وکیل دعاوی خانوادگی در تهران

دعاوی خانوادگی یکی از سخت ترین و پیچیده ترین دعاوی قضایی به حساب می آیند. پیچیدگی این دست از پرونده ها به علت های حقوقی نیست بلکه بنا بر نظر دکتر مرتضی امیر وکیل دادگستری ، این مسئله بیشتر به علت برخورد و تعارض نهادی به نام خانواده است.

در این روند ، خانواده که یکی از حساس ترین نهادهای اجتماعی است دچار فروپاشی می شود و کنار آمدن با این مسئله برای زوجین کار چندان راحتی نخواهد بود.

به همین دلیل عموما به جای این که افراد متخصصی مانند بهترین وکیل طلاق در این ماجرا دخیل باشند ، اعضای خانواده و بزرگان زوجین درگیر خواهند شد و همین مسئله بر پیچیدگی و وخامت اوضاع می افزاید.

به همین خاطر عموما توصیه می شود که وکیلی را استخدام نمایید که در امور دعاوی خانوادگی ماهر و متخصص باشد و شرایط خاص و ویژه خانواده را درک کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مجموعه سفیر صلح همواره تلاش می کند که پیش از هر چیزی صلح و آشتی را میان زوجین برقرار نماید اما در نظر داشته باشید که زوجینی که به یک وکیل مراجعه می کنند ،تصمیم قطعی خود را گرفته و می خواهند که از یکدیگری جدا شوند.

به همین خاطر تنها وظیفه ی وکیل ، این است که با کمترین میزان تعارض و درگیری ،تلاش کند که روند طلاق را برای زوجین راحت تر و ساده تر نماید.

گروه وکلای سفیر صلح همواره تلاش دارد که بهترین نتیجه ی ممکن را برای شما عزیزان به دست آورده و در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده شما را به سرانجام برساند.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

مشاوره تلفنی وکیل خانواده

یکی دیگر از خدماتی که در این مجموعه ارائه می شود مشاوره تلفنی می باشد. شما می توانید با شماره تماس های این مرکز تماس گرفته و مشکلات و دعاوی خانوادگی را مطرح نمایید. وکلای سفیر صلح تلاش می کنند که راهکاری عاقلانه و منطقی را پیش روی شما قرار دهند تا به این وسیله بتوانید از روند طلاق آگاه شده و بهترین اقدام را داشته باشید.ب

البته باید به خاطر داشت که مشاوره تلفنی تنها در مواقعی کارساز است که پرونده شما پیچیدگی های خاصی نداشته باشد و بتوان با چند توصیه ی حقوقی ، آن را حل و فصل نمود.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

اگر تصمیم خود را قطعی کرده اید و می خواهید که به زندگی مشترک خود پایان دهید ، صحیح ترین و بهترین اقدام شما باید استخدام وکیل طلاق باشد.

وکیل طلاق در ابتدا پرونده شما را بررسی کرده و نتیجه می گیرد که کدام راهکار قانونی را می توان به پرونده شما اعمال کرد.

پس از آن شما باید مدارک و اسنادی که جهت آغاز روند طلاق ضروری هستند را در اختیار وی قرار داده و منتظر نتیجه بمانید.

دعاوی خانوادگی تنها به طلاق محدود نمی شوند و اموری مانند حضانت ،مهریه و نفقه را نیز در بر می گیرد.

حضانت فرزند عموما یکی از اصلی ترین مناقشاتی است که میان زوجین در آستانه ی طلاق ، وجود دارد.

اما با اطلاع و آگاهی از قوانین مربوط به حضانت فرزند می توانید بهترین اقدام مقتضی را انجام دهید.

یک وکیل دعاوی خانواده می تواند به شما کمک کند که با توجه به شرایط موجود ، گزینه هایی که احتمال پیروزی پرونده شما در آن بیشتر است را در نظر بگیرید.

مهریه و نفقه نیز از تعارضاتی است که به هنگام طلاق به کرّات میان زوجین پیش می آید.

عموم بانوان تصور می کنند که دریافت مهریه به سادگی قابل انجام است اما با توجه به قوانین جدیدی که در این زمینه وجود دارد ، می توان اعلام کرد که دیگر دریافت مهریه به سادگی و سهولت گذشته انجام نمی شود و حتما باید از کمک های یک وکیل خبره و ماهر در این زمینه استفاده نمود.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

هزینه وکیل طلاق

وکلا قیمت ها و تعرفه های متفاوتی دارند و این مسئله به میزان تجربه و مهارت آن ها بستگی دارد. برخی وکلا ادعا دارند که در طول 3 روز کاری و با مبالغ بسیار پایین می توانند ، طلاق شما را بگیرند.

اما با توجه به قوانین طلاق توافقی مصوب سال 97 ، چنین ادعایی موهوم و دور از واقعیت است.

چرا که امروزه حتی برای طلاق توافقی باید در ابتدا به مراکز غربالگری سراسر کشور مراجعه کرده و پس از دریافت گواهی عدم امکان سازش به دفاتر قضایی سراسر کشور مراجعه کرده و در انتظار نوبت دادگاه ها بمانند.

به همین خاطر ممکن است هزینه های استخدام یک وکیل نیز بیشتر شود .

گروه وکلای سفیر صلح افتخار دارد که بهترین وکلا را با کمترین هزینه  و مخارج در اختیار شما قرار دهد.

در این مجموعه اصل اساسی ، حل و فصل مشکلات موکلین عزیز می باشد و اولویت ما این است که پیش از هر چیزی اطلاعات کافی درباره شیوه ی پیگیری پرونده به موکلین محترم ارائه کرده و علاوه بر این ، فرد را از تمام خطرات و احتمالاتی که در این راه وجود دارد آگاه سازیم.

پس از این که تکلیف این موارد مشخص شد ، خود موکلین عزیز می توانند تصمیم بگیرند که آیا هزینه های استخدام یک وکیل از این مجموعه ، می تواند به صرفه و مناسب باشد یا خیر!!

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *