امور ملکی

امور ملکی را بهتر است به دست چه شخصی بسپاریم ؟

امور ملکی

امور ملکی یکی از رایج ترین و شایع ترین مسائل حقوقی کشور است که حل و فصل آن ها زمان زیادی را از دادگاه های حقوقی گرفته است.در گذشته به علت جمعیت پایین و وسعت اراضی ، مالکیت ملک ها به گونه ای دیگر بود.به عنوان مثال یک کشاورز می توانست زمینی را یافته و امور زراعی خود را بر روی آن انجام دهد و هیچ گونه مشکلی هم در این زمینه وجود نداشت.

اما امروزه برای تصاحب هر گونه ملکی نیاز به تنظیم اسناد و مدارک خاص وجود دارد.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱

۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶

مالک باید از طریق این سند اثبات کند که ملک به وی تعلق دارد.اما مواقع بسیاری موضوع به همین سادگی حل و فصل نمی شود و مدعیان زیادی بر سر مالکیت یک ملک با یکدیگر درگیر شوند.

به همین علت امور ملکی محل مناقشات فراوانی هستند و به همین راحتی و سادگی نمی توان از کنار آن ها گذشت.وکلای املاک بهترین گزینه هایی هستند که می توان به هنگام بروز این معضلات به آن ها مراجعه کرد. بهترین وکیل ملکی می تواند در وهله موضوع پرونده شما را مشخص کند و پس از آن به سراغ پیگیری آن در دادگاه ها برود

گروه وکلای سفیر صلح با در اختیار داشتن بهترین وکیل تهران می تواند به کلیه دعاوی حقوقی شما رسیدگی کرده و نتیجه ی قابل قبولی را برایتان کسب کند.

 

وکیل متخصص املاک

 

وکیل متخصص املاک بیش از هر کسی می داند که دعواهای مختلف ملکی را چگونه پیگیری کند.

به عنوان مثال تفاوت بسیاری میان دعوای خلع ید ، تخلیه ید  و تصرف عدوانی وجود دارد و شخصی که در امور ملکی مهارتی نداشته باشد می تواند به راحتی این سه را با یکدیگر اشتباه بگیرد .

وکیل متخصص امور ملکی می تواند به نحوی به شما کمک کند تا مورد خاص پرونده خود را به خوبی متوجه شوید و اقدام متقضی را بر اساس نوع پرونده پیش بگیرید

امور ملکی

امور ملکی

نکته دیگری که بسیار حائز اهمیت است این است که نوع نوشتن دادخواست های حقوقی نیز بسیار دقیق و پیچیده است.شما باید بدانید که دقیقا در متن خود چه چیزی را بنویسید و درج یک مطلب اشتباه می تواند به این مسئله منجر شود که دادخواست شما پذیرفته نشود

وکیل امور ملکی تنها شخصی است که می تواند به درستی این گونه دادخواست ها را تنظیم و به دادگاه های مربوطه ارائه کند.

بهترین وکیل ملکی تهران

بهترین وکیل ملکی تهران را می توانید به راحتی از شهرت وی بشناسید. وکلای بسیاری وجود دارند که امور و دعاوی ملکی را پیگیری می کنند اما تنها گروهی از وکلا هستند که می توانند موضوع خاص پرونده شما را درک کنند.

نکته ی دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که هیچ وکیلی نمی تواند در تمام زمینه های حقوقی خبره و ماهر باشد و اکثریت آن ها ترجیح می دهند که تنها در یک موضوع مهارت های لازم را کسب کنند.به همین علت توصیه ما به شما این است که حتما به سراغ وکیلی بروید که در امور ملکی متخصص و دوره دیده باشد.

 

مشاوره حقوقی املاک رایگان

 

گروه وکلای سفیر صلح ، مجموعه ای است که سال هاست در زمینه کلیه دعاوی حقوقی از جمله دعاوی املاک،مالی و ثبت شرکت ها فعالیت می کند.از نکات مثبتی که در این مجموعه انجام می شود این است که شما عزیزان می توانید به صورت تلفنی مشاوره حقوقی رایگان دریافت کنید.

همین امروز تلفن خود را بردارید و با وکلای سفیر صلح تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی ممکن را دریافت کنید.

در این مجموعه به کلیه دعاوی حقوق از جمله :

  • خلع ید
  • تخلیه ید
  • تصرف عدوانی
  • الزام به تنظیم سند
  • قراردادهای املاک

رسیدگی می شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *