وکیل در خیابان دولت

اولین قدم برای حل مشکلات این است که ببینید آیا می توانید خودتان با این وضعیت مقابله کنید یا به خدمات مشاوره حقوقی نیازمندید . موسسه های حقوقی  درآمد شما را پوشش خواهند داد و می گویند  بهترین راه حل برای وضعیت شما چیست و به شما در این باره مشاوره حقوقی ارائه می دهند .

با این حال ، اگر مشکلات شما به شدت افزایش یافته است یا شما به اقدام قانونی تهدید شده اید ، ممکن است زمان یافتن یک وکیل باشد . هزینه کمک های حقوقی ممکن است در بعضی شرایط از لحاظ مالی موجه نباشد . پیدا کردن یک وکیل که مایل است وضعیت شما را در یک جلسه اولیه بدون هزینه بررسی کند ممکن است ایده خوبی باشد . اگر مطمئن نیستید می توانید با اطرافیان خود مشورت کنید.

حالا آیا استخدام یک وکیل ارزش هزینه های آن را  دارد؟

وکلا هزینه مالی می کنند ، بنابراین عاقلانه است که در نظر بگیرید که آیا استخدام یک وکیل ارزش هزینه های وکالت را  دارد . علاوه بر این ، شما در حال حاضر مشکلات مالی دارید ، بنابراین ، مگر اینکه پرونده بالقوه ای داشته باشید که احتمال برد آن زیاد است ، در این صورت استخدام یک وکیل پایه یک دادگستری توجیه مالی دارد و می توانید به آن فکر کنید .

اگر از شما شکایت شده است و نمی توانید از خود دفاع کنید آن هنگام می توانید به فکر استخدام یک وکیل باشید . اگر شما هم این کار را نکنید – و این چیزی است که در بیشتر موارد اتفاق می افتد – فرد متشاکی علیه شما می تواند تا زمانی که تمام بدهی خود  را پرداخت نکرده اید شکایت خود را پیگیری کند.

پیش از تصمیم به اینکه آیا باید یک وکیل را استخدام کنید ، از خود دفاع کنید یا اجازه دهید که بدهکار به دنبال شما باشد باید وضعیت را بررسی کنید. اگر شما مدیون هستید یا طلبکار تفاوت چندانی نمی کند . به هر حال اگر در محدوده خیابان پاسداران یا قیطریه یا شمال خیابان شریعتی زندگی می کنید ؛ یک وکیل در خیابان دولت می تواند به شما در این زمینه کمک های شایانی کند.

وکلا می توانند گران باشند ، بنابراین اگر تصمیم بگیرید که یکی را استخدام کنید ، ابتدا باید هزینه ها را بپردازید . وکلا حتی در مورد مشاوره حقوقی نیز کوتاه نمی آیند و هزینه های مشاوره را دریافت خواهند کرد . در بعضی موارد ، ممکن است آنها نیز درخواست تسویه در ابتدای کار را داشته باشند ، اما این معمولا برای پرونده های ساده است ، اغلب اوقات ، اگر شما متهم در پرونده بدهی هستید ، بعید است که اگر ببازید بتوانید هزینه های وکیل را پرداخت کنید . به همین علت اکثر مواقع در این گونه پرونده ها در همان ابتدا تقاضای هزینه ها را خواهند داشت .

قبل از اینکه یک وکیل را استخدام کنید ، ایده بگیرید که چگونه پرونده شما مورد رسیدگی قرار می گیرد و چقدر زمان برای حل آن لازم است . همچنین از وکیل بپرسید که پرونده شما چه طور است و اگر شما فقط یک شانس کوچک برای غلبه بر طرف مخالف دارید، آن را برای شما تشریح کند .

قبل از اقدام به دفاع از خود در یک پرونده ، آماده باشید و درک کنید که چه چیزی در انتظار شماست . استخدام یک وکیل در تهران ممکن است بخشی از این روند باشد ، به ویژه اگر شما شکایت کرده اید و یا متهم به اتهام قاچاق هستید . با تماس با وکیل در خیابان دولت و موسسه حقوقی سفیر صلح پرونده های خود را با خیال راحت به ما بسپارید .

آدرس گروه وکلای سفیر صلح : روبروی خیابان دولت ـ خیابان امامزاده ـ پلاک 14 ـ طبقه سوم ـ واحد 9

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *