شرایط طلاق توافقی

طلاق توافقی و اشتباهاتی که نباید در طول این روند انجام داد

شرایط طلاق توافقی چیست ؟ در این مطلب تصمیم داریم به این سوال پاسخ دهیم.پس با ما همراه باشید.

 

بدترین اشتباهی که تا به حال انجام داده اید چیست؟ برای بسیاری از مردم، پاسخ به این سوال این است که طلاق گرفته اند . آن ها برای چیزهایی خیلی کوچکی توافق کرده اند و  برای مدتی طولانی جنگیده اند. آن ها نمی دانستند که چگونه اقدامات شان بر روی  فرزندانشان هم  تاثیر می گذارد. آن ها متوجه نشدند که اشتباهات قانونی که در طول طلاق رخ داده  است، می تواند برای سال ها و گاهی چند دهه زندگی شان ادامه داشته باشد و اثرات منفی بگذارد .بهترین وکیل طلاق می تواند به شما کمک کند تا عملکرد درستی در این زمینه داشته باشید

خبر خوب این است که مجبور نیستید همان اشتباهاتی را که بسیاری از افراد دیگر مرتکب میشوند انجام دهید. با کمی دانش و و قدرت عاطفی (و، بله، شما واقعا بسیار قوی تر از آن  هستید که  فکر می کنید، حتی وقتی که در مسیر جهنم هستید !) شما می توانید از ۱۰ اشتباهات قانونی که مردم در طول طلاق انجام می دهند اجتناب کنید .

شما می توانید جهت مشاوره حقوقی با گروه وکلای سفیر صلح با شماره های ۲۶۶۴۳۹۰۸-۰۲۱ و ۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶  تماس بگیرید تا به خوبی در این باره اطلاعات جدید و درست کسب کنید

 

طلاق توافقی چقدر زمان میبرد

انتخاب اشتباه فرایند طلاق: الان قرن ۲۱ است و شکر خدا ، شما لازم نیست طلاق خود را همانطور که والدین تان انجام داده اند، انجام دهید . شما در مورد نوع فرآیند طلاقی که استفاده می کنید حق انتخاب دارید. شما می توانید از میانجی گری، مذاکره یا قانون همکاری استفاده کنید. اگر مجبور هستید، همیشه می توانید به دادگاه بروید و دادرسی صورت بگیرد . مهم این است که قبل از اینکه طلاق خود را شروع کنید، وقت خود را برای یادگیری انتخاب خود صرف کنید ، و سپس فرایند طلاقی را انتخاب کنید که برای شما مناسب تر است.

بهترین وکیل طلاق

انتخاب اشتباه وکیل طلاق: می گویند زمانی که تنها ابزار شما یک چکش است، همه چیز به نظر شبیه به یک ناخن می رسد. به سراغ یک وکیل طلاق تهاجمی بروید و اگر قضیه به سختی پیش رفت اصلا تعجب نکنید . هنگامی که همسرتان یک فرد دیوانه است که قصد دارد تا پای مرگ مبارزه کند،با  یک وکیل خوشرو صحبت کنید،

شما باید بدانید که چه کسی هستید، همسرتان کیست ، و چه نوع طلاقی ممکن است برای شما بهتر باشد. سپس شما باید یک وکیل استخدام کنید که متخصص در این نوع از طلاق است. (همچنین این پرونده ،  زمان استخدام “دوست خانوادگی” نیست که متخصص در پرونده های املاک و مستغلات است. حتی اگر فکر کنید پرونده شما ساده است، باید یک وکیل طلاق پیدا کنید که متخصص در قانون خانواده باشد .)

کار خود را با یک حرکت انفجاری آغاز کنید : اگر طلاق خود را با یک حمله بزرگ شروع کنید ،احتمالا جنگ جهانی سوم را در روز اول طلاق خود به راه می اندازید. همسر شما از طریق “قانونی ” واکنش نشان می دهد و به شما حمله می کند. قبل از این که بدانید، ده ها میلیون تومان را هدر خواهید داد ، شما کاملا از همسر خود نفرت پیدا خواهید کرد ، و زندگی شما با مسائل دراماتیک پر خواهد شد. بنابراین، قبل از اینکه خشم شما را به کارهای غیر عاقلانه وادار سازد بهتر است آرام باشید و منطقی تر فکر کنید که شروع حرکتتان چه باشد بهتر است

هزینه طلاق توافقی

زمان برای دریافت اطلاعات مالی کامل: آیا می توانید پرونده خود را بدون دانستن اینکه چه مقدار پول شما و همسرتان دارید، چه چیزی بدهکارید و چه مقدار از هر یک از شما واقعا درآمد کسب می کنید به راه بیاندازید ؟ نه. شما نمی توانید چیز عادلانه ای را تقسیم کنید اگر نمی دانید چه چیزی وجود دارد. شما نمی توانید دریابید که آیا بعد از طلاق شما بتوانید از خودتان حمایت کنید مگر اینکه شما بدانید که چه مقدار پول در اختیار شما قرار می گیرد و چه مقدار از آن از بین خواهد رفت. قبل از اینکه بتوانید به راحتی پرونده خود را حل کنید، باید وقت خود را برای کشف و درک امور مالی خود صرف کنید .

مبارزه برای حضانت بدون فهم دقیق معنی آن : حق نگهداری از کودک ، حق تصمیم گیری در رابطه با تصمیمات مهم زندگی فرزند شما است. اقامتگاه مسکونی جایی است که فرزند شما اکثر اوقات در آن زندگی می کند. وقت استراحت، یا زمان ملاقات والدین با فرزند ، زمانی است که با کودکتان صرف میکنید.

اگر شما و همسرتان نمیتوانید همه چیز را بپذیرید و نمی توانید به طور کلی با یکدیگر ارتباط برقرار کنید، به اشتراک گذاری مراقبت از فرزندتان احتمالا یک کابوس است. در این مورد، شاید حضانت فردی بهترین انتخاب ممکن باشد . اما اگر شما بتوانید حداقل کارهایتان را به نفع بچه هایتان انجام دهید، باز هم منافع زیادی از این مسئله خواهید برد.

شما باید بدانید که واقعا چه چیزی در این پرونده  اهمیت دارد و بر روی آن تمرکز کنید. در غیر این صورت، شما ممکن است در نهایت آن چیزی را از پرونده کسب کنید که به دردتان نمی خورد و اصولا هیچ گونه منفعتی برای شما یا فرزندتان ندارد. پس در این باره محتاط باشید و بهترین انتخاب ممکن که همانا استخدام یک وکیل طلاق است را داشته باشید تا خیالتان از این جهت آسوده باشد.

فراموش کردن این که رسانه های اجتماعی یک انجمن عمومی است: شما کاملا نمی دانید که چندین پرونده طلاق به خاطر پست های فیس بوک از دست رفته اند! هنگامی که طلاق می گیرید، استفاده از رسانه های اجتماعی را متوقف کنید. همان طور که در تلویزیون و سینما می گویند، همه چیز شما (پست) می تواند علیه شما مورد استفاده قرار گیرد. مهم نیست که شما چیزی را که نوشته اید حذف کنید. وقتی چیزی به فضای مجازی وارد می شود، برای همیشه در آن جا باقی می ماند!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *