وکیل اینترنتی

یک وکیل اینترنتی ، وکیلی است که تجربه قابل ملاحظه ای در زمینه مسائل حقوقی دارد که شامل اینترنت ، وب سایت ها ، برنامه های کاربردی آنلاین ، تکنولوژی و نرم افزار می باشد . وکلای اینترنتی ما درک می کنند که چگونه دادگاه ها مسائل حقوقی سنتی را در فضای آنلاین و نحوه دسترسی به اطلاعات ، پیگیری صاحبان وب سایت نا شناس و ناشران آنلاین ، درک می کنند .

یک وکیل اینترنتی چه کار می کند ؟

وکیل اینترنتی ، که همچنین به عنوان وکلای فضای مجازی نیز شناخته می شوند ، با مسائلی مربوط به ایجاد و نگهداری وب سایت ها و کسب و کارهای آنلاین درگیر هستند و چنین پرونده هایی را پیگیری می کنند . یک وکیل پرونده شما را نمایندگی خواهد کرد اگر مجبور شوید که به دادگاه بروید ، پرونده ای را ثبت کنید و همچنین می تواند هر گونه بوروکراسی اداری را که از طرف شما باید انجام شود را پیگیری کند .

چگونه می توانم بدانم که من به یک وکیل اینترنتی نیاز دارم ؟

برای مقابله با هر یک از موارد زیر ممکن است به یک وکیل اینترنتی نیاز داشته باشید :
ـ مشکلات نام دامنه
ـ مالکیت معنوی
ـ مقررات تجارت آنلاین
ـ حریم خصوصی
ـ سانسور
ـ دروغ گویی اینترنتی
اگر شما فقط در مورد این که قوانین و مقررات مربوط به اینترنت مربوط به کسب و کار شما چیست ، سوال دارید ، یک گزارش اینترنتی هم می تواند ما را از هر گونه سردرگمی خارج کند . از آن جایی که قوانین اینترنت دائما در حال تغییر هستند ، داشتن یک وکیل پایه یک دادگستری که به لحاظ قانونی و مقررات اینترنت به روز باشد ، ممکن است ایده ی خوبی باشد .

وکیل استارتاپ

هزینه یک وکیل اینترنتی چقدر است ؟

وکلا روش های مختلفی برای صدور صورت حساب دارند بنابراین همه ی وکلا در شیوه پرداخت حق الوکاله یکسان نیستند ، اما بسیاری از وکلای اینترنتی هزینه های ساعتی را انتخاب می کنند . دیگران درباره بعضی از خدمات هزینه ثابت را استفاده می کنند ؛ اما برای موارد ساده تر، اغلب با انجام کارهای اداری مواجه می شوند . نرخ حق الوکاله بسته به پیچیدگی موضوع شما متفاوت است و البته به این بستگی دارد که در کدام کشور زندگی می کنید . اطمینان حاصل کنید که میزان حقوق و دستمزد را با وکیل حقوقی خود تعیین می کنید .

چه چیزی باید در هنگام کار با یک وکیل اینترنتی انتظار داشته باشم؟

مشاغل آنلاین با بسیاری از قوانین با کسب و کارهای سنتی مشابه هستند، بنابراین برخی نگرانی های قانون اینترنت با قانون کسب و کار همپوشانی دارند.
نتیجه بالقوه شما بسته به مشکل قانونی شما ، متفاوت خواهد بود . اگر موضوع شما مربوط به مالکیت معنوی باشد ، ممکن است فردی که ایده ، طراحی یا کار شما را دزدیده است ، به متوقف کردن استفاده و پرداخت جریمه متهم شود و به این ترتیب که قوانین اینترنت هنوز به طور کامل تدوین نشده اند ، مسئله قانونی شما ممکن است حتی به دادگاه برسد ، به خصوص اگر به حفظ حریم خصوصی و سانسور مربوط باشد .
گرچه وکیل استارتاپ شما نمی تواند این تضمین را به شما بدهد که حتما در پرونده تان موفق شوید ، اما سعی خواهد کرد تا اطمینان حاصل کنید که یک محاکمه عادلانه خواهید داشت یا تمام پرونده هایی را که لازم دارید را ثبت خواهید کرد .

حال چگونه به کمک یک وکیل اینترنت کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنیم ؟

تعدادی از مسائل حقوقی اساسی وجود دارد که باید قبل از راه اندازی یک کسب و کار آنلاین در نظر گرفت . موضوعات مطرح شده بر اساس ماهیت وب سایت که بر پایه ی کسب و کار، چگونگی توسعه و اشکال سرمایه فکری که در آن وجود دارد ، متفاوت است . این آموزش ، مفاهیم قانون قابل اجرا را مورد بحث قرار می دهد و یک مسیر پیشنهاد شده در مورد آن را در صورت لزوم ارائه می دهد . همچنین در مورد مسائل متعددی که ممکن است در ابتدا برای یک کار آفرین آنلاین وجود نداشته باشد ، حتی به کار آفرینانی که تا به حال کسب و کار آنلاین را انجام داده اند ، بحث خواهند کرد .
بسیاری از این ها در هنگام انجام آفلاین کسب و کار غیرممکن یا به شدت سخت و دشوار هستند . به طور خلاصه ، مسائل مربوط به آنلاین بستگی به نوع کسب و کار شما دارد . هر چند شروع یک تجارت آنلاین هرگز آسان تر نبوده ( به عنوان مثال با توجه به تعداد ابزارهای با کیفیت بالا در دسترس ) ، زمینه آنلاین ، انواع خاصی از پیچیدگی خود را ایجاد می کند ، به خصوص با توجه به تعداد قراردادهای آنلاین که ممکن است یک کار آفرین با آنها درگیر شود که به طور خلاصه شامل موارد زیر است :
۱) شرایط استفاده
۲) توسعه وب سایت
۳) وابستگی
۴) راز داری و امنیت
۵) اشتغال
۶) میزبانی
۷) تبلیغات
۸) بازاریابی
۹) توافقنامه های کاری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *