صدای وکیل چه تاثیری در ایجاد آرامش برای موکل دارد ؟

اهمیت صدای وکیل

در میان تمام اطلاعاتی که در این وب سایت و دیگر وب سایت های فارسی اینترنت وجود دارد ، افراد بسیار کمی هستند که به صدای وکیل اهمیت داده اند .

من به عنوان یک وکیل پایه یک دادگستری ، مدت هاست که عنوان می کنم که بخش مهمی از پیدا کردن وکیل مناسب ، پیدا کردن شخصی است که موکل با  او راحت است و من واقعا به این مسئله باور دارم . اما من همچنین بر این باور هستم که وکیل حقوقی برای نمایندگی شما در دادگاه بایستی توانایی بی نظیری داشته باشد تا بتواند به طور قاطعانه ، واضح و متقاعد کننده با دیگران ارتباط برقرار کند . چرا کسی بخواهد کسی را استخدام کند که کمتر از این ویژگی هایی که برشمردیم را داشته باشد ؟

چند سال پیش به یاد می آورم که شخصی می گفت : « یک وکیل که لکنت دارد ، یا کسی که در سخنرانی اش به خصوص قاطع نیست ، تفاوتی با یک جراح با دید بد یا بیماری پارکینسون ندارد . » به هر حال، مگر توانایی اقناع شنونده و صحبت کردن به طور قانع کننده ( به معنی داشتن توانایی تغییر نظرات یک فرد ) ، ماهیت آنچه که یک وکیل دادگاه انجام می دهد یا حداقل باید انجام دهد ، نیست؟

صدای وکیل

برای لحظه ای فکر کنید : مشروعیت داشتن یعنی داشتن توانایی برای نفوذ در تفکر فرد و تغییر ذهن او . این یک ویژگی مهم برای وکیل است به هنگامی که در حضور قاضی ایستاده است .

دانستن قانون اساسی و داشتن یک تخصص حقوقی ، ویژگی های مهم یک وکیل خوب هستند . با این حال ، این مهارت ها اساساً ارزش خود را هنگامی از دست می دهند که وکیل مورد نظر شخصیتی کاریزماتیک و منحصر به فرد نداشته باشد .

من می دانم که اگر به یک وکیل احتیاج داشته باشم ، به دنبال شخصی خواهم رفت که با دادگاه و قضات آشنایی داشته باشد و بداند که روند پرونده من به چه صورت پیش خواهد رفت . اما این مسائل فقط شروط اولیه هستند . بالاتر از هر چیز دیگری ، من شخصی را می خواهم که توانایی بالایی در صحبت کردن داشته باشد و در عین حال قاطع ، قانع کننده و جذاب باشد . من قطعاً نمی خواهم به وکیلی اعتماد کنم که حتی ذره ای نسبت به توقعات من پایین تر باشد و تجربه کمی در این زمینه ها داشته باشد ، چرا که می توان گفت آینده من در دستان وکیل خواهد بود .

به خاطر داشته باشید که شما به دنبال آن « صدای » خاص هستید و اگر آن را پیدا نکنید ، فکر می کنید برخورد قضات و دادگاه با پرونده شما به چه صورتی خواهد بود ؟ قطعاً نتیجه چندان خوشایند نیست . پس بهتر است به هنگام انتخاب یک وکیل به صدای وکیل نیز توجه ویژه ای داشته باشید .

اگر یک چیز وجود دارد که من آن را به عنوان یک ویژگی ضروری برای وکیل بدانم ، این توانایی ارتباط واضح و متقاعد کننده است .

تماس با دفتر یک وکیل در تهران بسیار مشابه این مسئله است . اگر فرد به تماس شما پاسخ نمی دهد و به خصوص لحن دوستانه ای ندارد و یا نمی تواند به برخی از سوالات شما پاسخ دهد ، پس بهتر است شما در جستجوی آن صدا باشید . اگر شما به دنبال استخدام یک وکیل برای پرونده خود هستید ، با من تماس بگیرید تا ببینید که چگونه به نگرانی های شما « گوش می کنم ». می دانم که می توانم به شما کمک کنم .

صدای وکیل

رسانه های اجتماعی خود را به رویدادهای واقعی جهانی پیوند بزنید 

تیم خود را در رسانه های اجتماعی راه اندازی کنید ، شروع به ساخت بازاریابی رسانه های اجتماعی به حوادث دنیای واقعی خود کنید . هنگام میزبانی یک رویداد ، شرکت کنندگان را تشویق کنید تا مطالب را به اشتراک بگذارند و به صورت آنلاین ارسال کنند و پیام شما را برای شما پخش کنند .

هنگامی که به عنوان یک شرکت کننده در یک کنفرانس شرکت می کنید ، می توانید از طریق شبکه های اجتماعی خود از طریق ارتباط با سازماندهندگان ، سخنرانان و سایر شرکت کنندگان ، کنفرانس خود را تقویت کنید .

ایجاد یک وبلاگ 

وبلاگ شما فوق العاده مهم است . وبلاگ خود را به عنوان پایگاه اصلی خود در نظر بگیرید – جایی که می خواهید مردم را برای خواندن بیشتر در مورد شما و شرکت حقوقی خود شگفت زده کنید و همه مکان های دیگر که در رسانه های اجتماعی مکرر می بینید ، ایستگاه های افراد هستند – مکان هایی که برای ارتباط با یک مخاطب جدید می روید و اجازه می دهید آنها را بشناسید .

یک وبلاگ و یک برنامه محتوا ایجاد کنید تا شما بتوانید بدانید چه چیزی را در نظر دارید و چه زمانی منتشر می کنید . محتویات را بنویسید تا مخاطبان مورد نظر خود را جذب کنید و برنامه ریزی کنید که چگونه از پست های رسانه های اجتماعی خود برای گسترش پیام خود استفاده کنید .

پیدا کردن و ایجاد روابط

در حال حاضر مردم و افراد مختلف درباره محتویات شبکه اجتماعی خود صحبت می کنند . آنها ممکن است پست های وبلاگ شما را به اشتراک بگذارند ، درباره رویدادهایی که میزبانی کرده اند بحث می کنند ، یا به سادگی با وکلای موسسه شما صحبت کنند .

و در تمام این موارد به خاطر داشته باشید که ساختن یک چنل تلگرامی به شما کمک می کند تا صدای خود را به عنوان یک وکیل به اشتراک بگذارید . افراد زیادی ممکن است به چنل حقوقی شما وارد شده و عضویت داشته باشند . پس از آن شما با قرار دادن محتوای مناسب در این چنل می توانید نظر مخاطبین و چه بسا موکلین بالقوه را به خود و موسسه حقوقی تان جلب کنید . پس از آن ممکن است سوالاتی در قالب فایل های صوتی از شما پرسیده شود و شما نیز به همان طریق پاسخ آن ها را بدهید . اگر صدای مناسب و قانع کننده ای داشته باشید ممکن است افراد قانع شوند که بهترین راه ممکن برای حل پرونده های آن ها این است که شما را استخدام کنند .

اگر به دنبال حل پرونده های خود هستید بهتر است به چنل سفیر صلح مراجعه کرده و سوال خود را مطرح کنید تا با صدای وکیل موسسه آشنا شده و این گونه پاسخ خود را دریافت کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *