هزینه وکیل طلاق

هزینه وکیل برای طلاق توافقی

طلاق یکی از پر فشار ترین و استرس زا ترین اتفاقاتی است که احتمالا در زندگی افراد رخ می دهد و پیامدهای اجتماعی وخیمی به دنبال خواهد داشت که تا مدت ها افراد را به خود درگیر می کند.

شاید بتوان گفت که هیچ راهی برای به صفر رساندن این پیامدها وجود نداشته باشد اما می توانید با اقدامات صحیح و مناسب تا حد زیادی این مسئله را برای خود قابل هضم و راحت تر کنید.

در طول طلاق نه تنها زوجین ، بلکه فرزندان و خانواده های آن ها نیز درگیر خواهند بود و می تواند اثرات مخرب و منفی بسیاری بر روحیه آن ها بگذارد.

دکتر مرتضی امیری وکیل دادگستری چنین می گوید که بیش از 80 درصد افرادی که جهت طلاق به مجموعه گروه وکلای سفیر صلح مراجعه می کنند ، هیچ گونه تصوری از پیچیدگی های واقعه طلاق ندارند و تصور می کنند که تنها کافیست روند اداری را طی کنند.

اما بنا بر نظر بهترین وکیل تهران این گونه نیست و شما باید خود را آماده کنید تا با مشکلات و معضلات فراوانی در این راه برخورد نمایید.

به همین علت معمولا توصیه می شود که در اقدام اول با بهترین وکیل طلاق مشورت نموده تا شما را از روند این رویداد آگاه سازد.

گروه وکلای سفیر صلح بالاترین و بیشترین میزان از تعهد و مسئلیت پذیری را نسبت به پرونده های موکلین خواهد داشت و تضمین خواهد کرد که بهترین نتیجه ممکن را به دست آورد.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

26643908 021

09121994176

محاسبه هزینه وکیل برای طلاق توافقی

اما سوالی که در این میان به کرّات پرسیده می شود هزینه وکیل برای طلاق توافقی است و زوجین می خواهند بدانند که برای استخدام وکیلی که به این امور رسیدگی می کند ، چقدر خواهد بود.

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که نوع طلاق شما همه چیز را مشخص می کند. البته وکیلی که انتخاب می کنید نیز در این مسئله به شدت حائز اهمیت است.

وکلای بسیاری وجود دارند که با کمترین هزینه ی ممکن روند طلاق شما را پیگیری می کنند اما باید در نظر داشته باشید که هیچ ارزانی بی حکمت نیست. وکلا شغل به خصوصی دارند و از آن دسته افرادی نیستند که مردم به طور مکرر با آن ها در ارتباط باشند و تنها در مواقعی که مسائل قانونی و قضایی پیش می آید ، نقش مهمی در زندگی افراد ایفا خواهند کرد.

همین عدم ارتباط و عدم شناخت موجب می شود که افراد یا تصور کنند که هزینه های یک وکیل بسیار ارزان است و یا این که بر اساس کلیشه های موجود فکر می کنند که هزینه ی استخدام یک وکیل حقوقی بسیار نجومی بوده و تنها افراد متمول می توانند وکیلی برای خود داشته باشند.

اما باید در نظر بگیرید که هیچ کدام از این پیش داوری ها صحیح نیست.

یک وکیل بنا بر ارزش پرونده و هم چنین شدت و وخامت موضوع ، حق الوکاله ای دریافت خواهد کرد. بنابراین هزینه وکیل برای طلاق توافقی در پرونده های مختلف متفاوت است.

هزینه دادخواست طلاق

دادخواست طلاق اولین مرحله از روند طلاق و جدایی به حساب می آید. شما پس از این که با طرف مقابل خود به توافق هایی دست پیدا کردید، باید دادخواست طلاق خود را به شعب دادگاه خانواده تقدیم نمایید

اگر صرفا دادخواست طلاق دارید و هیچ گونه اختلافی در زمینه هایی مانند مهریه و نفقه و حضانت نداشته باشید ، می توان گفت که هزینه های آن بسیار ناچیز و پایین است.

اما در صورتی که تصمیم دارید که حل و فصل اختلافات خود را به دادگاه بسپارید ،باید در نظر داشته باشید که ممکن است هزینه های شما اندکی بالا تر برود

تعرفه حق الوکاله طلاق

حق الوکاله برای طلاق نیز بسته به وکیل و نوع طلاق شما متفاوت است.

در صورتی که شما و همسرتان بر سر همه چیز توافق دارید و پیشاپیش تمام مشکلات موجود را میان خود حل و فصل کرده اید؛ هزینه طلاق چندان بالا نخواهد بود و تنها با صرف هزینه وکیل برای طلاق می توانید کار را به انجام برسانید.

در نظر داشته باشید که بسیاری از وکلا برای قانع کردن موکل به بستن قرارداد وکالت ، ادعا می کنند که با کمترین هزینه ،پرونده شما را تقبل خواهند کرد اما در ادامه روند ،ناچار خواهید شد که به بهانه های مختلف هزینه های متفاوتی را پرداخت نمایید .

صداقت و روراستی یکی از برجسته ترین صفات وکلای گروه سفیر صلح می باشد. در این مجموعه پیش از هر چیزی ، تمام پرونده به دقت مطالعه شده و درخواست های شما بررسی خواهند شد. در صورتی که راهکاری قانونی برای حل و فصل مشکل وجود داشته باشد ، وکلای این مجموعه با ذکر قیمت دقیق پرونده تان ، اقدام به عقد قرارداد وکالت خواهند کرد و در صورتی که هیچ گونه راهی برای پیروزی در پرونده وجود نداشته باشد ، به جای این که موکل را متحمل صرف هزینه های گزاف نمایند ، در همان ابتدا ، صادقانه همه چیز را با وی در میان خواهند گذاشت و انتخاب را بر عهده ی او می گذارند.

هزینه وکیل برای طلاق یک طرفه

گاهی پیش می آید که زوجین تصمیم می گیرند که وکیلی برای خود استخدام کرده و هر دو به یک موسسه حقوقی مراجعه می کنند.

اما برخی مواقع دیگر نیز این مسئله امکان ندارد و هر یک از آن ها تصمیم می گیرند که وکیلی جداگانه برای خود استخدام نمایند.

در صورتی که تنها یک نفر از زوجین درخواست طلاق داشته باشد ، مسئله اندکی سخت تر و پیچیده تر می شود ، چرا که باید در ابتدا با راهکارهای موجود فرد مقابل را راضی به طلاق توافقی نمود.

بهترین اقدامی که در این جهت می توانید داشته باشید استخدام یک وکیل ماهر و زبده می باشد که بتواند با ادبیاتی حقوقی مسئله را برای شما شرح داده و از پیچیدگی ها و سختی هایی که در این راه وجود دارد برای شما بگوید.

با دریافت یک مشاوره حقوقی به جا و به موقع می توانید برای هرگونه رویدادی در آینده آماده و حاضر باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *