شماره تماس وکیل بین المللی

شماره تماس وکیل بین المللی | وکیل متخصص در دعاوی بین الملل

نکته ی مهمی که باید در دعاوی بین المللی در نظر داشته باشید این است که در هر دادگاه و کشوری نمی توان به آن ها رسیدگی کرد.

عموما دادگاه لاهه یا پاریس نسبت به رسیدگی به چنین دعاوی ای مسئولیت دارند.

وکلایی هستند که با عضویت در انجمن بین المللی وکلا ، قادر هستند که چنین پرونده هایی را بر عهده بگیرند.

شماره تماس وکیل بین المللی

معاهده نامه های بین المللی، صلاحیت رسیدگی به هر دعوایی را به دادگاهی که دعوی مورد نظر در آن اقامه شده است، واگذار نموده اند. از این رو قاضی، پیش از ورود به پرونده باید نسبت به صلاحیت خود و دادگاهش نسبت به موضوع پرونده تصمیم بگیرد. در زمینه دعاوی کیفری و جنایات جنگی نیز، دیوان بین المللی کیفری مرجع رسیدگی شناخته شده است. دیوان عالی بین المللی کیفری که مرکز آن در شهر لاهه هلند می باشد، به جنایاتی نظیر نسل کشی، جرائم علیه بشریت و جنایات جنگی می پردازد. در واقع دعاوی مطرح شده در دادگاه های بین المللی قابل رسیدگی توسط قضات بین الملل و قابلیت دفاع و اقامه توسط وکیل بین المللی می باشند.

در صورتی که به دنبال شماره تماس وکلایی هستید که امور و دعاوی بین المللی را انجام دهد ، می توانید با گروه وکلای سفیر صلح تماس بگیرد. این تیم حقوقی با در اختیار داشتن بهترین وکیل تهران که در حوزه های حقوق تجارت و بین الملل متخصص هستند قادر است که بهترین نتیجه ی ممکن را برای شما حاصل نماید.

شما می توانید جهت تماس با وکلای گروه سفیر صلح به صفحه ی تماس با ما مراجعه کرده یا این که با شماره های زیر تماس بگیرید :

۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶

۲۶۶۴۳۹۰۸

وکالت بین المللی چیست

وکالت بین المللی مربوط به پرونده هایی هستند که برای رسیدگی به آن ها دخالت چندین کشور نیاز است. عموما پرونده هایی که در دادگاه لاهه( یکی از شهرهای هلند) برگزار می شوند مربوط به جنایات جنگی، جرایم علیه بشریت و … است.

علم حقوق در دو دسته بین المللی و داخلی قابل تعریف است. حقوق بین الملل نیز خود به حقوق بین الملل عمومی که به روابط دو کشور می پردازد، و حقوق بین الملل خصوصی که به روابط اشخاص حقیقی و حقوقی کشورهای مختلف اشاره دارد، تقسیم می شود. از جمله مهمترین بخش های حقوق بین الملل که ضرورت وجود وکیل بین المللی را دو چندان می کند، تعارض قوانین است. تعارض قوانین به علت عواملی چون فرهنگ، تاریخ کشور ها و سطوح اجتماعی ملت ها پیش می آید و باعث می شود در سطوح بین المللی، تصمیم گیری های حقوقی نیاز به بررسی های بیشتری داشته باشد.

وکیلی که چنین پرونده هایی را بر عهده می گیرد، باید حداقل به دو زبان زنده دنیا مسلط باشد تا بتواند به راحتی با موکلین خود ارتباط برقرار کند.

بسیار دیده شده است که افرادی به تیم حقوقی سفیر صلح مراجعه کرده و تقاضا دارند به عنوان وکیل بین المللی با این مجموعه همکاری نمایند.اما این دسته افراد به زحمت چند کلمه به زبان انگلیسی تکلم می کنند و همین مسئله زبان معضل اصلی است و طبیعی خواهد بود که در چنین شرایطی  امکان همکاری وجود نداشته باشد.

علاوه بر تسلط بر زبان، تسلط بر اصول حاکم بر روابط تجاری، امور بازرگانی، آشنایی با جامعه شناسی و روانشناسی افراد برون مرزی نیز از جمله مهارت هایی است که به موفقیت وکیل بین المللی کمک می کند. این همان چیزی است که بسیاری از وکلای بین المللی کم تجربه از آن غافل شده و موجبات شکست موکل خود را در قرارداد با شرکت های خارجی پدید می آورند. تمامی این مهارت ها در کنار دانش حقوقی کافی به موفقیت یک وکیل بین المللی کمک می کند.

وکیل بین المللی مهاجرت

یکی دیگر از حوزه های اصلی کار وکلای بین المللی مسئله ی مهاجرت است. امروزه با توجه به اوضاع اقتصادی کشور ، افراد بسیاری تمایل به مهاجرت پیدا کرده اند .مشخص و واضح است که چنین افرادی بدون کمک قادر نخواهند بود که به راحتی به کشور دیگری مهاجرت کنند و نیاز به کمک های شخصی دارند که در این امور خبره و ماهر باشد.

وکلای مهاجرت به شما کمک خواهند کرد که در وهله ی اول مقدمات مهاجرت خود را مهیا کنید. این دسته از وکلا با آگاهی کامل از قوانین مهاجرت مربوط به کشور مقصد ، تلاش خواهند کرد که بهترین شرایط موجود را جهت مهاجرتتان مهیا سازند.

البته متاسفانه امروزه با توجه به اشتیاق افراد نسبت به مهاجرت، دست افرد سودجو و کلاهبردار نیز باز شده است تا به هر نحوی که تمایل دارند از این قضیه سوءاستفاده نمایند.

به همین خاطر توصیه اکید ما به شما این است که در ابتدا وکیلی را انتخاب کنید که تجربه ی سال ها کار در این زمینه را داشته باشد.این مسئله به شما اطمینان خاطر می دهد که بهترین فرد مورد نظر را انتخاب کرده اید و هیچ گونه مشکلی در این زمینه به وجود نخواهد آمد.

نکته ی دیگری که وکیل مهاجرت پیرامون آن به شما کمک خواهد کرد ، این است که روش های مختلف مهاجرت را بررسی می کند.

مهاجرت شما در صورتی که تحصیلی باشد ، باید در ابتدا دانشگاه های مختلفی که شما را پذیرش می کنند را بررسی نمایید.

در صورتی که تصمیم به مهاجرت از طریق خرید ملک در کشور مقصد را داشته باشید ؛ کار شما تا حد زیادی آسان تر خواهد شد چرا که بیشتر کشورها در صورتی که ملک یا زمینی در آن کشور خریداری نمایید ، به شما اقامت خواهند داد.

یکی دیگر از راه های مهاجرت؛ ثبت شرکت در کشور مقصد خواهد بود. چنین کشورهایی با هدف جذب سرمایه گذاران خارجی، این اجازه را می دهند که با ثبت یک شرکت، اقامت برای خود و خانواده تان دریافت کنید.

شما می توانید جهت تماس با وکلای گروه سفیر صلح به صفحه ی تماس با ما مراجعه کرده یا این که با شماره های زیر تماس بگیرید :

۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶

۲۶۶۴۳۹۰۸

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *