تنظیم اوراق قضایی

تنظیم اوراق قضایی

برخی مواقع در روند پیگیری پرونده های قانونی ، تنها چیزی که به آن نیاز دارید این است که شخصی مطلع و مجرب بتواند با ادبیات حقوقی مناسب،شکواییه؛لایحه یا دادخواست شما راتنظیم کرده و به دست شما بسپارد.

مزیتی که این روش دارد این است که دیگر نیازی به صرف هزینه های کلان استخدام یک وکیل پایه دادگستری را نخواهید داشت.

این شیوه بسیار به صرفه و مناسب است.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که مهم ترین مسئله به هنگام ارائه یک دعوای حقوقی این است که در دادخواست خود چه می نویسید.ادبیات شما باید کاملا حقوقی باشد و از اصطلاخات قانونی در آن استفاده کنید.

دادگاه ها عموما در وهله ی اول دادخواست شما را مطالعه کرده و بر اساس آن درباره تقاضای شما تصمیم خواهند گرفت

یک وکیل حقوقی می تواند به سادگی برای شما لایحه؛شکواییه یا دادخواست را تنظیم کرده و با هزینه ای بسیار کمتر از استخدام یک وکیل ؛بتوانید پرونده ی خود را به جریان بیاندازید

گروه وکلای سفیر صلح آماده است تا با هزینه ای ثابت و معقول؛ دادخواست شما را در اسرع وقت تنظیم کرده و به شما تحویل دهد.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

مشاوره حقوقی آنلاین

گروه وکلای سفیر صلح علاوه بر تنظیم اوراق قضایی؛ بخش مشاوره حقوقی آنلاین را نیز در اختیار دارد. شما می توانید از طریق سایت یا شبکه های اجتماعی این مجموعه؛ سوالات حقوقی خود را مطرح کرده و منتظر پاسخ باشید.

نقطه ی قوت این مجموعه در آن است که وکلای مجربی در تمام زمینه های حقوقی؛کیفری و خانواده در اختیار دارد که آماده اند در هر زمانی از روز ، به بهترین نحو پاسخ سوالات شما را بدهند.کافیست در چنل تلگرام این مجموعه عضو شده و سوال خود را مطرح کرده و سپس پاسخ را در قالب یک فایل صورتی دریافت کنید.

مشاوره حقوقی رایگان

هم چنین شما می توانید با شماره های این مجموعه تماس حاصل نمایید و سوالات خود را مطرح کنید. در نظر داشته باشید که مشاوره تلفنی کاملا رایگان بوده و تلاش می شود تا پاسخ درخوری به مشکلات حقوقی شما داده شود.

البته باید متوجه باشید که بخش مشاوره تلفنی تنها در خصوص معضلات و مشکلات حقوقی کوچک است و جهت حل کامل پرونده، بهتر است به فکر استخدام یک وکیل باشید. چرا که نمی توان در یک مکالمه ده دقیقه ای کلیه جوانب پرونده را بررسی کرده و راه حل مناسبی پیدا کرد.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *