بهترین وکیل دادگستری

کلید موفقیت در دادگاه چیست؟ از دیدگاه بهترین وکیل دادگستری تقریبا تمام وکلای موفق از یک سری راهبرد برای موفقیت در دادگاه استفاده می کنند:
ـ آنها پرونده را بهتر از طرف مقابل خود درک می کنند .
ـ آنها دادگاه را کنترل می کنند.
ـ آنها به خود اعتماد به نفس داده و به سیستم دادگستری و عدالت احترام می گذارند.
ـ آنها با قاضی و هیئت منصفه ارتباط برقرار می کنند و دانش، اعتماد به نفس و صداقت خود را نشان می دهند .

خصوصیات وکیل دادگستری

همه وکلائی که به دادگاه می روند، معتقدند که تمام تکالیف خود را انجام داده اند، مدارک لازم را گرفته اند، شواهد را به نمایش می گذارند، یادداشت های مفصلی از استدلال ها تهیه می کنند و سوالات را برای شاهدان تهیه می کنند. اما وکیلی که واقعاً آمادگی دارد ، چیز بیشتری انجام داده است – وکیل در تهران بنابر جریان دادرسی به پرسش های زیر برای خود پاسخ می دهد:
چه کسی شاهد کلیدی خواهد بود؟ در چه صورت آنها شهادت خواهند داد؟ یک وکیل باید چه نکاتی را رعایت کند تا هر شهادتی را به انجام برساند؟ می خواهم با شاهد مخالفم چه کنم؟ آیا می توانم قبل از جلسه با شاهد ملاقات کنم یا اینکه لزومی نخواهد داشت و شاهد مورد نظر تنها مطالبی را که خود نیز اکنون می دانم به من خواهد گفت؟
دانستن تمام شواهد احتمالی که ممکن است ارائه شود و برنامه ریزی برای پاسخ دادن به آنها ، وکیل را قادر به واکنش سریع و محکم می کند. این مسئله همچنین به بهترین وکیل دادگستری اجازه می دهد تا یادداشت هایی مفصل و فهرستی از سوالات را کنار بگذارد و در زمان دادگاه بر لحظات و مسائل جاری تمرکز کند. این مسئله به ویژه در مواردی که رویدادی غیر قابل پیش بینی رخ می دهد ( علی رغم تمام آماده سازی و برنامه ریزی)، بسیار مهم است.
یکی دیگر از جنبه های حیاتی شناخت پرونده ( و طرف مقابل ) و نیز درک بهتر از حریف ، مرحله ای است که وکیل به قاضی پاسخ می دهد. تقریبا در هر مورد ، زمان هایی وجود خواهد داشت که دادگاه ها به وکلا اجازه خواهند داد تا به سوالات مطرح شده توسط قاضی پاسخ بدهند . اگر شما وکیلی هستید که بهتر آماده شده اید ، قاضی بیشتر از طرف مقابل به این پاسخ ها احترام می گذارد و نظر شما را در مورد پرونده قبول می کند.
در طول روند آماده سازی ، وکلا اعتماد به نفس لازم را به دست می آورند و لحظه ای اوضاع را به دست آورده و دادگاه را به خود اختصاص می دهند.

انتخاب بهترین وکیل دادگستری

رقابت بهترین وکلای دادگستری

وکلای محاکمه برای کسب اعتماد و اطمینان قاضی و هیئت منصفه رقابت می کنند. بهترین وکیل دادگستری با نشان دادن دانش حقوقی و قانونی فرصتی فراهم می کند تا جریان دادرسی را هدایت کند ، این مسئله بسیار شبیه به کارگردانی یک فیلم است که کارگردان تصمیم می گیرد در چه زمانی و در کجا به چه صحنه ای از فیلم برسیم.
نگرش مثبت و همیشه با احترام به قاضی، کارمندان دادگاه و هیئت منصفه اهمیتی حیاتی دارند. هیئت منصفه مستلزم احترام به قاضی و نظام دادگاه هستند و هر نشانه ای از عدم احترام به شاهد ، وکیل یا دادگاه، حتی اگر فقط در حالت تن صدا و یا صورت باشد نظر افراد را نسبت به بهترین وکیل دادگستری تغییر دهد . زمانی وجود دارد که یک وکیل با قاضی مخالف باشد یا حتی ممکن است عدالت قاضی را مورد سوال قرار دهد ، اما این افکار را بهتر است از قاضی پنهان نگاه داشت . اگر اعضای هیئت منصفه متوجه بی احترامی وکیل شوند ، سخت و غیربخشنده خواهند شد .
علاوه بر این، آمادگی محاکمه همیشه باید با یک بررسی جامع از قانون مربوط باشد ، حتی در مواردی که به اعتقاد شما با اصول قانونی به خوبی اشنا هستید . خواندن نکات پرونده به منظور و تجزیه و تحلیل الگوی واقعیت همراه با تأکیداتی که دادگاه بر روی حقایق خاص قرار داده است ، کمک می کند تا برنامه ریزی وکیل پایه یک دادگستری برای محاکمه سازماندهی شود و این احتمال را افزایش می دهد که تمام عناصری که برای اثبات حقایقی که به نفع موکل است ضبط و بازبینی شود .
به طور خلاصه ، اهمیت تمام این جنبه های آماده سازی ثابت شده است. وکلای موفق، این اصول را می دانند و درک می کنند .

بهترین وکیل دادگستری

بهترین وکیل دادگستری

چگونه می توانیم بهترین وکیل دادگستری باشیم؟

1. ضرب العجل های زمانی
هنگامی که اسناد لازم را برای آغاز پرونده فایل می کنید ، با تعدادی از ضرب الاجل های زمانی مواجه خواهید شد . از درخواست شما برای رسیدگی به پرونده توسط شواهد و مدارک گرفته تا این مسئله که چه مدرکی هست که قصد دارید در دادگاه معرفی کنید. توجه داشته باشید که از این ضرب الاجل های زمانی اطمینان حاصل کنید. قاضی به شما اجازه نمی دهد که هیچ کدام از این ضرب الاجل ها را از دست بدهید و اینگونه بر نتیجه کلی پرونده اثر بگذارید.
2. برخی از دادرسی ها را تماشا کنید
قبل از اینکه پرونده شما به محاکمه برسد، به دادگاه رفته و در دو جلسه محاکمه ای با مسائل مشابه شرکت کنید. شما خواهید دید که سخت نخواهد بود که شواهد خود را به قاضی ارائه دهید. هنگامی که بدانید چه چیزی در جریان دادرسی و ودادگاه منتظر شماست، می توان راجع به برد دادگاه خود مطمئن شوید.
3. قاضی یا هیئت منصفه را انتخاب کنید.
برخی پرونده ها فقط توسط قضات شنیده می شوند. اما در بسیاری از موارد، هر یک از طرفین حق دارند درخواست رسیدگی به پرونده را از هیئت منصفه بخواهند . اکثر مردم نمایندگی خود را در مقابل قاضی بهتر از هیئت منصفه انجام می دهند . محاکمات هیئت منصفه به دلایل مختلف پیچیده است و ارائه پرونده شما به یک قاضی کار شما را بسیار ساده تر خواهد کرد. با این حال، اگر حریف شما یک محاکمه هیئت منصفه را درخواست کند، باید با یک هیأت منصفه برخورد کنید، چه بخواهید و چه نخواهید این اتفاق رخ خواهد داد
4. مسائل اولیه را یاد بگیرید.
وکلا سالها درس می خواندند که چگونه شهروندان را مورد سوال قرار دهند، شواهد ارائه دهند و در دادگاه بحث کنند. قبل از برگزاری اولین جلسه دادگاه، باید اصول اولیه را در مورد نحوه پیروی از رویه ها و قواعد دادگاه و نحوه اثبات پرونده خود یاد بگیرید. اولا، از اداره دادگستری محل زندگی خود یک جزوه قوانین حقوقی درخواست کنید.
5. سخنان هیچکس را قطع نکنید
در طول جریان دادگاه بهتر است ساکت و آرام بنشینید و هنگامی که از شما خواسته شد برخواسته و شهادت و مدارک خود را ارائه دهید. به خاطر داشته باشید که بدترین کار این است که سخنان قاضی و وکیل طرف مقابل را قطع کنید .
6. خود را ثابت کنید.
اگر خود را در برابر بهترین وکیل دادگستری بیابید که متوقف نمی شود و یا اجازه نمی دهد که شما حرف بزنید ؛ بهتر است محکم و ثابت قدم رفتار کنید. اگر بدون وکیل در دادگاه حاضر می شوید و خودتان پرونده را پیگیری میکنید بهتر است این مساله را به قاضی و هیئت منصفه اطلاع بدهید . به قاضی بگویید که نتوانسته اید که هزینه های وکیل را تقبل کنید و به همین علت خودتان در دادگاه حاضر شده اید . ذکر این مساله موجب میشود که قضات این قضیه را در نظر گرفته و همکاری بیشتری در دادگاه و جریان دادرسی با شما داشته باشند.

خصوصیات بهترین وکیل دادگستری

بهترین وکیل دادگستری

راهنمای انتخاب بهترین وکیل دادگستری

بهترین وکیل دادگستری کسی است که شما به هنگامی که پرونده ای در دادگاه دارید به او مراجعه می کنید . نکته مهم در انتخاب این گونه وکلا این است که بتوانید شخصی را انتخاب کنید که بتواند به خوبی در دادگاه ظاهر شود . بسیاری از وکلا در تمام دوره کاری خود حتی یک بار هم در دادگاه ها و دادگستری ها حاضر نمی شوند و ترجیح می دهند که تمام طول دوره ی حرفه ای خود را در دفاتر حقوقی سپری می کنند و غالب کار آن ها مشاوره حقوقی دادن به موکلین و مراجعه کنندگان است . این افراد مشاور حقوقی خوبی هستند اما شاید وکیل مناسبی نباشند.  این گونه وکلا ممکن است نحوه و روش برخورد با قضات و هیئت منصفه را ندانند و آداب حضور در دادگاه ها را به جا نمی آورند.

اما وکیل دادگستری شخصی است که به خوبی می داند در دادگاه ها و دادگستری ها چه کند و سردرگم نخواهد ماند . نکته دیگر این است که وکیل دادگستری می داند که چگونه با قاضی سخن بگوید ، روش های پیچیده استدلال و منطق در برابر قضات را به خوبی استفاده می کند ، در تجزیه و تحلیل مدارک و اسناد موجود در پرونده عملکردی فوق العاده دارد و به خوبی می داند که فضای درون دادگستری های ایران به چه شکل است و می تواند به بهترین نحو شما را در این رابطه راهنمایی کند . به هنگام برخورد با وکیل دادگستری خیال شما از بابت پرونده تان راحت خواهد بود چرا که می دانید پرونده ی خود را به دست حرفه ای ترین سپرده اید و می دانید که در دستان ماهر او احتمال خطا و اشتباه در پیش برد روند پرونده بسیار کاهش پیدا خواهد کرد . وکیل دادگستری را بهتر است از مراجع مناسب و معتبری مانند تیم حقوقی سفیر صلح پیدا کنید و از میان تعداد زیاد وکلای حرفه ای این مجموعه ، وکیل مورد نظر خود را بیابید . برای پیدا کردن بهترین وکیل تهران می توانید مطلب مرتبط را در سایت مطالعه فرمایید.

استخدام وکیل دادگستری

اگر به برخی از مجازات ها یا زمانی که افراد در زندان می گذرانند ، نگاه می کنید ، متوجه می شوید که واقعا دلتان می خواهد که وکیل دادگستری برای محافظت از حقوق شما در دادگاه حاضر باشد و با کمال میل حاضرید که چنین وکیلی را استخدام کنید.
اگر یک زندان طولانی مدت یا مجازات سنگینی در انتظار شماست ، به احتمال زیاد باید وکیل دادگستری را استخدام کنید ، مگر اینکه درآمد شما به گونه ای باشد که دادگاه از طرف شما اقدام به استخدام یک وکیل دادگستری بنماید . به طور ساده ، سیستم حقوقی به گونه ای طراحی شده است که حتی اگر شما یک ذهن عالی و یک IQ بالا داشته باشید ، نمی توانید به تنهایی در یک پرونده کیفری پیروز باشید و بتوانید خودتان را از مهلکه بیرون بکشید و در واقع چاره ای جز استخدام وکیل دادگستری نخواهید داشت .
از آنجا که هیچ کدام از پرونده های جنایی دقیقا مانند یک پرونده دیگر نیست ، وکیل دادگستری برای انتخاب بخش های خاص هر مورد که آنها را منحصر به فرد می کند آموزش دیده اند . علاوه بر این ، بهترین وکیل دادگستری ممکن است بتواند برای شما استدلال ها و عوامل خاصی را بیان کند که می تواند هر جنایتی را به طور بالقوه کاهش دهد یا حتی آن را نفی کند . هنگامی که همه این امور گفته می شود و انجام می گردد ، گرفتن وکیل برای نمایندگی شما در دادگاه جنایی بسیار ضروری و حائز اهمیت است.
بهترین وکیل دادگستری با تجربیات و دانشی که در این زمینه دارد می تواند از مسائل جاری در دادگاه و چگونگی به چالش کشیدن شهود و قضات با خبر باشد و شما با سپردن امور پرونده به چنین وکیلی می توانید آسوده خاطر باشید که بهترین نتیجه حاصل خواهد شد. در انتخاب بهترین وکیل دادگستری سعی کنید به حوزه تخصصی آن وکیل نیز دقت نمایید، به طور مثال بهتر است به دنبال بهترین وکیل طلاق باشید.  در جستجوی وکیل عالی بودن یک رکن مهم پیروزی در پرونده ها است.

معیار های انتخاب بهترین وکیل دادگستری

معیار های انتخاب بهترین وکیل دادگستری

جمع آوری اسناد توسط وکیل دادگستری

هنگامی که اسناد لازم را برای آغاز پرونده جمع آوری می کنید ، با تعدادی از فرصت های زمانی مواجه خواهید شد ؛ زیرا همه چیز از درخواست شما برای رسیدگی به پرونده توسط شواهد و مدارک به طرف مقابل خود اطلاع می دهد که چه مدرکی دارید که قصد دارید در دادگاه ارائه کنید . توجه داشته باشید که از این مهلت ها اطمینان حاصل کنید . قاضی به شما اجازه نمی دهد که مواعد و فرصت های زمانی مشخص شده از سوی دادگاه را زیر پا گذاشته و فراموش کنید ، به همین علت بهتر است که از وکیل دادگستری در این زمینه استفاده کنید .
به روند برخی از دادگاه ها دقت کنید :
قبل از اینکه پرونده شما به محاکمه برسد ، به دادگاه بروید و در دو جلسه محاکمه ای با مسائل مشابه شرکت کنید . شما خواهید دید که دادستان شواهد خود را چگونه به قاضی ارائه خواهد داد . هنگامی که شما بدانید چه انتظاری باید داشته باشید ، در طول محاکمه خود بسیار آرام خواهید بود .
برخی از موارد فقط توسط قضات می توانند شنیده شوند ؛ اما در بسیاری از موارد ، هر یک از طرفین حق دارند درخواست کنند که پرونده را نزد داوری مطرح کنند . اکثر مردم دفاع خود را در مقابل قاضی بهتر از داور انجام می دهند ؛ چرا که محاکمات داور به دلایل مختلف پیچیده است و ارائه پرونده شما به یک قاضی کار شما را بسیار ساده تر خواهد کرد .
وکیل دادگستری به شما کمک می کند که به خوبی مسائل مربوط به دادگاه و داوری و نیز هیئت منصفه را درک کنید و این گونه احتمال برد پرونده خود را افزایش دهید. پس در انتخاب وکیل سعی کنید یکی از بهترین ها را انتاخب کنید ، به اصطلاح بهترین وکیل دادگستری را انتخاب کنید.