وکیل طلاق توافقی

طلاق توافقی بدون نیاز به حضور زوجین

امروزه روند طلاق مانند گذشته نیست و در صورتی که زوجین بر سر همه چیز با یکدیگر توافق داشته باشند می توان به سرعت روند آن را طی کرد.اما به هر حال حضور یک وکیل خبره و ماهر در کنار شما می تواند حتی روند کار را سریع تر از آن چه که هست کند.

یک وکیل طلاق توافقی کمک می کند تا شما بدون نیاز به حضور دادگاه بتوانید طلاق بگیرید. البته تمام این مسائل شروطی دارد که اصلی ترین آن این است که زوجین هیچ گونه مسئله و موضع حل نشده ای میان خود نداشته باشند و بر سر همه چیز توافق کرده باشند.

در چنین شرایطی عموما دادگاه ها نیز با این مسئله موافقت کرده و اجازه طلاق را صادر می کنند.

در صورتی که تمایل دارید که بهترین وکیل طلاق کلیه امور رسیدگی به پرونده را بر عهده داشته باشد؛می توانید همین امروز با گروه وکلای سفیر صلح تماس گرفته و درخواست خود را اعلام کنید.این مجموعه بیشترین میزان تعهد و مسئولیت را در قبال دعاوی شما خواهد داشت و تضمین خواهد کرد که بهترین نتیجه ی ممکن را حاصل نماید.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

گروه وکلای سفیر صلح علاوه بر ارائه خدمات حرفه ای حقوقی و بهره بردن از بهترین وکلای شهر ، قیمت و هزینه های بسیار مناسبی نیز دارد.

در این مجموعه همه چیز در ابتدا با شما به شکلی صادقانه در میان گذاشته می شود و این تضمین وجود دارد که در ادامه روند کار، هیچ گونه هزینه ی مازاد و اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد.

در صورتی که تصمیم به طلاق توافقی داشته باشید باید با در دست داشتن شناسنامه و سند عقد خود،به نزد وکیل مجموعه سفیر صلح آمده و وکالت نامه ای را امضا نمایید که تحت آن ،به وکیل خود اختیار می دهید که به جای شما پیگیر پرونده تان باشد.

طلاق توافقی چقدر طول می کشد؟

مدت زمان مشخص و ثابتی برای این مسئله وجود ندارد.برخی وکلا ادعا می کنند که حتی در یک روز کاری نیز می توانند طلاق فرد را بگیرند. اما به طور کلی می توان گفت که روند طلاق توافقی (در صورتی که زوجین بر سر همه چیز توافق داشته باشند)  عموما بیشتر از 2 هفته نخواهد بود.پس از آن حکم مربوطه صادر شده و می توانید با مراجعه به دفاتر طلاق ،سند طلاق خود را امضا کنید.

اما در صورتی که وکیل طلاق توافقی داشته باشید،ممکن است روند کارها سریع تر و در مدت یک هفته صورت بگیرد. باز هم باید متذکر شویم که همه چیز به توافقات زوجین باز میگردد.

نمونه دادخواست طلاق توافقی

نکته ای که به هنگام نوشتن دادخواست طلاق توافقی باید رعایت کنید این است که از وسواس بیهوده در این باره صرف نظر کنید.چرا که تنها ذکر همان عبارت طلاق توافقی کفایت می کند و نیازی به درج جزییات توافق نخواهد بود.

گروه وکلای سفیر صلح علاوه بر پذیرش طلاق توافقی؛ آماده است که در صورت نیاز دادخواست های مختلف شما را نیز تقبل کند. هزینه ی نوشتن دادخواست طلاق بسیار ارزان تر از استخدام یک وکیل است و می تواند تا حد زیادی در هزینه های شما صرفه جویی کند. شما می توانید جهت تماس با این مجموعه به صفحه ی تماس با ما مراجعه کنید.

در ادامه به نمونه ای از دادخواست طلاق توافقی اشاره کرده ایم :

خواهان خانم/آقای…
خوانده خانم/آقای…
وکیل
خواسته طلاق توافقی
دلایل و منضمات ۱٫عقد نامه ۲٫شناسنامه زوجین ۳٫کارت ملی زوجین
ریاست محترم دادگاه های خانواده تهران

با سلام احتراما اینجانبان بر طبق کپی مصدق عقدنامه پیوست از مورخ در عقد نکاح دائم یکدیگر می باشیم که به دلیل عدم تفاهم اخلاقی تمایل به جدایی و طلاق داریم. لذا از محضر محترمتان صدور گواهی عدم امکان سازش (طلاق توافقی) مورد استدعاست.

امضاء

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

وکیل طلاق توافقی در تهران

امروزه دادگاه ها برای این که حجم جمعیتی که در راهروهای دادگاه ها پرسه می زنند را کاهش دهند،تقریبا روند تمام پرونده های قضایی را آسان تر کرده است. در کشوری که می توان گفت هر خانواده = یک پرونده قضایی ، به نظر می رسد که چاره دیگری جز این نباشد.

روند طلاق نیز در قوانین جدید بسیار راحت تر و سریع تر شده است.دادگاه ها ترجیح می دهند که روند همه چیز را بر عهده ی خود زوجین گذاشته تا بتوانند بر سر مسائل مختلف توافق کنند.

در صورتی که تمایل دارید طلاق شما به سرعت انجام شده و نیازی به حضور خودتان در دادگاه نباشد ،توصیه می کنیم که از وکیل طلاق توافقی استفاده کنید.

چنان چه ساکن تهران هستید ما گروه وکلای سفیر صلح را به شما معرفی می کنیم. این مجموعه با سال ها تجربه در زمینه های مختلف حقوقی و علی الخصوص خانواده بهترین انتخاب شما برای استخدام یک وکیل پایه یک دادگستری می باشد.

در صورتی که روند طلاق شما به صورت توافقی باشد، می توان گفت که هزینه ی استخدام یک وکیل چندان بالا نخواهد بود.روند کار بسیار سریع بوده و می توان در حداکثر 2 هفته طلاق گرفت. اما چنان چه بر سر دیگر مسائل مناقشه وجود داشته باشد و هنوز اختلافاتی بر سر مواردی از قبیل مهریه؛نفقه؛حضانت و… وجود داشته باشد، هزینه های استخدام یک وکیل طلاق بالاتر خواهد رفت چرا که روند طلاق نیز طولانی تر خواهد شد

وکیل خانواده

گروه وکلای سفیر صلح علاوه بر ارائه خدمات وکیل برای طلاق توافقی، می تواند در دیگر زمینه های دعاوی خانواده از جمله نفقه،مهریه؛حضانت و… نیز در خدمت شما باشد.نکته ی بسیار فوق العاده ای که در این گروه وکلا وجود دارد آن است که در ابتدا و پیش از هر چیز دیگری،میزان درصد موفقیت پرونده را با شما در میان گذاشته و صادقانه از شما خواهند پرسید که آیا تمایل به خطر کردن دارید یا خیر!!

مزیت دیگری که این گروه دارد این است که در هر کدام از دعاوی خانواده، وکیل متخصص مربوطه را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید در طول یک جلسه مشاوره، به خوبی وکیل مورد نظر خود را سنجیده و سپس دست به انتخاب بزنید.

قانون جدید طلاق توافقی

همانطور که می دانید تا قبل از این زوجین یا وکلای ایشان برای ثبت دادخواست طلاق توافقی به دفاتر خدمات قضایی مراجعه می کردند و دادخواست خود را ثبت می کردند. ولی از مورخ ۱۳۹۷/۹/۱ مطابق بخشنامه شماره یک ۹۰۰۰/۱۳۱۰۴/۵۵مورخ ۹۷/۹/۵ خطاب به مدیران  دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، دفتر های مذکور مجاز به ثبت دادخواست بدون داشتن گواهی مرکز غربالگری یا مشاوره خانواده نیستند. اصطلاحا به آن «گواهی عدم انصراف از طلاق» گفته می شود.

پس در تهران از مورخ ۹۷/۹/۱ برای زوجین متقاضی طلاق توافقی، ثبت نام در سایتhttp://www.zaman.behzisti.net مربوط به سازمان بهزیستی با همکاری قوه قضاییه اجباری شده است. و همینشرایط جدید طلاق توافقی در تهران است.

مراکز غربالگری تهران

 نشانی مراکز اداره بهزیستی مربوط به شهر تهران

۱ .مرکز غربالگری بهزیستی شهدای انقلاب (تهران) خیابان پیروزی – چهارراه کوکاکولا –خ. نبرد – بن بست سازمان آب

۲ .مرکز غربالگری بهزیستی شهدای افسریه (تهران) افسریه-بین خ. ۱۵ متری سوم و چهارم-خ چهل و پنجم (اسرافیلی)

۳ .مرکز غربالگری بهزیستی آمنه (تهران) خ، ولی عصر (عج) – بالاتر از میدان ونک -جنب پمپ بنزین- خ. نجفی- درب شمالی شیرخوارگاه آمنه

۴ .مرکز غربالگری بهزیستی حر (تهران) خ. جانبازان غربی (گلبرگ غربی) – میدان هلال احمر-خ گلستان-کوچه عالم نجفی درآبادی-جنب پایگاه بسیج شهید بهشتی

۵ .مرکز غربالگری بهزیستی شهید ذوالفقاری (تهران) چهارراه یافت آباد-بلوار یافت آباد-میدان معلم-خ تختی-پلاک ۲۴،

۶ .تیم غربالگری مستقر در مجتمع قضایی شهید مفتح (تهران) شهر زیبا – خ. مخابرات – میدان الغدیر – پشت کانون اصلاح و تربیت- مجتمع قضایی شهید مفتح

نشانی مراکز اداره بهزیستی مربوط به شهرستان‌های استان تهران

 • شهرستان پاکدشت بلوار شمالی شهدای قمی – روبروی آموزشگاه پردیس
 • شهرستان ورامین مجتمع ادارات – خیابان شورا – جنب اداره کار
 • شهرستان اسلامشهر انتهای باغ فیض (امام حسین (ع)) – ابتدای شهرک امام خمینی (ره)
 • شهرستان دماوند گیلاوند – بلوار شهید بهشتی- جنب شرکت تعاونی روستایی دماوند
 • شهرستان فیروزکوه سایت اداری – جنب آتش نشانی
 • شهرستان شهریار بلوار نواب صفوی – روبروی آموزش و پرورش شهریار
 • شهرستان رباط کریم خیابان بخشداری – روبروی امام زاده عمادالدین
 • شهرستان قرچک میدان طلائیه – جنب دادگستری قرچک
 • شهرستان بهارستان جاده ساوه – شهرک الهیه – خیابان الغدیر – جنب اداره گاز
 • شهرستان قدس شهرک ابریشم – خیابان مهستان – جنب دبیرستان مفتح
 • شهرستان ملارد مارلیک –بلوار سه بانده – میدان ساعت – بلوار آرش
 • شهرستان پیشوا بلوار شیخ جنید – جنب دادگستری
 • شهرستان پردیس انتهای فاز ۴ – خیابان جنت یک – ساختمان اداری ستایش – طبقه اول
 • شهرستان ری شهر ری – دولت آباد – نرسیده به فلکه سوم – خ. شهید مشمول (بهمن سابق) – اورژانس اجتماعی بهزیستی

 نشانی مراکز اداره بهزیستی مربوط به بخش‌های استان تهران

مرکز غربالگری بهزیستی شهدای دولت آباد (بخش‌های آفتاب، کهریزک و فشافویه) شهر ری – دولت آباد – نرسیده به فلکه سوم – خ شهید مشمول (بهمن سابق) – اورژانس اجتماعی بهزیستی.

برای درخواست طلاق باید کجا رفت

در گذشته این گونه بود که بای درخواست طلاق ،خود زوجین یا وکلای آن ها با در دست داشتن مدارک لازم به دفاتر قضایی مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت می کردند و سپس با رسیدن ابلاغیه دادگاه ؛به آن جا مراجعه کرده و روند امور را پیگیری می کردند.

در قانون جدید طلاق توافقی این گونه شده است که در ابتدا شما باید در سامانه بهزیستی ثبت نام نموده و پس از گذراندن جلسات مشاوره، می توانید روند طلاق را پیگیری نمایید.

با استخدام یک وکیل برای طلاق؛تمام این مسائل را می توانید به وکیل خود سپرده و تا حد زیادی از درگیری های خود بکاهید

درخواست طلاق از طرف زن و مهریه

به هنگام عقد نکاح،زوجه می تواند شروطی را برای مرد تعیین کند به آن ها شروط ضمن عقد گفته می شود.در صورتی که حق طلاق نیز در میان این شروط باشد ، زوجه می تواند با استناد به آن طلاق گرفته و مهریه خود را نیز دریافت نماید.

اما در صورتی که زوج این شروط ضمن عقد را امضا نکرده باشد، روند درخواست طلاق از طرف زن و دریافت مهریه اندکی پیچیده تر می شود.به همین علت بهترین اقدام ممکن آن است که یک وکیل پایه یک دادگستری را استخدام کرده تا درباره گزینه های پیش رو با شما صحبت کند.

اگر مرد طلاق ندهد

متاسفانه قوانین ما به گونه ای است که حق طلاق بر عهده ی مرد بوده و در صورتی که تمایلی به انجام این کار نداشته باشد، زوجه باید مدارک و مستدلاتی را تهیه کرده که نشان دهد دیگر قادر به ادامه زندگی نیست.

به یاد داشته باشید که در این روند، هرگونه دلیل و مدرکی مهم است و باید آن را جدی گرفت.

یک وکیل متخصص و مجرب می تواند در این زمینه به خوبی شما را راهنمایی کرده و راه های ممکن را بررسی کند.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *