ثبت شرکت در قیطریه

ثبت شرکت در قیطریه

کسب و کارهای کوچک همیشه بخش بسیار مهمی از چرخه ی اقتصادی یک مملکت هستند و حمایت از آن ها نیز بر هر نظام حکومتی واجب و ضروری است.کسب و کارهای کوچک می توانند تا حد زیادی به اقتصاد کشور کمک کنند و به همین خاطر عموما اولین کاری که در این راستا انجام می شود ، رسمیت بخشیدن به این مشاغل و تجارت های کوچک است.

ثبت شرکت می تواند به کسب و کار شما رسمیت دهد و اصول و قوانینی که بر آن حاکم است به دستگاه قضایی کمک می کند که تا حد زیادی از بروز مشکلاتی در آینده پیشگیری به عمل آید.

همان گونه که احتمالا می دانید ، برای تاسیس و ثبت یک شرکت در اقدام اول باید شرکایی قابل اعتماد و امین برای خود پیدا کنید و با شراکت آن ها اقدام به ثبت یک شرکت نمایید.

شما خودتان نیز می توانید این کار را انجام دهید اما توصیه می شود که از کمک های یک وکیل حقوقی در این زمینه راهنمایی بخواهید.

گروه وکلای سفیر صلح ، با در اختیار داشتن بهترین مشاور حقوقی می تواند کمک های شایانی به شما کمک کند و برای شما توضیح دهد که چگونه می توان روند این اقدام را طی نمود.

برای ثبت شرکت باید پیش از هر چیزی اطلاعاتی درباره نحوه ی انجام این کار و هم چنین ماهیت و هدف شرکت خود داشته باشید.

شرکت ها می توانند انواع مختلفی داشته باشند که با توجه به شیوه ی شراکت و هم چنین میزان سرمایه و البته هدف شرکت ، می توانید یکی از آن ها را برای خود و شرکتتان انتخاب کنید.

پس از آن باید قوانین مربوط به ثبت آن نوع خاص از شرکت را مطالعه نمایید و همین مسئله به شما کمک می کند که به خوبی درک کنید که مسئله ی ثبت شرکت ها به چه کاری می آید و چگونه می توان از بروز مشکلات حقوقی ما بین شرکا جلوگیری به عمل آورد.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

ثبت شرکت شریعتی

در صورتی که در شمال تهران زندگی می کنید و به دنبال مجموعه ای معتبر جهت پیگیری امور ثبت شرکت ها نیاز دارید ، می توانید به گروه وکلای سفیر صلح مراجعه کنید. این مجموعه با در اختیار داشتن بهترین وکیل تهران ؛ در کوتاه ترین زمان ممکن و به بهترین نحو ، شرکت شما را به ثبت رسانده و از صفر تا صد این روند قانونی را طی کند.

این مجموعه در محدوده ی شریعتی ، قلهک ، دولت، قیطریه ،پاسداران فعال است. به همین خاطر دوستان عزیز می توانند بدون هیچ گونه زحمتی به دفتر این موسسه ثبتی مراجعه کرده و درخواست ثبت شرکت ها را داشته باشند.ثبت شرکت در قیطریه

اقامه دعوی علیه شرکت

علاوه بر این وکلای این مجموعه می توانند در تبیین و تحریر اساس نامه شرکت نیز به شما کمک کنند و تلاش می کنند که همه چیز در چارچوب های قانونی و حقوقی مشخص شود.

بله البته شما می توانید به راحتی خودتان روند این کار را بر عهده بگیرید اما تنها یک وکیل پایه یک دادگستری است که می تواند اساس نامه شرکت شما را با ادبیات حقوقی تحریر کند.

به خاطر داشته باشد که این اساس نامه حاوی کلیه قوانینی است که بر شیوه ی شراکت شما حاکم است و مشخص می کند که سهم هر کدام از شرکا در تا چه حد است. به همین خاطر باید همه چیز روشن و واضح باشد تا از بروز اختلاف در میان شرکا جلوگیری به عمل آورد.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

مشاوره آنلاین ثبت شرکت

گروه وکلای سفیر صلح علاوه بر خدمات ثبت شرکت ها ، تیمی حرفه ای در زمینه مشاوره آنلاین نیز در اختیار دارد که در هر ساعتی می توانند خدمات خود را به شما ارائه کنند.شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وب سایت سفیر صلح مراجعه کنید.

علاوه بر مشاوره آنلاین ، خدمات مناسبی نیز در زمینه ی مشاوره تلفنی و مشاوره تلگرامی نیز به شما ارائه خواهد شد.

شما می توانید با این مجموعه تماس گرفته و هرگونه سوالی که در زمینه ی ثبت شرکت ها دارید را با وکلای این مجموعه مطرح نمایید.

مشاوره تلگرامی نیز به این صورت خواهد بود که شما در ابتدا به کانال این مجموعه عضو شده و سپس سوال خود را می توانید با ادمین این کانال مطرح نمایید و پاسخ خود را در قالب یک فایل صوتی دریافت نمایید.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

قوانین ثبت شرکت

همان گونه که در بالا ذکر کریم ، شرکت ها انواع مختلفی دارند و با توجه به نوع شرکتی که تصمیم به ثبت آن را دارید باید قوانین مربوطه را به خوبی بدانید

در روند ثبت شرکت ها پیش از هر چیزی باید شرکایی برای خود داشته باشید که در سود و زیان شرکت سهیم باشند.

سهم هر یک از شرکا به نسبت سرمایه ی اولیه ای که مهیا کرده اند تعیین می شود و سمت های هرکدام از آن ها نیز قابل تعیین است.

به خاطر داشته باشید که میزان مسئولیت هر یک از شرکا نیز با توجه به سهام آن ها در شرکت و هم چنین نوع شرکتی که ثبت می کنند دارد.

پس از آن باید کلیه مدارکی که برای ثبت شرکت نیاز است را جمع آوری کنید. و سپس از طریق سامانه آنلاین ثبت شرکت ها اقدام به ثبت نام نمایید.

پس از این که نوع شرکت، هدف آن و تعداد شرکا و هم چنین میزان سهام آن ها مشخص شد در اقدام بعدی باید اساس نامه شرکت را تحریر نمایید

اساس نامه به صورتی نوشته می شود که در آن باید تمام جزییات مربوط به نحوه ی اداره و هم چنین مسزان مسئولیت و سهام هر یک از شرکا در آن درج شده باشد.

بعد از ین که روند ثبت نام در سامانه آنلاین به طور کامل انجام شود ، کد رهگیری و مدارکی برای شما ساخته می شود که باید آن ها را به آدرس سازمان ثبت اسناد و شرکت ها ارسال نمایید و منتظر پاسخ بمانید.ثبت شرکت در قیطریه

در صورتی که هرگونه نقصی در پرونده شما باشد ، به شما اعلام خواهد شد و درخواست ثبت شرکت ها به حالت تعلیق باقی می ماند تا هنگامی که اقدام به رفع نقص نمایید.

در صورتی که هیچ گونه نقصی در مدارک و اسناد شما وجود نداشته باشد ، می توانید با استفاده از کد رهگیری ، روند ثبت شرکت ها را پیگیری کرده و پس از تایید درخواست خود ، در روزنامه های رسمی دولت ، آگهی بدهید.

معمولا هزینه های سنگینی برای ثبت شرکت ها در نظر گرفته نمی شود چرا که اصل بر حمایت از کسب و کارهای کوچک است. به همین دلیل نیاز به صرف هزینه های سنگین نخواهد بود.

پس از اینکه اطلاعات لازم در مورد ثبت شرکت و مراحل آن را از این صفحه کسب کردید و تصمیم لازم را در مورد اینکه می خواهید چه شرکتی را ثبت نمایید اتخاذ کردید، مهمترین مساله ای که پیش می آید، اطلاع از هزینه های ثبت شرکت است تا بتوانید در مورد هزینه ها و دیگر مسائل تصمیم گیری نمایید.

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید معیار های زیادی در تعیین هزینه ثبت شرکت دخیل است مثلا اگر شرکت تان کوچک باشد، هزینه روزنامه رسمی یک قیمت است، اگر شرکت تان بزرگ باشد ، هزینه روزنامه رسمی گران تر خواهد شد.

نه تنها روزنامه رسمی بلکه هزینه های دیگر نظیر وکیل، آگهی های ثبتی، واریزی های قانونی و … نیز نسب به نوع شرکت، تعداد اعضا، موضوعات شرکت و … متغیر و متفاوت خواهد بود.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *