموما نرخ های ثابتی برای پرونده های مختلف وجود دارد.گروه وکلای سفیر صلح با در اختیار داشتن بهترین و ماهر ترین وکلا آماده است که کلیه خدمات طلاق توافق را به شما  عزیزان ارائه کند.

خدمات وکلای ما بسیار به صرفه و مناسب است و می توان اطمینان داشت که در روند کار هیچ گونه هزینه ی اضافی تحت عناوین مختلف از فرد دریافت نخواهد شد.

علاوه بر این نکته ای که وجود دارد این است وکلای ما ، شرایط ویژه ی زوجین را درک کرده و تلاش می کنند با همدلی و صمیمیت ،مشکلات فرد را حل و فصل نمایند.

در واقع ،اولویت اول مجموعه وکلای سفیر صلح؛ حل مشکلات و معضلات حقوقی افراد است نه دریافت پول و هزینه های بیشتر!!

شما می توانید جهت اخذ مشاوره و نوبت دهی جهت مشاوره حضوری با وکلای سفیر صلح با شماره های زیر تماس بگیرید

26643908

09121994176

وکیل خانواده

وکیل خانواده می تواند در زمینه های مختلف و دعاوی خانواده همراه شما باشد.مسائلی از قبیل طلاق توافقی،دریافت مهریه،نفقه و حضانت فرزند بخش کوچکی از وظایف یک وکیل خانواده می باشد.

وکلای خانواده علاوه بر این که در مسائل حقوقی و قانونی باید خبره و ماهر باشند بلکه لازم و ضروری است که به علت شرایط خاص خانواده ؛ از میزان همدلی و همراهی بالایی برخودار باشند.

به همین دلیل به هنگام انتخاب یک وکیل خانواده؛ دقت داشته باشید که وکیلی را انتخاب کنید که با وی احساس راحتی کرده و فکر می کنید که شرایط ویژه خانوادگی شما را درک م یکند.

در صورتی که مشاهده کردید وکیل انتخابی تان بیشتر از هر چیزی بر مسائل مالی و حق الوکاله خود تایید می کند و گویی توجهی به شرایط شما ندارد و به خوبی به صحبت های شما گوش نمی دهد ، بهتر است به دنبال وکیل دیگری باشید

نمونه دادخواست طلاق توافقی

یکی از مهم ترین مراحلی که در روند طلاق باید طی کنید ،نوشتن و پر کردن دادخواست طلاق توافقی است. به هنگام نوشتن به این دادخواست تلاش کنید که به کلیات پرداخته و از ذکر هر گونه جزییات بپرهیزید.

تنها چیزی که برای قضات دادگاه های خانواده اهمیت دارد این است که شما بر سر همه چیز توافق داشته و محل مناقشه ای باقی نمانده است.

به همین خاطر ذکر این که زوجین بر سر همه چیز توافق دارند و دیگر امکان سازش و زندگی در کنار یکدیگر را ندارند برای نوشتن دادخواست طلاق توافقی کفایت می کند.در ادامه تصمیم داریم به نمونه ای از دادخواست طلاق توافقی اشاره ای داشته باشیم.

خواهان خانم/آقای…
خوانده خانم/آقای…
وکیل
خواسته طلاق توافقی
دلایل و منضمات ۱٫عقد نامه ۲٫شناسنامه زوجین ۳٫کارت ملی زوجین
ریاست محترم دادگاه های خانواده تهران

با سلام احتراما اینجانبان بر طبق کپی مصدق عقدنامه پیوست از مورخ در عقد نکاح دائم یکدیگر می باشیم که به دلیل عدم تفاهم اخلاقی تمایل به جدایی و طلاق داریم. لذا از محضر محترمتان صدور گواهی عدم امکان سازش (طلاق توافقی) مورد استدعاست.

امضاء

وکیل ارزان برای طلاق

هیچ ارزانی بی دلیل نیست و هیچ گرانی توجیه منطقی ندارد.در صورتی که به دنبال وکیلی هستید که بدون اخذ هزینه های اضافی بتواند به خوبی روند طلاق شما را پیگیری کرده و در نهایت به نتیجه ی قابل قبولی دست پیدا کند ، تلاش کنید که وکیلی را انتخاب کنید که نه آن قدر هزینه های گرافی داشته باشد و نه این که قیمت بسیار پایین آن این شک را در دل شما بیاندازد که مبادا کار شما به خوبی پیش نرود.

گروه وکلای سفیر صلح همواره تلاش کرده است که جهت رفاه حال موکلین عزیز؛ بهترین تعرفه های خدماتی را لحاظ کند.به همین خاطر در صورتی که به دنبال وکیلی با تجربه و ماهر برای انجام روند طلاق خود می گردید که علاوه بر مهارت ، قیمت مناسبی نیز داشته باشد ما به شما گروه وکلای سفیر صلح را معرفی می کنیم.

شما می توانید در ابتدا با شماره های این مجموعه تماس حاصل نموده و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کنید.پس از آن در صورتی که تمایل داشتید می توانید پرونده های خود را به این مجموعه بسپارید.

راه حلی دیگری که در پیش روی شماست آن است که به جای استخدام یک وکیل ، از یک وکیل پایه یک دادگستری درخواست کنید که دادخواست یا شکواییه شما را بنویسد که در این صورت می توانید تا حد بسیار زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

شما می توانید جهت اخذ مشاوره و نوبت دهی جهت مشاوره حضوری با وکلای سفیر صلح با شماره های زیر تماس بگیرید

26643908

09121994176

مهریه عندالمطالبه در طلاق توافقی

همان گونه که می دانید ، مهریه یکی از حقوق اولیه و اساسی زوجه به حساب می آید و به محض جاری شدن صیغه نکاح متعلق به وی خواهد شد.

اما نکته ای که به کرات از وکلای ما پرسیده می شود این است که آیا می توان در طلاق توافقی ، مهریه را نیز دریافت نمود؟ راهکار آن چیست ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که همه چیز در نهایت به توافقات زوجین بر می گردد.در صورتی که درباره مهریه نیز توافق شده باشد ، می توان آن را دریافت نمود

اما بیشتر مواقع بانوان تصمیم می گیرند که در ازای بخشیدن مهریه؛ طلاق خود را بگیرند.توصیه ای که ما به شما داریم این است که در چنین شرایطی با یک وکیل ماهر در زمینه ی مهریه صحبت کرده و راهکارهای موجود را بررسی نمایید.

شما می توانید جهت اخذ مشاوره و نوبت دهی جهت مشاوره حضوری با وکلای سفیر صلح با شماره های زیر تماس بگیرید

26643908

09121994176

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *