وکیل تلگرامی

وکیل تلگرامی

برخی حرفه ها و مشاغل هستند که خدماتی بوده و باید به طور مستقیم با مردم در ارتباط باشند. به همین خاطر عموما ترجیح بر این است که ارائه این گونه خدمات به صورت حضوری انجام شود. اما برای مشاغلی مانند وکالت ، خدمات آنلاین نه تنها کاملا امکان پذیر است بلکه در راستای اهداف مشاوره حقوقی نیز می باشد. چرا که محیط امن و ناشناس فضای مجازی این اجازه را به افراد می دهد که بدون ترس از آبرو یا شناخته شدن ، کلیه سوالات حقوقی خود را مطرح نموده و پاسخ خود را دریافت نمایند.

به همین خاطر ، فرم شبکه های اجتماعی که امکان گفتگو و ارسال پیام در آن ها مهیا است ، یکی از بهترین بسترهای ارائه خدمات آنلاین به حساب می آید.

از میان تمام این شبکه های اجتماعی ، تلگرام در میان ایرانیان محبوبیت چشم گیری دارد و به علت خدماتی هم چون ایجاد یک کانال ، می تواند بهترین شکل ممکن برای ارسال سوالات حقوقی را مهیا کند.

گروه وکلای سفیر صلح با سال ها سابقه در عرصه وکالت ، تصمیم گرفته است که بخش وکیل تلگرامی خود را نیز فعال کرده و از این طریق بتواند خدمات حقوقی خود را به شما عزیزان ارائه کند.

در نظر داشته باشید که تمامی این پروسه کاملا رایگان بوده و شما نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نخواهید داشت.

کافیست در گروه تلگرامی این مجموعه عضو شده و سوال خود را مطرح نمایید. پس از مدتی می توانید پاسخ سوال خود را به صورت یک فایل صوتی دریافت نمایید.

گروه وکلای سفیر صلح با در اختیار داشتن بهترین وکیل تهران ، آماده است که کلیه دعاوی حقوقی و کیفری شما را نیز بر عهده بگیرد.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

به خاطر داشته باشید که بسترهای مجازی مانند تلگرام و وب سایت صرفا برای پاسخ دهی به سوالات کوچک حقوقی مناسب هستند و برای دریافت پاسخ مسائل حقوقی پیچیده ، حتما باید تمام مدارک و اطلاعات خود را در اختیار وکیل قرار دهید. پس از آن باید مدتی صبر کرده تا وکیل مورد نظر تمامی جنبه های پرونده را بررسی کرده و سپس تحلیل خود از موضوع را به شما ارائه داده و بر این اساس به شما کمک کند تا تصمیم درستی اتخاذ نمایید.

وکیل استارتاپ

مشاوره با وکیل از طریق تلگرام

برای مشاوره با وکیل تلگرامی مجموعه سفیر صلح همان گونه که ذکر کردیم در ابتدا باید عضو این کانال شده (لینک عضویت در بالای صفحه موجود است ) و سپس سوال خود را با ادمین کانال مطرح نمایید.

پس از آن باید در انتظار این باشید که سوال شما برای یکی از وکلای مجموعه سفیر صلح ارسال شود. در نهایت می توانید پاسخی موجز و مختصر در این باره دریافت نمایید.

در صورتی که مسئله ی حقوقی شما قابلیت پاسخ گویی بدون بررسی مدارک و شواهد را نداشته باشد ، وکیل مربوطه به شما اعلام خواهد کرد که جهت مشاوره حضوری به دفتر مجموعه مراجعه نمایید و از توصیه های یک وکیل خبره و ماهر در این زمینه بهره مند شوید

گروه مشاوره حقوقی تلگرام

می توان این گونه گفت که مشاوره حقوقی مبحثی کاملا متفاوت نسبت به امر وکالت است. در جلسه مشاوره از شما خواسته می شود که کلیه موضوع را به تفصیل شرح دهید و هرگونه مدرک یا شواهدی در خصوص پرونده را ارائه کنید. روابط میان فرد و مشاور حقوقی بیش از این که به رابطه ی وکیل-موکل شبیه باشد به رابطه فرد-روانشناس شباهت دارد.

این مسئله به این معنی است که مشاوره حقوقی مانند یک جلسه ی روانشناسی عمل می کند با این تفاوت که در این جا راهکار حقوقی نیز برای مشکل شما ارائه خواهد شد.

به همین خاطر توصیه می کنیم که در صورت عدم امکان برای پرداخت هزینه های استخدام یک وکیل ، می توانید مشاوره را در نظر بگیرید. چرا که هم هزینه های آن به صرفه تر و کمتر است و هم این که اصولا در این گونه جلسات ، همه چیز به خوبی تفسیر و تحلیل خواهد شد.

البته در صورتی که تمایل به مشاوره آنلاین داشته باشید نیز می توانید هم از طریق وب سایت سوالات خود را مطرح کنید ( یک وکیل همواره به صورت آنلاین آماده است تا به سوالات حقوقی شما پاسخ دهد ) و هم این که با عضویت در گروه تلگرامی این مجموعه ، سوالات حقوقی خود را مطرح نمایید

وکیل آنلاین رایگان

به خاطر داشته باشید که کلیه خدمات آنلاین این مجموعه کاملا رایگانی بوده و هیچ گونه هزینه ای بابت مشاوره از شما دریافت نخواهد شد.

علاوه بر این مشاوره تلفنی نیز کاملا رایگان بوده و وکلای این مجموعه همواره در خدمت شما هستند.

شما می توانید با تماس با این مجموعه درخواست وکیلی جهت مشاوره بنمایید.

گروه وکلای سفیر صلح همواره ترجیح داده است که به جای تمرکز بر حق الوکاله ، مشکلات حقوقی افراد را حل و فصل نموده و به حق به دنبال برقراری صلح و آشتی میان طرفین باشد. به همین خاطر شاید بهترین گزینه ی شما برای استخدام یک وکیل جهت دعاوی حقوقی تان به حساب آید.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *