نقض حریم خصوصی در فضای مجازی

نقض حریم خصوصی در فضای مجازی و مسئولیت کیفری آن

نقض حریم خصوصی در فضای مجازی

نقض اطلاعات زمانی اتفاق می افتد که اطلاعات محرمانه (به عنوان مثال، اطلاعات مالی، اطلاعات شخصی بهداشت، اطلاعات شناسایی شخصی، اسرار تجاری یا مالکیت معنوی) به طور عمدی یا ناخواسته به یک محیط محافظت نشده آزاد می شود. یک مثال میتواند انتشار اطلاعات کارت اعتباری شما از وب سایت بانک شما به اینترنت باشد. این نقض می تواند منجر به هک شدن، سوء رفتار کارکنان، شیوه های تجاری بد و دور انداختن دستگاه ها بدون پاک شدن اطلاعات محرمانه شود . [۱] اگر قربانی نقض اطلاعات می شوید، ممکن است بتوانید از شخصی که مسئول حفظ اطلاعات شما بوده است و شما به او اعماد کرده اید ، شکایت کنید. برای پیگیری چنین پرونده  ای، شما یک وکیل را استخدام می کنید، نقص را بررسی می کنید، خسارت های خود را محاسبه می کنید، کمر بندها را محکم کرده  و پرونده خود و  روند قانونی را تکمیل می کنید.

شما می توانید جهت مشاوره حقوقی درباره جرائم رایانه ای و نقض اطلاعات در فضای مجازی با وکلای گروه سفیر صلح تماس بگیرید

 

مصادیق حریم خصوصی در فضای مجازی

 

به دنبال یک وکیل با تجربه باشید : پرونده های شکسته شدن داده ها (نقض اطلاعات شخصی ) می تواند شکل ها و فرم های متعددی  داشته باشند. موارد معمول شامل  اتهام سهل انگاری، نقض قرارداد، نقض وظیفه اعتباری و یا شیوه های تجاری ناعادلانه و فریبنده می شود . [۲] از آن جا که شما می توانید طیف گسترده ای از اتهامات را انتخاب کنید ، نوع وکیل شما به این بستگی خواهد داشت که می خواهید پرونده را از چه طریق ادامه دهید . اگر می دانید چه نوع پرونده ای را می خواهید دنبال کنید، یک وکیل متخصص در این زمینه را استخدام کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک قرارداد نقض قرارداد را مطرح کنید، سعی کنید یک وکیل قرارداد را پیدا کنید. اگر میخواهید یک رویه کلاهبرداری را بیفزایید، باید یک وکیل پایه یک دادگستری  را پیدا کنید.

جهت تماس با گروه وکلای سفیر صلح می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید :

۲۶۶۴۳۹۰۸ ۰۲۱

۰۹۱۲۱۹۹۴۱۷۶

اگر مطمئن نیستید که چطور می خواهید ادامه دهید یا اگر فکر می کنید ممکن است چندین دعوا داشته باشید، باید یک شرکت حقوقی کامل را استخدام کنید که چندین وکیل دارد که می توانند بر روی پرونده شما کار کنند. در حالی که این مسئله ممکن است هزینه بیشتری به شما اعمال کند  ،اما  شما تمام خدماتی را که  در ازای آن ها پولی پرداخت می کنید دریافت خواهید کرد.

نقض حریم خصوصی در فضای مجازی

نقض حریم خصوصی در فضای مجازی

جستجو برای اقدام  مناسب : نقض داده ها می تواند صدها نفر، و اگر نه هزاران نفر از مردم را در یک زمان واحد درگیر کند . از این رو، پرونده های شکایتی این چنینی در دادگاه ها اغلب به شکل کلاس درس عمل می کنند

چندین وب سایت وجود دارد که سوءسابقه افراد را در آن نگه داری می کنند و در دسترس هستند . [۴] این پایگاه های داده را جستجو کنید تا ببینید آیا شخصی که نقض اطلاعات کرده است ، قبلا نیز سو ءسابقه ای در این زمینه داشته است یا خیر.(نقض حریم خصوصی در فضای مجازی)

از دیگران سوال کنید :  وقتی به دنبال وکیل هستید، از دوستان و خانواده بخواهید که شخص مناسبی را به شما معرفی کنند. این مراجع شخصی اغلب بهترین راه برای یافتن یک وکیل واجد شرایط است که می توانید به او اعتماد کنید. اگر دوستان یا خانواده شما برای شما نامی داشته باشند، از تجربیات آن  وکیل مطلع شوید.

با اداره دادگستری کشور تماس بگیرید :  اگر شما نمی توانید توصیه های ارزشمندی از دوستان و آشنایان  دریافت کنید، با سازمان دادگستری خود تماس بگیرید و از آن ها بخواهید که وکیل واجد شرایطی را به شما معرفی کنند . هنگامی که از این سرویس استفاده می کنید، معمولا باید با یک خط تلفن ثابت تماس بگیرید و به سوالاتی که  در مورد ادعای نقض حقوق شما پرسیده می شود پاسخ دهید..

(نقض حریم خصوصی در فضای مجازی)

انجام مشاوره های اولیه هنگامی که شما سه یا چهار کاندیدای  خوب پیدا کرده اید :  با هر کدام از وکلای انتخابی خود مصاحبه کرده  و از آن ها مشاوره اولیه درخواست کنید. برخی از وکلا این جلسه را به صورت رایگان ارائه می دهند در حالی که دیگران هزینه های خود را درخواست می کنند.  در طول مشاوره اولیه، مطمئن شوید که درباره  موارد زیر می پرسید :

  • این که آیا وکیل در گذشته موارد مشابهی را انجام داده است یا خیر
  • تا چه میزان در چنین پرونده هایی برنده شده اید
  • چه مدت در این حوزه قانونی تمرین کرده اید؟
  • هزینه های آن چقدر است ؟

 

بهترین وکیل جرائم اینترنتی

کسی را استخدام کنید :  پس از انجام مشاوره های اولیه، وکیلی را برای نمایندگی خود انتخاب کنید. یکی را انتخاب کنید که با او احساس راحتی می کنید. این باید فردی باشد که احساس می کنید می توان به وی اعتماد کرد.  و کسی که دعوای  شما را درک کند. گرچه  که هزینه ها بخشی از قرارداد استخدام هستند، اما نباید عامل تعیین کننده باشند. وکیلی را استخدام کنید که به احتمال زیاد پرونده شما را به خوبی درک کرده  و به سمت نتیجه مثبت کار می کند.(نقض حریم خصوصی در فضای مجازی)

مرور سیاستها و روشهای شرکت :  بخشی از تحقیقات شما باید به بررسی این که آیا کسب و کاری که داده های شما را نقض می کرده  ، سیاست های لازم را برای جلوگیری از این نوع موضوع داشته است یا خیر. برخی از سوالاتی که ممکن است بپرسند ممکن است این باشد که آیا تاجر به مشتریان (از جمله خودتان) از این نقص احتمالی به مشتریان خود اطلاع داده است  (نقض حریم خصوصی در فضای مجازی)

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *