مشاوره وکیل سایبری

مشاوره وکیل سایبری

اگر شما به جرم اینترنتی یا جرایم سایبری محکوم شده اید ، باید از بالاترین مشاوره وکیل سایبری قابل اطمینان ترین شخصی که می توانید تصور کنید برای نمایندگی قانونی خود جهت دفاع از پرونده استفاده کنید . در تیم حقوقی سفیر صلح ، ما می دانیم که چه چیزی برای یک دفاع جامع و مبارزه برای موکلین ما اساسی و مهم است . با بیش از ۱۵ سال تجربه محاکمه ، ما انواع موارد را مورد بررسی قرار داده ایم .

جرایم سایبری شامل چه مواردی است؟

جرایم سایبری ممکن است شامل موارد زیر باشد :

۱ ـ جرایم جنسی اینترنتی ، از جمله پورنوگرافی کودکان اینترنتی و درخواست یک کودک .

۲ ـ کلاهبرداری اینترنتی از جمله اختلاس ، سرقت هویت ، جرائم مالی و سرقت اینترنتی .

۳ ـ مسائل حقوق مالکیت فکری .

۴ ـ دانلود غیر قانونی .

۵ ـ نقض امنیت اینترنت .

۶ ـ کلاهبرداری یقه سفید و تقلب

مشاوره وکیل سایبری

وکیل جرایم سایبری

اگر فردی اطلاعات شخصی شما را از رایانه تان دزدیده است و به سرقت برده ، لازم است که از یک وکیل جرایم سایبری برای متوقف کردن آسیب به شما ، شناسایی مجرمان و نجات شما از قربانی شدن بیشتر استفاده کنید .جرایم سایبری زمینه نسبتاً جدید و دائما در حال توسعه ای هستند .

پیدا کردن یک تیم از وکلای با تجربه در این مسئله نادراست ، اما در سفیر صلح ، ما یک تیم با تجربه برای تحقیق در هر مرحله از تشخیص داده ها ، تا یافتن شواهد قابل قبول را پوشش می دهیم.

اگر شما قربانی تقلب آنلاین هستید یا متهم به جرایم سایبری ، تقلب آنلاین یا هک کردن شده اید ، ما می توانیم از حقوق شما دفاع کنیم . تیم ما دارای درجه بالایی از تجربه در این زمینه است و در هر کجا که هستید ، به شما می تواند کمک کند .

مشاوره جرایم سایبری رایگان

در هر پرونده ای که نیاز به مشاوره وکیل سایبری است ، سرعت فاکتوری مهم و اساسی به حساب می آید . هر چه زودتر وکلای ما بتوانند به شما مشاوره دهند ، بهتر می توانید موقعیت پرونده خود را حفظ کنید . ما یک مشاوره اولیه تلفنی رایگان ارائه می دهیم به طوری که بدون ترس از هزینه می توانید به مشاوره تخصصی دسترسی داشته باشید.

اگر شما دستگیر شده یا معتقدید که ممکن است تحت تعقیب قرار بگیرید و در معرض خطر دستگیری برای جرم کامپیوتری ، جرم تقلب و یا اینترنتی قرار گرفته اید ، بلافاصله با ما تماس بگیرید . ما می توانیم ۲۴ ساعت در روز به شما مشاوره ارائه دهیم .

اینترنت باعث افزایش جرم و جنایت کامپیوتری شده است که به عنوان مسئله ای بین المللی شناخته شده است . در انگلستان ، دولت سعودی ها را به عنوان یک تهدید امنیتی ملی تلقی می کند و منابع مالی را برای تحقیق و تعقیب چنین جرایمی اختصاص داده است .

مشاوره وکیل سایبری

مهم ترین جرایم سایبری

جرایم اینترنتی اشکال متعددی از جمله تقلب کامپیوتری ، سرقت هویت ، کلاهبرداریهای فیشینگ ، سایبرنامه نویسی ، تقلب در اینترنت ، هک کردن ، جاسوسی اینترنتی و به اشتراک گذاری فایل ها را شامل می شود .

آنچه ما می توانیم در این باره به شما کمک کنیم عبارتند از :

۱ ـ جرایم بدافزار و فیشینگ

۲ ـ هک کردن

۳ ـ جرایم سوء استفاده از کامپیوتر

۴ ـ پیگرد قانونی

۵ ـ تحقیقات کلونینگ

۶ ـ نقض قانون کپی رایت و علامت تجاری

۷ ـ تقلب در اینترنت ، تقلب آنلاین و تقلب در ایمیل

۸ ـ تقلب و تشنج بیت کوین

۹ ـ گسترش ویروس ها و شناسایی سرقت

ما یکی از متخصصان حقوقی در زمینه جرایم سایبری هستیم که موارد و پرونده های بسیاری را در این زمینه پذیرفته ایم . ما رهبری راه را در فهم این پیگرد قانونی و توصیه تاکتیک های مورد نیاز برای موفقیت آنها استفاده می کنیم.

ما یک استراتژی قانونی در رابطه با قانونی کپی رایت داریم . در نتیجه ، ما یکی از تیم های حقوقی برجسته در این زمینه از قانون هستیم که پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام رسانده ایم .

ما می توانیم به هنگامی که شما به سوء استفاده از کامپیوتر متهم شده اید یا تحت تعقیب قانونی هستید ، به شما کمک کرده و راهنمایی کنیم . ما همچنین می توانیم در مورد اینکه کسب و کار شما ممکن است قربانی سوء استفاده از کامپیوتر توسط یک کارمند یا شخص ثالث دیگر باشد ، به شما مشاوره حقوقی ارائه دهیم .

چرا باید تیم مشاوره وکیل سایبری سفیر صلح را انتخاب کنید ؟

ما یکی از بزرگترین موسسه های حقوقی در کشور هستیم . ما می توانیم شما را بدون توجه به جایی که در ایران هستید ، راهنمایی کنیم و پرونده شما را بپذیریم . در مواردی که مورد نیاز است ، ما همچنین می توانیم به شبکه ای از مشاوران متخصص و دیگر متخصصان حقوقی دسترسی داشته باشیم .

موارد سایبری پیچیده و بسیار فنی هستند ؛ شما فقط باید وکیل حقوقی متخصص با تجربه مربوطه را استخدام کنید . علاوه بر تخصص ما در زمینه جرایم جاسوسی ، ما تجربه زیادی در دفاع از انواع پرونده های جنایی ، از جمله مواردی از بزرگترین و پیچیده ترین موارد تقلب در سراسر ایران داریم .

تیم ما دارای مهارت های قانونی برای دفاع از پرونده های دشوار و چالش انگیز است .

ما همه چیز را برای شما به زبان ساده توضیح خواهیم داد و گزینه های خود را برای شما توضیح خواهیم داد ، بنابراین شما کاملا از آنچه اتفاق می افتد آگاه هستید.

مشاوره وکیل سایبری

هزینه های مشاوره وکیل سایبری سفیر صلح

مرحله تحقیق در این زمینه بسیار مهم است و بهتر است از همان ابتدای کار از یک مشاوره وکیل سایبری بهره مند شوید و او بتواند روند های قانونی و حقوقی این پرونده را برای شما تشریح کند . ما می توانیم طیف وسیعی از گزینه های مالی را از نرخ های ساعتی تا هزینه های ثابت وکالت را به شما پیشنهاد دهیم .

اگر پرونده اتهام را به اتمام برساند ، احتمال دارد که کمک های حقوقی در دسترس باشد . ما برای کمک های حقوقی از طرف شما درخواست خواهیم کرد و روند را برای شما توضیح خواهیم داد .

تیم حقوقی سفیر صلح ، می تواند به شما کمک کند تا از این گونه جرائم سایبری و اتهاماتی که به شما بسته می شود رها شوید و امور پرونده شما به خوبی پیش برود . برای آشنایی بیشتر با ما به وب سایت حقوقی سفیر صلح مراجعه کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *