وکیل متخصص امور بانکی

وکیل دعاوی بانکی

وکیل متخصص امور بانکی

چه کسی امروزه می تواند ادعا داشته باشد که هرگز سر و کارش به بانک و امور بانکی نیفتاده است ؟!

امروزه برای کوچک ترین تبادلات مالی باید به خدماتی که بانک ها ارائه می کنند ، مراجعه کنید و به گفته وکیل حقوقی مجموعه ی سفیر صلح ، همین مسئله شما را مستلزم می کند که تا جای ممکن ، اطلاعاتی کلی درباره مسائل بانکی داشته باشید.وکیل متخصص امور بانکی

اما چه می شود اگر که شما به عنوان یک فرد ، دچار مشکلاتی با بانک ها شوید؟!
خب برای پاسخ به این سوال بهتر است در وهله ی اول به یک وکیل متخصص امور بانکی مراجعه کنید تا پیش از هر چیزی شما را راهنمایی کند.وکیل متخصص امور بانکی

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱

۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶

حتما شما هم پرونده های مالی بانک های خصوصی و مشکلاتی که برای مشتریان خود به وجود آورده اند را شنیده اید! همین مسئله موجب شد تا بخواهیم اندکی جزئی تر به این مسائل و مشکلات نگاهی بیاندازیم .با ما همراه باشید.

وکیل متخصص امور بانکی

انواع دعاوی بانکی

همان گونه که مشخص است ، بیشتر دعاوی بانکی مربوط به دعاوی مالی و خسارت های مالی می باشد. سیستم عریض و طویل بانک ها گرچه سیستمی دقیق و پیچیده به حساب می آید اما به هر حال اجتناب از بروز مشکل در این سیستم ، غیر قابل گریز است.

یکی از معمول ترین دعاوی بانکی مربوط به  قراردادهایی است که میان بانک و مشتری برقرار می شود و هر دو طرف متعهد می شوند که به مسئولیت ها و وظیفه های خود در این قرارداد پایبند باشند.

در صورتی که شما طرف حساب بانکی باشید که به تعهدات خود عمل نکرده است ، بهتر است فورا با یک متخصص قراردادهای بانکی مشورت کنید. علاوه بر این توصیه می کنیم که به هنگام عقد این گونه قراردادها از حضور یک وکیل نیز بهره مند شوید.

متاسفانه بیشتر افراد از اثری که یک وکیل می تواند در این گونه مواقع بر جای بگذارد ، غافل هستند و بدون این که معنای دقیق مسئله ای را بدانند ، اقدام به امضای قرارداد می کنند و همین مسئله موجب می شود که در آینده با مشکلات حقوقی فراوانی برخورد کنند.

اما در صورتی که شما بانکی خصوصی هستید که قراردادهای متنوع و مختلفی دارید ، باز هم می توانید از حضور یک وکیل پایه یک دادگستری در کنار خود بهره مند شوید.

بانک ها عموما با مسائل و مشکلات مالی بسیاری سر و کار دارند. از جمله این مشکلات می توان به عدم پرداخت اقساط وام ، عدم پایبندی به تعهدات فی مابین در قرارداد و …. اشاره کرد.

بیشتر بانک ها ، به هنگام پرداخت هرگونه وامی قوانین سفت و سخت مخصوص به خود را دارند و ضمانت های مختلفی را از فرد دریافت می کنند. اما برخی از بانک ها نیز وجود دارند که به چک و سفته اکتفا کرده و ضمانتی قوی برای تادیه طلب خود دریافت نمی کنند.

در چنین مواقعی است که حضور یک وکیل می تواند تعیین کننده باشد.

مشاوره امور بانکی

گروه وکلای سفیر صلح ، متشکل از با تجربه ترین و متخصص ترین وکلای تهران می باشد که سابقه های صدها پرونده و دعاوی بانکی را در رزومه خود دارد. شما می توانید با خیالی آسوده پرونده های خود را به این مجموعه بسپارید و منتظر کسب بهترین نتیجه باشید.

علاوه بر این ، یکی دیگر از خدمات ارزنده سفیر صلح ، ارائه مشاوره تلفنی و حضوری پیرامون امور بانکی است.شما می توانید با شماره های مندرج در بالای صفحه تماس گرفته و درخواست مشاوره حضوری داشته باشید.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱

۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶

دعاوی علیه بانک

بیشتر دعاوی مربوط به بانک ها به نان “مطالبه وجه” مطرح می شود و کمتر پیش می آید که جنبه ی کیفری داشته باشند. در ادامه به نمونه ای از این دعاوی اشاره خواهیم داشت.

در این پرونده بانک تجارت به طرفیت بدهکاران خویش اقدام به طرح دعوای مطالبه وجه تسهیلات به انضمام سود و خسارات را نموده بود و در راستای وصول مطالبات خود ، سفته ها را نیز واخواست کرده و هزینه واخواست سفته ها را نیز از دادگاه مطالبه نموده اما ابتدا دادگاه بدوی حکم به رد این قسمت از خواسته را صادر کرد و با تجدید نظر خواهی آقای کاکاوند ، حکم دادگاه بدوی نقض و جهت اظهار نظر به این هزینه ها ، مجدداً به دادگاه بدوی ارسال شد و اینبار حکم به محکومیت پرداخت بدهکاران به پرداخت وجه واخواست سفته ها به نفع بانک ، صادر گردید .

در این دعوا احدی از شرکت‌ها اقدام به دریافت تسهیلات بانکی در قالب عقد مضاربه نموده بود و به غیر از شرکت، مدیران آن شرکت نیز ضمانت از اصل، خسارات و سایر بدهی ها را نموده بوده‌اند. پس از تعویق بازپرداخت اقساط بر علیه آنها با وکالت آقای دکتر مرتضی امیری دعوایی مطرح و حکم به محکومیت تضامنی کلیه خواندگان صادر گردید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *