ثبت شرکت در ظفر

ثبت شرکت در ظفر

در دنیای مدرن و امروزی، یکی از راه های موفقیت در زمینه ی اقتصادی راه انداختن کسب و کارهای کوچک و شخصی است. در صورتی که ایده ای منحصر به فرد دارید و تلاش می کنید که از این طریق کسب و کار خود را راه اندازی کنید ، اولین گام برای شروع این فرآیند ، ثبت شرکت است.

احتمالا تا کنون به کرّات نام شرکت را شنیده اید اما شاید تصور درستی از معنای واقعی آن نداشته باشید.

شرکت در واقع یک نوع قرارداد است که میان چندین نفر بسته می شود.

به همین خاطر اولین گام برای ثبت شرکت ، جمع آوری تعدادی شریک قابل اطمینان و معتمد است.

پس از انتخاب تعدادی شریک ، اقدام به ثبت شرکت خود می نمایید که البته فرآیند خاص و ویژه ای دارد.

به همین خاطر توصیه می کنیم که از کمک های یک وکیل حقوقی بهره مند شوید.وکیلی که در زمینه ی ثبت شرکت ها متبحر و خبره باشد به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به درستی روند ثبت شرکت ها را طی کنید. هم چنین می تواند در نوشتن و تبیین اساس نامه شرکت به شما کمک کرده و حقوق هر کدام از شرکا را به درستی در قرارداد موجود درج کند.

البته روند ثبت شرکن چندان پیچیده و دشوار نیست اما جهت اساس نامه شرکت و تعیین نوع آن باید از کمک های یک وکیل پایه یک دادگستری بهره بگیرید.

گروه وکلای سفیر صلح با در اختیار داشتن بهترین وکلای تهران آماده است که کلیه خدمت ثبت شرکت ها در محدوده ی ظفر ؛ دولت ، شریعتی ، قلهک و پاسداران را نیز به شما عزیزان ارائه خواهد کرد

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

این مجموعه ی حقوقی چندین وکیل خبره در زمینه ی ثبت شرکت ها دارد که سال ها تجربه در این زمینه دارند.

ثبت شرکت ونک

موسسات ثبت شرکت های مختلفی در سطح شهر تهران وجود دارند که می توانند خدمات ثبتی را به مراجعه کنندگان خود ارائه کنند. اما پیش بردن مراحل ثبت شرکت ها امری دقیق و پیچیده است و نیاز به دانش حقوقی فراوانی دارد. به همین علت توصیه می کنیم که همیشه به دنبال بهترین وکیل تهران جهت انجام این فرآیند باشید.

در صورتی که تصمیم به ثبت شرکت در محدوده ی ونک دارید ، گروه وکلای سفیر صلح بهترین گزینه  است. وکلای این مجموعه بهترین خدمات خود را به شما عزیزان ارائه می کنند و با مسئولیت و تعهدی مثال زدنی تلاش دارند که بهترین نتیجه ی ممکن را برای شما حاصل نمایند.

ثبت شرکت و برند

در صورتی که هر ایده ی نویی داشته باشید می توانید اقدام به ثبت آن نمایید تا به این صورت ، آن ایده در انحصار شما باقی بماند.

یکی از مراحل بسیار مهم به هنگام ثبت شرکت و برند ،انتخاب نام مناسب است.

شرکت یا برند شما با نام آن شناخته خواهد شد. به همین خاطر باید تلاش کنید که نامی کوتاه و مرتبط با خدمات خود انتخاب کنید تا به محض شنیدن آن ، برند یا شرکت شما به ذهن شنونده متبادر شود.ثبت شرکت در ظفر

ثبت شرکت و برند تفاوت های اساسی و مهمی با هم دارند اما در اساس می توان اشتراکات بسیاری را میان آن ها پیدا کرد.

تفاوت اساسی میان آن ها ، در واقع همان اساس نامه ای است که برای شرکت نوشته می شود که اصولا نیازی چندانی به آن به هنگام ثبت برند نیست.

موسسه ثبت شرکت

در صورتی که به دنبال یک موسسه ثبت شرکت های معتبر و ماهر می گردید که از وکلای خبره ای در این زمینه بهره می گیرد ما به شما گروه وکلای سفیر صلح را معرفی می کنیم.

در این مجموعه رابطه میان موکل و وکیل بر اساس صداقت و تعهد است.شما می توانید با خیالی آسوده امور ثبت شرکت خود را به این مجموعه بسپارید و در نهایت با بهترین نتیجه ی ممکن مواجه شوید.

در این مجموعه عموما علاوه بر خدمات ثبت شرکت ها ، کلیه دعاوی حقوقی و کیفری مراجعه کنندگان عزیز نیز پذیرفته می شود.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

موسسه ثبتی

از مهم ترین خدماتی که در موسسه ثبتی سفیر صلح انجام می شود می توان به مسائل زیر اشاره کرد :

ما در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه ها شرکت شما را ثبت خواهیم کرد.

درخواست ثبت شرکت های تضامنی ، با مسئولیت محدود و هم چنین شرکت سهامی عام و خاص شما را پذیرا خواهیم بود

درخواست ثبت تغییر شرکت ها را نیز بر عهده خواهیم گرفت.علاوه بر این می توانید از مشاوره رایگان ثبت شرکت ها نیز بهره مند شوید.

پلمپ دفاتر و انحلال شرکت ها نیز بخشی از خدمات ارائه شده توسط گروه وکلای سفیر صلح خواهد بود

وکیل ثبت شرکت ها در تهران

وکیل ثبت شرکت ها به شما کمک می کند که این فرآیند را به راحتی طی کرده و به راحت ترین شکل ممکن شرکت خود را ثبت کنید.

در ادامه تصمیم داریم به انواع شرکت ها بپردازیم. با ما همراه باشید

شرکت سهامی

شرکت سهامی به شرکتی گفته می شود که سرمایه آن به سهام تقسیم شده است و سهم هر کدام از شرکا بر اساس میزان سهامی که در شرکت دارند تعیین می شود. شرکت سهامی نمی تواند کمتر از 3 نفر باشد.

شرکت سهامی به دو نوع تقسیم می شود.شرکت هایی که موسسین آنها قسمتی از سرمایه شرکت را از طریق فروش سهام به مردم تامین می کنند.این گونه شرکت ها شرکت سهامی عام نامیده می شوند.شرکت هایی که تمام سرمایه آنها در موقع تاسیس منحصرا توسط موسسین تامین گردیده است.این گونه شرکت ها شرکت سهامی خاص نامیده می شود.

2)شرکت با مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود ،شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت است(م 94ق ت )در اسم شرکت باید عبارت شرکت تضامنی (با مسئولیت محدود)قید شود.

3)شرکت تضامنی

شرکت تضامنی شرکتی است که تحت اسم مخصوص برای امور تجارتی بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می شود:اگر دارایی شرکت برای تادیه تمام قروض کافی نباشد ،هر یک از شرکا مسئول پرداخت تمام قروض شرکت است.(م 116ق ت)

4)شرکت مختلط غیر سهامی

شرکت مختلط غیر سهامی شرکتی است که جهت امور تجارتی  تحت اسم مخصوصی بین یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود بدون انتشار سهام تشکیل می گردد .شریک با مسئولیت  محدود کسی است که مسئولیت او فقط تا میزان سرمایه ای است که در شرکت گذارده و یا باید بگذارد.در اسم شرکت باید عبارت (شرکت مختلط)و دست کم نام یکی از شرکای ضامن قید شود.

5)شرکت مختلط سهامی

شرکت مختلط سهامی شرکتی است که در تحت اسم مخصوصی بین یک عده شرکا ی سهامی و یک یا چند نفر شریک ضامن تشکیل می شود.شرکا ی سهامی کسانی هستند که سرمایه ی آنها به صورت سهام یا قطعات سهام متساوی القیمه درآمده و مسئولیت آنها تا میزان همان سرمایه ای است که در شرکت دارند.(م 162 ق ت)

6)شرکت نسبی

شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجارتی در تحت اسم مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل و مسئولیت هر یک ازشرکا به نسبت سرمایه ای است که در شرکت گذاشته است.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *