وکیل ثبت اسناد و املاک

وکیل ثبت اسناد و املاک | وکیل امور ثبتی | وکالت در امور ثبتی | دعاوی ثبتی

 

 

وکیل ثبت اسناد و املاک

وکیل ثبت اسناد و املاک به شما کمک می کند که دعاوی ثبتی خود را حل و فصل نمایید.

رسیدگی به دعاوی بر عهده مراجع قضایی است و به مشکلاتی می پردازد که در حوزه ی ثبت اسناد و املاک رخ می دهند از جمله ، اعیان بدون سند رسمی ، اعتراض به حقوقی ارتفاعی ، اعتراض به رای شورای حل اختلاف و هم چنین اعتراض به ثبت یک ملک

بهترین وکیل ملکی علاوه بر این که در دعاوی ملکی می تواند شما را راهنمایی کند ، بلکه قادر است که دعاوی ثبتی شما را نیز حل و فصل نماید و بهترین نتیجه ممکن را برای شما به ارمغان بیاورید

گروه وکلای سفیر صلح با در اختیار داشتن بهترین وکیل دادگستری ، آماده است تا کلیه دعاوی ثبت اسناد و املاک را بر عهده گیرد و به نتیجه برساند. شما می توانید جهت مشاوره حقوقی با شماره های مندرج در بالای صفحه تماس بگیرید.

 

وکیل امور ثبتی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که یک وکیل امور ثبتی به آن می پردازد ، دعاوی ثبت اسناد با مالکیت معارض است.یک وکیل ثبت اسناد و املاک بهتر از هر شخص دیگری می داند که پیچیدگی های قانونی  و حقوقی را چگونه باید تشریح کرد و چه اقدامی برای پرونده شما مناسب تر است.

 

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱

۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶

دعاوی ثبتی و ملکی ، اخیرا به این علت زیاد شه اند که بیشتر سازمان ها امور خود به شکل مجازی و اینترنتی در آورده اند و عموما دیگر نیازی به حضور افراد در دفاتر این سازمان ها نیست.به همین خاطر درصد خطا در این میان زیاد شده است و افراد به علت عدم آگاهی کافی از ثبت املاک و ساناد، چه بسا دچار مشکلات و اشتباهاتی می شوند که برای رفع آن ها حتما نیاز به وکیلی دارید که به شما کمک کند.

 

وکیل ثبت اسناد و املاک

وکیل ثبت اسناد و املاک

وکیل ثبتی

وکیل ثبتی به شما کمک می کند تا پرونده خود را بهتر بفهمید و در حل و فصل مشکلاتی که در این زمینه ممکن است رخ دهد به شما کمک می کند.

یکی از دعاوی ای که مربوط به امور ثبتی است این است که نسبت به ثبت سند رسمی برای یک ملک خاص اعتراض داشته باشید. در این حالت در ابتدا باید اثبات کرد که سند مجعول است و جاعل را معرفی نمود.این شکایت جنبه ی کیفری خواهد داشت.

مراجع رسیدگی به دعاوی ثبتی به‌طورکلی بدین قرار است: هیئت نظارت و شورای عالی ثبت و محاکم دادگستری.به‌موجب ماده ۶ قانون ثبت اسناد و املاک مصوب ۱۳۱۰ برای رسیدگی به اشتباهات و اختلافات مربوط به امور ثبت اسناد و املاک کشور در حوزه قضایی استان، در مقر هر دادگاه هیئتی به نام هیئت نظارت (متشکل از ریس اداره ثبت استان و دو نفر از قضات دادگستری استان به انتخاب وزیر کشور می‌باشد) تشکیل می‌شود.

وکالت در امور ثبتی

شما می توانید وکالت خود در امور ثبتی را به گروه وکلای سفیر صلح بسپارید.وکلای این مجموعه با در اختیار داشتن بهترین وکیل ثبت اسناد و املاک متعهد می شوند که پرونده شما را به بهترین نحو اجرا کنند.

وکیل ملکی در تهران

علاوه بر وکیل ثبت اسناد و املاک می توانید به یک وکیل ملکی نیز مراجعه کنید.پیش از هر چیز مطمئن شوید که وکیل مورد نظر شما تجربه و مهارت کافی برای رسیدگی به دعاوی ثبتی و ملکی را دارد.

بیشتر وکلا تنها می توانند در یک زمینه تخصص و تبحر ویژه به دست آورند.به همین دلیل مراجعه به مجموعه ای که گروهی از وکلا را در اختیار دارد می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *