بهترین وکیل بین المللی

وکالت دعاوی بین المللی | وکیل مهاجرت

مواقع بسیاری پیش می آید که مسائل حقوقی و دعاوی مربوط به آن ها در کشورهای مختلف نیاز به رسیدگی دارد اما همان گونه که می دانید ، وکلای هر کشوری تنها به قوانین همان کشور مسلط هستند و با توجه به قوانینی که بر آن کشور حاکم است می توانند نسبت به دفاع از متهم یا طرح دعاوی مختلف اقدام نایند.

اما به گفته بهترین وکیل حقوقی تهران؛ مجامع و گروه های دیگری نیز وجود دارد که چنین مشکلی را برطرف کرده اند.

بهترین وکیل بین المللی

بهترین وکیل بین المللی

در سال ۱۹۴۷ انجمن وکلای بین المللی تشکیل شده که بیش از ۱۶۰ کشور در آن عضویت دارند.این وکلا عموما به دعاوی بین المللی رسیدگی می کنند و صلاحیت این را دارند که به مسائل بین المللی نیز رسیدگی کنند.

اما آیا تا به حال برایتان این پرسش به وجود آمده است که این گونه دعاوی مربوط به چه مسائلی هستند ؟

شما به عنوان یک فرد ممکن است با چه مسائل بین المللی مواجه شوید که نیاز به یک وکیل بین المللی داشته باشید ؟!

در ادامه تصمیم داریم به برخی از این مسائل اشاره ای داشته باشیم. اگر این موضوع برای شما نیز جذاب است پس تا به انتها ما را همراهی کنید.

شما می توانید جهت تماس با وکلای گروه سفیر صلح به صفحه ی تماس با ما مراجعه کرده یا این که با شماره های زیر تماس بگیرید :

۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶

۲۶۶۴۳۹۰۸

دعاوی بین المللی

دعاوی بین المللی به دعاوی ای گفته می شود که به هنگام حل و فصل آن ها ، چندین کشور درگیر باشند. اما این دسته دعاوی کدام هستند؟!
یکی از مهم ترین دعاوی بین المللی مربوط به دعاوی بین المللی شرکت هاست.مواقع بسیاری پیش می آید که شرکت های داخلی به هر دلیلی ، با همتایان خارجی خود قراردادهای می بندند. در این گونه مواقع توصیه ی اصلی ما به شما این است که از بهترین وکیل بین المللی یا دست کم یک مشاور حقوقی استفاده کنید تا هیچ گونه مشکلی در رابطه با قرارداد شما به وجود نیاید.

وکیل هر کشوری شیوه ی کاری مخصوص به خود را دارد به همین خاطر بهتر است به سراغ وکیلی  بروید که با شیوه های کاری کشور طرف مقابل آشنا باشد و بداند که بهترین نوع همکاری به چه صورت است.

در صورتی که به هنگام عقد این قراردادهای خارجی مشکلی به وجود بیاید، موسساتی مانند سفیر صلح هستند که با بهره گیری از بهترین وکلای بین المللی ، به شما خواهند گفت که چه اقداماتی را لازم است انجام دهید.

یکی دیگر از دعاوی بین المللی مربوط به دعاوی کیفری و مجرمان بین المللی است که با اقدام به جرم در کشورهای مختلف ؛ تحت عنوان مجرمان بین المللی شناخته می شوند و به همین خاطر عموما برای رسیدگی به کار آن ها نیاز به وکلایی هست که با قوانین کشورهای مختلف به طور کلی آشنایی داشته باشند.

یکی از مهمترین موضوعات در وکالت بین المللی تشخیص تعارض محاکم و تعارض قوانین است. گرچه حل این گونه تعارض ها در تخصص حقوق بین الملل خصوصی است ولی نقش وکیل بین المللی در توسعه حقوق بین الملل خصوصی غیر قابل انکار است. در واقع، وکیل بین المللی با مطالعه منابع حقوقی بین المللی تشخیص می دهد که کدام قانون یا کدام محکمه می تواند صلاحیت داشته باشد و بر اساس آن مشاوره حقوقی لازم را ارایه می نماید و در صورت مقتضی در محکمه صالحه برای طرح یا دفاع از دعاوی مربوطه حاضر می شود.

وکیل خانواده بین الملل

یکی دیگر از دعاوی رایج بین المللی دعاوی خانواده است. تصور کنید که شما در کشوری مانند انگلیس با فردی انگلیسی ازدواج کرده اید و اکنون تصمیم به طلاق دارید و می خواهید که حضانت فرزندان خود را نیز به دست آورید.

در چنین شرایطی با این که وضعیت پیچیده و بغرنج است اما به کمک یک وکیل می توانید حق و حقوق خود را دریافت کنید. اگر تصمیم نداریم که وکیلی در انگلستان را استخدام نمایید ، این امکان را خواهید داشت که از مشاوره های یک وکیل بین المللی در ایران بهره مند شوید.

مشاوره وکیل بین المللی

حق دسترسی به وکیل بین المللی یکی از مهمترین حقوق اساسی در محاکم بین المللی است. محاکم بین‏المللی اعم از کیفری، مدنی و حقوق بشری که با هدف احقاق حق افراد و نهادهای بین المللی از قبیل تعقیب مجرمین و مجازات آنها برای دستیابی به صلح و امنیت تاسیس شده اند، حق دسترسی به وکیل بین المللی را به رسمیت شناخته اند. بنابراین در سطح جهانی، اجماعی در زمینه رعایت حق دسترسی به وکیل بین المللی وجود دارد. در بسیاری از محاکم بین المللی از قبیل دیوان دادگستری بین المللی، دیوان کیفری بین المللی، دادگاه اروپایی حقوق بشر، دادگاه امریکایی حقوق بشر و… حق داشتن وکیل برای طرفین دعوا به رسمیت شناخته شده است.

به همین خاطر در صورتی که تصمیم به استخدام یک وکیل برای دعاوی بین المللی خود را دارید ما به شما گروه وکلای سفیر صلح را معرفی می کنیم.این تیم حقوقی با در اختیار داشتن بهترین و آگاه ترین وکلای شهر در زمینه های مختلف از جمله دعاوی بین المللی می تواند بهترین انتخاب شما باشد. علاوه بر این تعهد و مسئولیت این تیم حقوقی در برابر پرونده های شما عزیزان مثال زدنی است به همین خاطر توصیه می کنیم که دعاوی خود را به دستان ماهر وکلای این مجموعه بسپارید.

شما می توانید جهت تماس با وکلای گروه سفیر صلح به صفحه ی تماس با ما مراجعه کرده یا این که با شماره های زیر تماس بگیرید :

۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶

۲۶۶۴۳۹۰۸

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *