وکیل طلاق توافقی در کرج

وکیل در کرج

انسان در دوره ی حیات خود با رویدادها و اتفاقات غم انگیز بسیاری مواجه می شود اما شاید بتوان با قطعیت گفت که هیچ کدام به اندازه طلاق ناراحت کننده و سخت نیست.انحلال یک خانواده می تواند تبعات سنگینی بر روی هر کدام از اعضای آن خانواده داشته باشد.به همین خاطر وقتی که دیگر هیچ راهی برای سازش و کنار هم زندگی کردن باقی نمی ماند، بیشتر خانواده و زوجین ترجیح می دهند که روند طلاق را به حالت صلح آمیز و توافقی طی کنند.

به همین علت قانونگذار مسئله طلاق توافقی را برای زوجین مطرح کرده است که در خلال آن ، زوجین می توانند پس از توافقات اولیه بر سر تمام مسائلی که محل مناقشه اند (مانند حضانت فرزندان؛مهریه و نفقه ) به دادگاه مراجعه کرده و درخواست طلاق توافقی داشته باشند.

گروه وکلای سفیر صلح با در اختیار داشتن بهترین وکیل در تهران می تواند کلیه خدمات خود را در شهر کرج نیز ارائه کند.کافیست با این مرکز تماس گرفته و درخواست وکیلی در کرج را داشته باشید.میزان تعهد و مسئولیت وکلای این مجموعه نسبت به پرونده های موکلین مثال زدنی است و تضمین خواهند کرد که بهترین نتیجه ی ممکن را به دست آورند.

شما می توانید جهت اخذ مشاوره و نوبت دهی جهت مشاوره حضوری با وکلای سفیر صلح با شماره های زیر تماس بگیرید

26643908

09121994176

انصراف از طلاق توافقی

وقتی که مراحل طلاق توافقی را سپری کردید، ممکن است در اواسط راه از این عمل پشیمان شوید.به عنوان مثال ترجیح می دهید که توافقات دیگری صورت بگیرد یا این که شخص دیگری(قاضی) در این میان تصمیم گیرنده باشد.یا حتی برخی مواقع پیش می آید که دیگر تمایلی به طلاق هم ندارید.

در چنین شرایطی توصیه اول ما این است که از کمک های بهترین وکیل طلاق کمک بگیرید تا شما را در این باره راهنمایی کند و با توجه به شرایط خاص و ویژه ی پرونده تان توصیه ای داشته باشد.

توصیه بعدی ما به شما این است که می توانید روند طلاق توافقی را متوقف کنید.به هر حال در صورتی که گواهی عدم امکان سازش را دریافت کرده اید و پس از مدت 3 ماه به دفاتر طلاق مراجعه نکنید ، این گواهی از اعتبار ساقط می شود و شما می توانید مجددا روند طلاق خود را به شیوه ی دیگری پیگیری کنید یا این که به طور کلی از این عمل پشیمان شوید.

شما می توانید جهت اخذ مشاوره و نوبت دهی جهت مشاوره حضوری با وکلای سفیر صلح با شماره های زیر تماس بگیرید

26643908

09121994176

درخواست طلاق توافقی

در صورتی که درخواست طلاق توافق دارید و در استان کرج زندگی می کنید به شما توصیه م یکنیم که از کمک های بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج استفاده کنید تا شما را در این راه همراهی کنید.

استفاده از خدمات یک وکیل مزیت های فوق العاده ای دارد .از جمله :

دیگر نیازی نیست که خودتان به شخصه پیگیر پرونده باشید و به طور مرتب در دادگاه حضور پیدا کنید.

وکیل به شما کمک می کند تا از پیچیدگی های حقوقی و قانونی سر دربیاورید و این ظرایف قانونی و حقوقی را به پرونده ی خود اعمال کنید.

روند طلاق توافقی سرعت پیدا کرده و شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن طلاق بگیرید

علاوه بر تمام مزیت هایی که در بالا ذکر کردیم نکته ی شگفت انگیز دیگری که در این میان وجود دارد این است که وکیل مورد نظر می تواند درخواست طلاق توافقی را به نیابت از شما انجام داده و دیگر اصولا نیازی به شما نخواهد بود.

شما می توانید جهت اخذ مشاوره و نوبت دهی جهت مشاوره حضوری با وکلای سفیر صلح با شماره های زیر تماس بگیرید

26643908

09121994176

قانون جدید طلاق توافقی

در گذشته و تا پیش از قانون جدید طلاق توافقی مصوب سال 97 ، روند طلاق توافقی بسیار ساده و راحت بود و تنها در عرض دو هفته انجام می گرفت.

اما امروزه این مسئله جای خود را به قوانین سخت گیرانه تری داده است و به همین خاطر در صورتی که وکیلی را مشاهده کردید که ادعا دارد می تواند در عرض دو هفته (در برخی موارد حتی 2 روز) طلاق شما را بگیرد ،به هیچ وجه به این مسئله اعتماد نکنید.چرا که طی کردن روند طلاق توافقی حتی با حضور وکیل نیز طولانی مدت تر از این ها خواهد بود.

در صورتی که تصمیم به طلاق دارید باید در ابتدا به مراکز غربالگری محل زندگی خود مراجعه کرده و پس از گذراندن دوره های مشاوره خانواده ؛ اگر هم چنان تصمیم به طلاق داشتید ،یک نوع گواهی تحت عنوان ” گواهی عدم امکان سازش” به شما داده می شود و بعد از آن شما باید این گواهی را به دفاتر قضایی برده و درخواست طلاق توافقی خود را داشته باشید.

پس از آن باید مدتی را در انتظار مانده تا نوبت دادگاه شما فرا برسد.پس از آن نیز در صورتی که قاضی هم گواهی عدم امکان سازش شما را تایید نمود ، در مرحله ی آخر می توانید به دفاتر طلاق مراجعه نمایید.

شما می توانید جهت اخذ مشاوره و نوبت دهی جهت مشاوره حضوری با وکلای سفیر صلح با شماره های زیر تماس بگیرید

26643908

09121994176

مراحل طلاق توافقی در کرج

همان گونه که در بالا ذکر کردیم مراحل طلاق توافقی گرچه شاید از طلاق عادی آسان تر و ساده تر باشد اما هم چنان نیز سختی ها و دشواری های مخصوص به خود را دارد.در این روند شما ممکن است به عنوان مرد یا زن دچار سختی های زیادی شوید اما تنها با طی کردن این مراحل است که می توانید لاق خود را دریافت نمایید.

اولین اقدامی که باید داشته باشید این است که به مراکز غربالگری محل زندگی خود مراجعه کنید. در ان جا دوره هایی برگذار می شود و مشاور خانواده با شما و همسرتان صحبت خواهد کرد و تلاش می نماید که صلح را میان شما برقرار سازد.

در صورتی که این جلسات بی اثر بود و هم چنان تصمیم به طلاق داشتید ، مرحله بعدی این است که گواهی عدم امکان سازش خود را به دفاتر قضایی ببرید.

به خاطر داشته باشید که به همراه این گواهی باید کلیه مدارک خود اعم از شناسنامه و کارت ملی و هم چنین قباله ی ازدواج را نیز به همراه داشته باشید.پس از این که گواهی عدم امکان سازش را به دفاتر قضایی تسلیم نمودید(به خاطر داشته باشید که بدون این گواهی امکان درخواست طلاق توافقی را نخواهید داشت) باید یک فرم درخواست طلاق توافقی را نیز پر کنید.

پس از آن باید در انتظار نوبت دادگاه نیز بمانید.پس از این که نوبت جلسه دادرسی شما رسید ؛ قاضی یک بار دیگر وضعیت شما را بررسی خواهد نمود و سپس گواهی شما را تایید خواهد کرد.

پس از ان دستوری صادر می کند که بر اساس آن شما باید روند طلاق خود را تا به آخر و مرحله جاری شدن صیغه طلاق در دفاتر ثبت طلاق پیگیری نمایید.

هم چنین زوجه برای تعیین بائن یا غیر بائن بودن ازدواج به پزشکی قانونی مراجعه نماید.

پس از طی نمودن تمام این مراحل می توانید با در دست داشتن مدارک خود به دفاتر ثبت طلاق مراجعه کنید.

می بینید که این روند چندان هم ساده و راحت نیست و به راستی که نمی توان آن را در طول 2 روز انجام دهد.به همین خاطر توصیه می کنیم که به یک وکیل صادق در این امور اعتماد کنید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج در خدمت شماست.

شما می توانید جهت اخذ مشاوره و نوبت دهی جهت مشاوره حضوری با وکلای سفیر صلح با شماره های زیر تماس بگیرید

26643908

09121994176

نمونه دادخواست طلاق توافقی

خواهان خانم/آقای…
خوانده خانم/آقای…
وکیل
خواسته طلاق توافقی
دلایل و منضمات ۱٫عقد نامه ۲٫شناسنامه زوجین ۳٫کارت ملی زوجین
ریاست محترم دادگاه های خانواده تهران

با سلام احتراما اینجانبان بر طبق کپی مصدق عقدنامه پیوست از مورخ در عقد نکاح دائم یکدیگر می باشیم که به دلیل عدم تفاهم اخلاقی تمایل به جدایی و طلاق داریم. لذا از محضر محترمتان صدور گواهی عدم امکان سازش (طلاق توافقی) مورد استدعاست.

امضاء

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *